Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Isco
0
Bodaj w zeszłym tygodniu było badanie paliwa właśnie z tej stacji. Jakość wyszła nawet lepsza niż na Orlenie. W zasadzie niezauważalnie ale ważne jest to, że jest nie gorsza).
To że jest taniej nie oznacza że paliwo jest gorszej jakości (to się sieci Auchan nie opłaca). Stacja ma za zadanie ściągnąć klienta do sklepu a zarazem sama się utrzymać. Zasada jest prosta: przywiązać klienta do marki oraz druga: sprzedaż w ilościach hurtowych (więcej kupisz taniej = taniej sprzedaż).
Bardzo dużo ludzi decyduje się na zakupy właśnie w tym Auchan bo mogą taniej zatankować przy okazji.
8
No pewnie że gra fair. Najchętniej każdemu rywalowi przywaliłby z łokcia po równo :)
0
Auchan (Modlińska w Warszawie)
0
ostatnio tankowałem za 4,99 (kilka dni wcześniej za 4,95) więc poprosiłbym o spadek przynajmniej do 4,50 ;)
0
Dzięki
Pięknie się porobiło. Typowa zmowa cenowa żeby wyciągnąć kasę od klientów. W takim razie następnym krokiem będzie walka z nielegalnymi transmisjami. Pytanie czy UOKiK zajmie się tą sprawą? A nawet jeżeli to długo to potrwa. Obawiam się ciężkiego sezonu pod względem oglądania bez wydawania 150-200 zł miesięcznie...
0
Zdaje się że do czasu aż się sytuacja unormuje należy pozostać przy dawnym trybie oglądania.
0
Tak słyszałem. Tylko czy to pewne info że połowa spotkań będzie tu a połowa tu?
0
Czy na Eleven będą transmitowane wszystkie mecze Barcelony w LL w kolejnym sezonie? I kto w końcu będzie transmitował LM?
Pytam bo zainwestowałem w TV i mogę sobie zamówić (przez dostawcę internetu) pakiet Eleven i C+. A do oglądania na TV interesują mnie wyłącznie mecze Barcelony oraz MŚ, ME itp.
2
Porównaj Puyola i Ramosa. Pierwszy ma niesamowitą klasę, umiejętność odpowiedniego zachowania się i opanowanie. Drugi natomiast jest tępym kretynem myślącym wyłącznie o tym jak uszkodzić rywala. Jeżeli ktoś sobie stawia za wzór Ramosa to z miejsca powinien dostać skierowanie na badania psychiatryczne.
Żeby nie było - nie ujmuje Ramosowi umiejętności. On zwyczajnie jest idiotą i nie nadaje się na żaden wzór dla normalnych ludzi.
0
Szkoda chłopaka :/
Coś czuję że to oznacza Arthur fichado!
1
Gdyby zdecydował się co do przyszłości to na pewno by się wypowiedział sam a nie przez (zawsze profesjonalne;) madryckie dzienniki.
0
Ładna bramka ale bardziej asysta i wyjście na pozycję mi się spodobało
17
CR chciał zasugerować że odchodzi. Zidane pokazał mu jak zachowują się poważni ludzie. Szacunek. Wiadomo który na niego zapracował a który tylko go oczekuję - nie wiadomo czemu?
E: słownik w tel...
0
Ten który lepiej się prezentuje na treningach
0
Taka opcja też nie przejdzie. Choć zastanawiam się czy czegoś podobnego nie próbowali ostatnio zrobić w Atletico? ;)
0
Nie mogą. Takie "dofinansowania" nie są uwzględniane. A transfery są "amortyzowane" na cały okres umowy, więc przy takich kwotach mniejsze znaczenie ma czasu kupują w lecie 2017 czy 2018. Ważne żeby potrafili zbilansować dochody i wydatki a zapewne mają z tym duży problem.
0
A Ballou i McGuane? Zapewne dostaną jeszcze sezon.
e: zapomniałem o Santiago Bueno na którego bardzo liczyłem. Ciekawe czy się rozwinął na wypożyczeniu i powalczy o miejsce w składzie B?
0
Nie wierzę w taki obrót sprawy. Lewy bardzo dobrze wybierał kluby i nie sądzę aby zgłupiał w sile wieku. W grę wchodzą tylko Atletico, Real, City, ManUtd, Totki, Liverpool, Juve i PSG lub pozostanie w Bayernie. Patrzę na te kluby i widzę jedno - Lewy chce nowy, wyższy kontrakt a nie transfer.
0
Możliwe że są jakieś błędy w procesie szkolenia. Stąd taka posucha. Odnoszę wrażenie, że znacznie pogorszyło się przygotowanie mentalne młodzieży (najlepszy przykład to Bojan), bo inaczej przynajmniej część przebiłaby się w innych klubach. Albo po prostu trafiają się słabsze roczniki.
2
Ale się przy tej bramce napracował! Cała robotę odwalił kolega z przeciwnej drużyny ;)
1
A które to talenty nie dostały szansy a potem zrobiły zawrotną karierę w innych klubach?
Może zwyczajnie brakuje zawodników na takim poziomie, że warto dać im szansę. Taka generacja nie trafia się co roku. W odstępie kilku lat obrodziło nam naprawdę genialnymi wychowankami a potem pusto albo coś spaprano na etapie szkolenia. Efekt jest ten sam - oszołamiającej kariery nie robią nasi wychowankowie. A co tutaj mówić o grze w pierwszym zespole.
Mnie osobiście szkoda że Grimaldo nie starczyło cierpliwości.
7
Obejrzałem tylko kilka spotkań Napoli w tym sezonie ale zawsze miałem to samo wrażenie: Zieliński nie szuka piłki.
Są tacy zawodnicy jak Xavi czy Iniesta, którzy zawsze wyglądają jakby prosili żeby to im podać piłkę. Wydaje mi się, że podobnym typem zawodnika jest Arthur.
Zielu natomiast wygląda jak ich przeciwieństwo. Umie się ustawić, umie świetnie i nieszablonowo zagrać z pierwszej piłki, umie podać idealnie na stopę a nawet zagrać za obrońców. Ale piłki nie chce. W Madrycie lubią ten typ zawodnika. Niby go nie widać ale kilka razy w meczu urwie się z krycia.
Dziwi mnie bardzo, że część osób chciałaby go w Barcelonie. Większej krzywdy wyrządzić mu się chyba nie da.
19
60 baniek piechotą nie chodzi. Chcą świetnego bramkarza niech płacą.
0
Jeżeli mógłbym wybrać zawodnika to na pewno nie byłby to ani Thiago ani Eriksen. Wybrałbym Isco.
Teraz zostanę zjechany za to co napiszę ale trudno:
Isco byłby u nas pierwszorzędną postacią. A w Realu zawsze będzie aktorem drugoplanowym, zmiennikiem. Zdobył wiele trofeów ale myślę że ambicje co do swojej roli ma jednak większe.
Jesteśmy frajerami że go nie kupiliśmy. Niestety :(
2
Na pewno na to nie wpadli...
Zresztą jaka to młodzież? Galerreta ma 24 lata, Arnaiz 23. Nie są wychowankami nawet.
Żaden z wymienionych wyżej zawodników nie zrobi kariery w Barcelonie. To nie ten poziom.
Sezon się jeszcze nie zaczął a już dziś wiadomo że w sezonie 18/19 Cucurella nie będzie nawet pierwszym lewym obrońcą składu B. Palencia też już jest za stary. Gdyby był dość dobry to by się przebił wyżej. Szkoda marnować chłopaka na 3 szczeblu skoro może zrobić karierę w innym klubie.
0
taktyczny :)
9
Czy 30 maja to nie jest czasem jakiś światowy dzień bez stanika? ;)
4
$$$
0
Piłka Nożna stoczyła się na poziom jakiegoś Bravo albo jeszcze niżej. Nawet Godlewski miał dość i odszedł. Przykro patrzeć jak wiekowy tytuł idzie na dno.