Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie sądzę aby jakąkolwiek kwota wchodziła w grę. Straszny zjazd wizerunkowy by dostali
0
Obie drużyny dać do Ekstraklasy ;)
0
Andres zostań! Rok! Pół!!!!
0
To nie jest ten sam mięsień co u Dembele?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przed chwilą Suarez zagrał identycznie w środku pola i wolny już był. Bark w bark wygląda jednak trochę inaczej niż atak barkiem.
0
To było bark w bark? O.o
0
Coś mi się zdaje że Messi będzie maił wolne przed Mamelodi Sundowns. Zapewne zainkasowali trochę $ żeby zobaczyć Pchłę w akcji.
0
Dzięki. Mam nadzieję że na Rodos zobaczę mecz z Realem :)
25
Biorę ślub za 4h a ja siedzę na LR. To chyba jednak miłość ;)
1
Mnie bardziej zastanawia czy dostanie owacje wchodząc
1
Drużyny z naszej ligi nigdy nic nie grają więc nie zwalaj na końcówkę sezonu :P
2
I bardzo dobrze!
e: szkoda że Inter wczoraj nie dotrzymał do końca
7
Depor już spadło, my mamy majstra. Powinniśmy opykać ich na spokojnie.
0
Strzelił nawet dwa. Ale i tak przegrywa ;)
0
$$$
9
Real 0 - 4 Bayern
Roma 0 - 2 Liverpool
0
Najpewniej tak będzie. Raczej będą grali tylko dla podtrzymania rytmu meczowego, więc pewnie w systemie rotacyjnym.
0
Busi ma 1,89 i nikt nie ośmieli się powiedzieć że nie ma DNA Barcelony ;)
Wzrost nie jest decydujący. Tylko umiejętności i otwartość na niekonwencjonalne zagrania. No i odpowiednia psychika.
0
Przydałoby się parę słów o powołaniach - czy kadra znacząco odbiega od tej za Gerarda Lopeza.
20
Jestem pewien że Bojan też dodał jakąś formę pożegnania. Był taki czas, że mieli na siebie duży wpływ i warto byłoby dodać jego wypowiedź tutaj. Podobnie Xavi który zapewne również nie pozostał obojętny.
Ogólnie dobrze byłoby dodać reakcje byłych gwiazd Barcelony.
1
Co do 2 to zdecydowanie tak. W akademii obrodziło nam lewymi obrońcami. Zobaczymy czy któryś wyrośnie na dzika :)
Co do 1 to zdecyduje forma na MŚ. Kluby lubią dużo przepłacać za zawodników którzy pięknie wyglądają na mundialu bo trafią z formą. Nie ma pełności ze sprzedażą. A Francja gra inną piłkę niż my i jest szansa że się Lucas wypromuje bardziej.
18
Prawdopodobnie podstawowy lewy obrońca faworyta MŚ. Za 17 baniek. Wiek: 24/25 lat. Promocja jak zawsze.
0
Płakać z żalu? O.o
0
Och. Ach.
2
Czekam na taki mecz po którym Real będzie się skarżył że skrzywdził ich sędzia
0
Co to znaczy: "Niektórym obiecaliśmy presezon z Barçą B, ale się nie zgodzili"? To chyba taki słaby żart?
Myśląc logicznie: druga drużyna powinna być budowana na wychowankach. A tylko ewentualne braki powinniśmy uzupełniać potencjalnymi wzmocnieniami. Ilu zawodników już dojrzałych (18 lat i więcej) którzy przyszli do drugiej drużyny sprawdziło się w pierwszym składzie? Skupmy się na wprowadzaniu zawodników do szkółki a nie do rezerw.
1
Juve ma ciekawy terminarz: Napoli (2; Dom), Inter (5; W), Bologna (11; D), Roma (3; W) i na koniec Verona u siebie. W międzyczasie finał PW z Milanem w dodatku 3 dni przed meczem z Romą na wyjeździe.
Napoli też ma wymagających rywali ale jednak poziom niżej klasyfikowanych. Powinno być ciekawie :)
3
Świetna inicjatywa. Oby więcej takich! :)
3
Czyli 2 mecz. Na szczęście teraz gramy z samymi ogórkami :P