Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem co to. Ale pamiętam tazosy :D
0
Niekoniecznie. Wiek robi swoje i choć on czasem gada, że czuje się na 10 lat mniej, to ten sezon pokazał, że stać go na max kilka miesięcy na pełnych obrotach - a i tak potrzebuje więcej odpoczynku.
No i ma tą świadomość, że choć ostatnio obrodziło mu w trofea europejski i indywidualne to Messi kosi większą kasę a emerytowi nikt już takiego pieniążka nie da. No może Chińczycy. A za rok to pewnie i Chińczycy będą się zastanawiać. Może przegapić okazję żeby zarobić naście baniek więcej a wiemy że lubi $$$ i ma problemy jak ktoś zarabia więcej.
2
Już rozumiem. Dzięki :)
Kurde. Za moich czasów kolekcjonowało się karteczki. A potem karty z pokemonami. Jak sobie pomyślę, że kiedyś się marnowało na to kasę to aż mnie głowa boli...
1
No dobrze. Ale Ronaldinho trochę już w poważną piłkę nie gra.
11
Czy ktoś byłby łaskawy wytłumaczyć osobom 30+ o co chodzi?
0
Akurat Bayern to mógłby zapłacić całą kwotę z góry a nie rozbijać na raty, jak robią inne kluby. Tyle że to Niemcy. Jak się uparli że nie zapłacą to nie zapłacą.
Z drugiej strony targować też się potrafią. I mogą go na Lewego wymienić. Choć akurat tutaj byliby stratni.
1
Kto mówi o 10 latach wypożyczeń? Chłopie weź się w garść.
Mina nie jest gotowy ani na poważne mecze ani nawet na średniaków. Potrzebuje minut ale nie w lidze brazylijskiej. On zwyczajnie popełnia proste błędy. Niech pogra sezon czy dwa na wypożyczeniu w Betisie a potem się zobaczy czy jest sens go trzymać.
Już to kiedyś pisałem: to jest Barcelona i nie ma tutaj miejsca na naukę. Szansę to można dać utalentowanej młodzieży, która będzie się sprawdzała w składzie B a nie transferom za grube miliony.
0
On powinien zostać na drugi rok wypożyczenia (taki zresztą ma kontrakt). Nie wiem czy sprzedawanie go jest rozsądne skoro to może być dobry obrońca. Z drugiej strony pewnie będzie chciał skorzystać z transferu skoro ktoś chce za niego wykładać duże pieniądze.
25
Tak. W Nice.
5
Standard. Lekarzom nie płacą za jakość leczenia. W prywatnym gabinecie dostanie się więcej, więc poświęca się tam więcej czasu. Tymczasem w szpitalach niestety często się zdarza, że lekarz pomimo tego, że teoretycznie ma dyżur, to w ogóle się nie pojawia.
0
Korzystając z okazji - może ktoś z Was używa rysika do Xiaomi redmi note 4? Szukam jakiegoś niedrogiego.
6
Dużo osób na LR polecało Xiaomi redmi note 4. Zdecydowałem się i jestem bardzo zadowolony. Tani a porządny.
8
Na głupka nie poradzisz.
10
Jaki puchar taki stadion.
3
Jeżeli wybrałeś opcję zapłaty w salonie to tak. Ogólnie Komputronik nie jest zły - pod warunkiem, że mają cel zakupu na stanie w salonie - jeżeli nie to lepiej iść do konkurencji.
Ja zazwyczaj szukam najtańszej opcji przez ceneo.
20
Ktoś tam sobie najwyraźniej kupił football managera
1
Całkowicie odradzam. Czekałem 2 tyg. i dałem sobie spokój. Lepiej zapłacić parę złotych więcej w innym sklepie.
1
Na Cypr nie powinno być problemów z samym dowodem osobistym. O ile jego termin też się nie kończy w najbliższym czasie.
1
"Siła nawyku" - Charles Duhigg
"Pan raczy żartować, panie Feynman!" - Richard Feynman
1
Ale z uśmiechem na twarzy popsuje mu miesiąc miodowy
0
Z Realem można przegrać. Ale przecież nie tak...
Żal :(
3
Dobra decyzja. Turnieje młodzieżowe (ciężko tak nazwać 21 byków ale co tam;) to jednak nie piłka seniorska. Musi też walczyć o miejsce w kadrze na kolejny sezon, bo z nowym trenerem przychodzi dużo wychowanków. I łatwo nie będzie.
4
1. Mało kto jest przygotowany żeby tak sobie wyjechać z kraju i rywalizować w poważnej piłce. Szczególnie jak jest jeszcze dzieckiem na dobrą sprawę.
2. Cieszenie się, że komuś się nie powiodło to zachowanie jak typowy Janusz Polak.
13
Nie spojleruj! :P
0
Proponuję teraz się tym nie przejmować i do sprawy wrócić na przełomie lipca i sierpnia albo i w sierpniu. Może będzie wiadomo coś więcej z tym co, gdzie i kiedy.
7
Takich trzech jak ich dwóch to nie ma ani jednego
2
Na tej grafice już Adresa tak poprawili, że zaczyna Azjatę przypominać...
1
z Królem się nie dyskutuje :P
1
W sensie kto kogo uczył? Bo obaj są pod tym względem beznadziejni
0
To się okaże. W PSG to pewnie i Pep by nie poradził. Ale tak wygląda sytuacja jak się komuś wydaje że wystarczy sypnąć $ a wyniki pojawią się same.
Wojciechowski też tak myślał a do jego klubu kokosa stadnie wpadali tylko wielbiciele nieróbstwa i łatwej mamony.