Azi

0

Nie wiem co to. Ale pamiętam tazosy :D

Azi

0

Niekoniecznie. Wiek robi swoje i choć on czasem gada, że czuje się na 10 lat mniej, to ten sezon pokazał, że stać go na max kilka miesięcy na pełnych obrotach - a i tak potrzebuje więcej odpoczynku.

No i ma tą świadomość, że choć ostatnio obrodziło mu w trofea europejski i indywidualne to Messi kosi większą kasę a emerytowi nikt już takiego pieniążka nie da. No może Chińczycy. A za rok to pewnie i Chińczycy będą się zastanawiać. Może przegapić okazję żeby zarobić naście baniek więcej a wiemy że lubi $$$ i ma problemy jak ktoś zarabia więcej.

Azi

2

Już rozumiem. Dzięki :)

Kurde. Za moich czasów kolekcjonowało się karteczki. A potem karty z pokemonami. Jak sobie pomyślę, że kiedyś się marnowało na to kasę to aż mnie głowa boli...

Azi

1

No dobrze. Ale Ronaldinho trochę już w poważną piłkę nie gra.

Azi

11

Czy ktoś byłby łaskawy wytłumaczyć osobom 30+ o co chodzi?

Azi

0

Akurat Bayern to mógłby zapłacić całą kwotę z góry a nie rozbijać na raty, jak robią inne kluby. Tyle że to Niemcy. Jak się uparli że nie zapłacą to nie zapłacą.

Z drugiej strony targować też się potrafią. I mogą go na Lewego wymienić. Choć akurat tutaj byliby stratni.

Azi

1

Kto mówi o 10 latach wypożyczeń? Chłopie weź się w garść.

Mina nie jest gotowy ani na poważne mecze ani nawet na średniaków. Potrzebuje minut ale nie w lidze brazylijskiej. On zwyczajnie popełnia proste błędy. Niech pogra sezon czy dwa na wypożyczeniu w Betisie a potem się zobaczy czy jest sens go trzymać.

Już to kiedyś pisałem: to jest Barcelona i nie ma tutaj miejsca na naukę. Szansę to można dać utalentowanej młodzieży, która będzie się sprawdzała w składzie B a nie transferom za grube miliony.

Azi

0

On powinien zostać na drugi rok wypożyczenia (taki zresztą ma kontrakt). Nie wiem czy sprzedawanie go jest rozsądne skoro to może być dobry obrońca. Z drugiej strony pewnie będzie chciał skorzystać z transferu skoro ktoś chce za niego wykładać duże pieniądze.

Azi

25

Tak. W Nice.

Azi

5

Standard. Lekarzom nie płacą za jakość leczenia. W prywatnym gabinecie dostanie się więcej, więc poświęca się tam więcej czasu. Tymczasem w szpitalach niestety często się zdarza, że lekarz pomimo tego, że teoretycznie ma dyżur, to w ogóle się nie pojawia.

Azi

0

Korzystając z okazji - może ktoś z Was używa rysika do Xiaomi redmi note 4? Szukam jakiegoś niedrogiego.

Azi

6

Dużo osób na LR polecało Xiaomi redmi note 4. Zdecydowałem się i jestem bardzo zadowolony. Tani a porządny.

Azi

8

Na głupka nie poradzisz.

Azi

10

Jaki puchar taki stadion.

Azi

3

Jeżeli wybrałeś opcję zapłaty w salonie to tak. Ogólnie Komputronik nie jest zły - pod warunkiem, że mają cel zakupu na stanie w salonie - jeżeli nie to lepiej iść do konkurencji.
Ja zazwyczaj szukam najtańszej opcji przez ceneo.

Azi

20

Ktoś tam sobie najwyraźniej kupił football managera

Azi

1

Całkowicie odradzam. Czekałem 2 tyg. i dałem sobie spokój. Lepiej zapłacić parę złotych więcej w innym sklepie.

Azi

1

Na Cypr nie powinno być problemów z samym dowodem osobistym. O ile jego termin też się nie kończy w najbliższym czasie.

Azi

1

"Siła nawyku" - Charles Duhigg
"Pan raczy żartować, panie Feynman!" - Richard Feynman

Azi

1

Ale z uśmiechem na twarzy popsuje mu miesiąc miodowy

Azi

0

Z Realem można przegrać. Ale przecież nie tak...
Żal :(

Azi

3

Dobra decyzja. Turnieje młodzieżowe (ciężko tak nazwać 21 byków ale co tam;) to jednak nie piłka seniorska. Musi też walczyć o miejsce w kadrze na kolejny sezon, bo z nowym trenerem przychodzi dużo wychowanków. I łatwo nie będzie.

Azi

4

1. Mało kto jest przygotowany żeby tak sobie wyjechać z kraju i rywalizować w poważnej piłce. Szczególnie jak jest jeszcze dzieckiem na dobrą sprawę.
2. Cieszenie się, że komuś się nie powiodło to zachowanie jak typowy Janusz Polak.

Azi

13

Nie spojleruj! :P

Azi

0

Proponuję teraz się tym nie przejmować i do sprawy wrócić na przełomie lipca i sierpnia albo i w sierpniu. Może będzie wiadomo coś więcej z tym co, gdzie i kiedy.

Azi

7

Takich trzech jak ich dwóch to nie ma ani jednego

Azi

2

Na tej grafice już Adresa tak poprawili, że zaczyna Azjatę przypominać...

Azi

1

z Królem się nie dyskutuje :P

Azi

1

W sensie kto kogo uczył? Bo obaj są pod tym względem beznadziejni

Azi

0

To się okaże. W PSG to pewnie i Pep by nie poradził. Ale tak wygląda sytuacja jak się komuś wydaje że wystarczy sypnąć $ a wyniki pojawią się same.
Wojciechowski też tak myślał a do jego klubu kokosa stadnie wpadali tylko wielbiciele nieróbstwa i łatwej mamony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?