Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

13

Z Żydami nie ma żartów. Jeżeli Cię nie lubią to jesteś antysemitą.

I co ma mecz towarzyski do MŚ? O.o

Azi

0

Leo jest zaskakująco normalnym człowiekiem. "W odpowiednim momencie porozmawiamy z rodziną i zobaczymy, co zrobimy."
Co tam cały świat piłki, kasa, puchary. Prostota jego wypowiedzi wyraźnie wskazuje co jest dla niego w życiu ważne. Pełen szacunek Mistrzu :)

Najlepszy fragment:
- A jak odejdzie do Realu? (Ney)
- To by mi się wcale nie podobało.

Idę o zakład że Neymar bardzo, bardzo żałuje decyzji o odejściu. Tym bardziej że w Madrycie nie będzie mu wcale lepiej niż w PSG. Przekonał się już, że kasa szczęścia nie da. A przyjazd w białej koszulce na CN to byłaby bardzo przykra sprawa, tym bardziej, że raczej nie mógłby liczyć na wyrozumiałość przyjaciół z Barcelony - jak widać :)

Azi

0

A co jest w tym złego bo nie bardzo rozumiem? Zawodnik gra tam gdzie go chcą a nie tam gdzie on chce. To nie jest konkurs na "widzi-mi-się". Mógłbym się nawet z Tobą zgodzić, gdyby chodziło o graczy naturalizowanych. Ale on ma bodaj od urodzenia dwa obywatelstwa.

Azi

0

Siedząc na krześle... To byłby lepszy niż Canizares. Albo zostałoby to sklasyfikowane jako zamach stanu :P

Azi

0

Jemu nie powiało gorszą formą - w tym rzecz. Okazał się zwyczajnie mniejszym talentem niż oczekiwano. Hiszpania nie jest nim zupełnie zainteresowana i zapewne nie mieliby nic przeciwko żeby grał dla Maroka - bo co ich to obchodzi?

Azi

0

Lubisz skakać ze skrajności w skrajność.

Mówimy o 18latku, który dostał powołanie do zespołu ME i MŚ. Kto by się nie skusił? Nie widzę jednak powodu dla którego zawodnicy tacy nie mogliby np. do 21 roku życia (czyli wyjścia ze słynnego u-21) nie mieli możliwości zmiany reprezentacji jeżeli nie rozegrali w tym czasie powiedzmy 10 spotkań.
Na tym traci tylko piłka reprezentacyjna a nie zyskuje nikt.

Azi

1

On miał 18 lat. W świecie piłki nożnej był jeszcze dzieckiem.

Azi

2

Munir to ma trochę przerąbane. Zagrał raptem 13 minut w jednym ze spotkań w eliminacjach ME i ta (wtedy piękna) chwila kosztuje go dziś wyjazd na MŚ z reprezentacją Maroka. A bardzo mocno przydałby im się taki napastnik. Nieźle go del Bosque załatwił tą zmianą...

Przepisy są strasznie bezduszne pod tym względem.

Azi

0

Taktycznyyyyyyyyyyy

Azi

0

A za Cillessena Liverpool może dać 60 baniek (co i tak jest promocją) choć ten zagrał w Barcelonie zaledwie 21 spotkań i ma już 29 lat. Na rynku nie ma za dużo bramkarzy wysokiej klasy - w dodatku do wyjęcia taniej niż te 60 baniek. A sam zawodnik ma kontrakt do 2021 roku. Musi więc kosztować.

Munir ma kontrakt do końca kolejnego sezonu. W styczniu będzie można podpisać z nim umowę bez wykładania większej kasy. Pozostaje pytanie ile opłaca się zapłacić za jego kartę teraz aby przyszedł wcześniej i nie zabrała go konkurencja. Moim zdaniem te 15 baniek to i tak dużo. Zdziwię się jeżeli dostaniemy więcej niż 7-8 mln.

Azi

1

Zawodnik jest tyle wart ile ktoś chce za niego zapłacić. To że rzucisz sobie jakąś cenę to możesz kogoś co najwyżej rozbawić.
Już tyle razy to było wałkowane... To nie jest Football Manager. To życie. I biznes.

Azi

0

Wygrali ME i MŚ to grali to co Pep. Zwyczajnie nie psuli działającej machiny.
Dziś kadra Hiszpanii gra piłkę ni to Realu a już na pewno nie Barcelony i marnie ich widzę w Rosji. Ale może się jednak zdziwię?

Azi

0

Mnie tam dziwi że nikt nawet się nie zastanowi jakie jest zdanie Valverde w kwestii tych transferów. Sami fachowcy widać ;)

Azi

0

Numancia bo grałem nimi w FM wiele lat temu :P

Azi

3

Puyol powinien być trenerem młodzików. Lepszego wzoru dla dzieci i młodzieży się nie znajdzie.

Azi

0

No cóż. Jeżeli zawodnik dostaje zadanie: w pierwszej kolejności zabezpieczyć się przed ewentualną kontrą i ma przed sobą Messiego oraz innych, bardziej kreatywnych zawodników, to co jest w tym zestawieniu takiego dziwnego? No chyba że się spodziewasz, że rywale będą z nami grali otwartą piłkę zamiast się bunkrować?

Azi

4

Dla własnego zdrowia psychicznego dam Ci małą radę: zanim wkleisz newsa przewiń ostatnią stronę LR. Twoja informacja na pewno już tam jest :)

Azi

3

Imperium doskonałe i porównane do USA? To się nazywa ironia :D

Proponuje takie porównanie: ilu prezydentów a ilu cesarzy rzymskich nie dożyło do końca kadencji

Azi

1

I z dodatkiem Horn of the Abyss. Stary jestem ale to jedyna produkcja obok Fallout do której wracam (no może jeszcze Settlers II ale już bardzo dawno nie grałem).

Azi

0

Też tak uważam. Lewy wybitnie zagrał na nowy kontrakt. Ma jeszcze umowę na 3 sezony ale za rok będzie miał już prawie 31 lat (urodziny w sierpniu) i ciężko będzie wywalczyć podwyżkę. A jeżeli teraz podpisze umowę na kolejne 5 lat z podwyżką to wyjdzie mu tylko na korzyść.

Tylko że wygląda na to, że zarząd Bayernu to nie idioci. Wyznaczyli cenę i proszę bardzo - świetne zagranie z ich strony. Nikt za Lewego nie da przecież 200 baniek + ogromny kontrakt dla zawodnika.

Azi

52

Dwa lata temu pomyślałem: "płacimy aż 13 baniek za rezerwowego bramkarza?!?" - głupi człowiek był :)
Pięknie zainwestowana kasa. Wart każdego eurocenta. I mam nadzieję że zostanie z nami na kolejne sezony bo ciężko o lepszego zmiennika.

Azi

0

Jakby to była najważniejsza koszulka w moim życiu to kupiłbym sobie oryginalną a nie żydził 41 złotych.
Ja rozumiem jakby tutaj chodziło o jakieś poważne pieniądze. Ale niektórzy Cię oplują za parę groszy. Parszywy świat...

Azi

2

"Trener mnie nie lubi" - powiedział każdy niegrający na obczyźnie polski piłkarz

Azi

0

Ja spotkałem się z podobną sytuacją jak chciałem kupić monitor. Aukcja na allegro + jednocześnie wystawiony na OLX. Na olx monitor się sprzedał a na allegro aukcja wisiała nadal. Dopiero jak napisałem z pytaniem czy jest dostępny to gość mi napisał, że sprzedany i zapomniał zamknąć aukcje bo jest zalatany (co akurat rozumiem bo sam nie miałem czasu odpisywać jak sprzedawałem na olx).
Jeżeli nie jesteś stratny to weź kasę i zakończ sprawę. Bycie złośliwym w takich sytuacjach sprawia, że prędzej czy później ktoś będzie się próbował dobrać do Twojego tyłka i to wtedy kiedy zupełnie na to nie zasłużysz.

Azi

0

Raczej niewiele na to wskazuje. Nowy i bardzo wysoki kontrakt zaproponowali mu już parę tygodni temu. To większa kasa niż dostanie u nas a jednak nadal nie ma info że zostaje bo: kocha Atletico, że nigdy nie zastanawiał się nawet nad odejściem itp. itd. to co zwykle zawodnicy gadają na konferencjach w takich sytuacjach.

Prawdopodobnie faktycznie nie może się zdecydować. Pozostanie w Atletico gwarantuje w miarę stabilną sytuację. Ale co jeżeli odejdzie Simeone? U nas z kolei będzie musiał zaczynać praktycznie od zera, dopasowywać się do zespołu a miejsca w 11 nikt mu nie zagwarantuje tylko dlatego że kosztuje 100 baniek. Najlepszy przykład to Dembele, który musi ciężko pracować (i dobrze:) na swoje minuty.

Azi

0

Chyba że koleś ma naście albo i dziesiąt aukcji i zwyczajnie już nie ogarnia co ma a czego nie ma. Nie ma co oceniać pochopnie bo w życiu bywa naprawdę różnie.
Jeżeli gość odda $ i nie jest się na tym stratnym w żaden inny sposób, to po co robić komuś trudności?

Azi

10

To zadaj pytanie - będzie szybciej :P

Azi

2

Aż mi się przypomniało jak ostatnio do szpitala przywieźli pobitego... homoseksualistę. Koleś obkleił sobie wacka taśmą żeby móc założyć ciaśniejsze rurki.

Taaaak. Jeżeli tego typu pomysły mają być przyjmowane jako zachowanie normalnego, przeciętnego, zdrowego człowieka - to ja podziękuję za takowe normy. Wolę być uważany za homofoba...

Azi

1

Isco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?