Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Valverde zły! Nie robi zmian!
Valverde zły! Zdejmuje Cou!
To nie jest prostytutka żeby dostawać kasę za zadowalanie Was.
12
A jak Valverde mówił że Mina nie jest gotowy to był tutaj wielki raban że to śmieszne. Wyszło na jego. Weź daj mu trochę zaufania. Patrząc po wynikach facet raczej wie co robi.
10
Valverde mówił że chce wąską kadrę uzupełnioną zawodnikami z rezerw. I wyraźnie do tego dąży. Kto będzie cierpliwy ten będzie wynagrodzony. A kto da się skusić $ ten tylko straci :)
Neymar lubi to!
6
I raczej nie będzie.
Sami wyławiali go bez pytania od RSSS a teraz wielki płacz.
29
Niech się zwróci te 12 baniek które zapłaciliśmy Milanowi i nie będzie źle.
0
15 latek ma grać w Barcy B? Weź nie przesadzaj. Musiałby być naprawdę wybitny. Nie wiem czy Leo w tym wieku dałby radę grać z dorosłymi facetami w meczach o punkty, którzy z pewnością by go nie oszczędzali. Na wszystko jest czas i miejsce.
Xavi, Puyol i Iniesta też z miejsca się nie przebili. Messi miał iść na wypożyczenie. Trzeba mieć charakter, umiejętności i cierpliwość. To jest najlepszy klub na świecie.
0
Jeżeli brakuje Ci wiary w siebie i uważasz że nie dasz rady zrobić kariery w Barcelonie to zwyczajnie jesteś spalony. To nie jest Arsenal czy jakaś drugorzędna liga, gdzie promuje się zawodników tylko dlatego że są młodzi. Socios nie oczekują jakiegoś trofeum co parę lat tylko wygrania wszystkiego co sezon. I w pięknym stylu. Do pierwszej drużyny powinni więc awansować wyłącznie najlepsi (zarówno jeżeli idzie o umiejętności jak i przygotowanie mentalne). Takie perełki nie pojawiają się co roku.
2
Aż mi się przypomniał Gmoch i jego taktyka 3-5-8 :D
0
Myślę że Arthur będzie pierwszym piłkarzem od odejścia Generała, który naprawdę potrafi dyktować tempo gry.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gdzie/po ile?
0
Incepcja. Co kilka lat wracam też do: K-Pax, 5 element, Nolanowskiej serii z Batmanem, Złap mnie jeśli potrafisz, Efekt motyla i do filmów z Louisem de Funes
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Wiesz. To jednak Rosja. Różnie może być ;)
0
Tyle że postanowił nie wracać :D
1
Ale byłeś kilka złotych do przodu? Interes życia normalnie :)
Trzeba sobie stawiać ambitne cele :P
1
Ja też go nie lubię
0
Raczej myślałem o tym, że ktoś to sfinansuje (mogę być od biedy ja nawet jeżeli to nie będzie peirdziliard złotych) a potem kto będzie chciał to się dorzuci.
4
Może zrobimy małą zrzutkę i przygotujemy jakąś pamiątkę dla Andresa w ramach podziękowania od polskich kibiców?
Może jakaś duża mozaika utworzona ze zdjęć a patrząc na całość tworząca postać Inistety, numer osiem w herbie Barcelony albo znaczek nieskończoności i napis "dziękujemy" w kilku językach?
Co myślicie? Oczywiście przesłalibyśmy to do Barcelony.
Ma ktoś może doświadczenie w przygotowywaniu podobnych akcji?
12
Księgowy Barcelony lubi to!
17
Nadal nie rozumiem jak można być tak tępym i nie dać za takie wejście czerwa z miejsca...
Za taką tępotę sędziowską powinny być zawieszenia. Tylko szybko zabrakło by sędziów.
2
Niech będzie nasza strata. Dorzucimy im Douglasa ;)
0
Przecież to Marca. Czego się po nich spodziewać? Co najwyżej żenującej tępoty.
1
Wychodził na idealną pozycję + brutalny atak na nogę = żółta kartka.
Brawo dla arbitra. I dla tego idioty co faulował brutalnie w meczu o nic. Szkoda że nie dostanie dodatkowej kary :(
1
Bycie kibicem Lecha jest karą samą w sobie. Nie dość że ekstraklasa to jeszcze Lech.
1
Aż tak źle jest na jego koncie ;)
Ostatni sezon Lucho to Barca bardzo, bardzo chaotyczna. Ciągle narzekania na to że pomocnicy są za słabi (grający zazwyczaj 3 na 4) a całą robotę robi MSN. Valverde miał ciężki początek. Neymar poszedł za kasą a Real dał nam ostry łomot (chciałem to nazwać wymowniej). Do tego próba wywalenia Bartomeu. Patrząc na to z perspektywy sierpnia to wyniki są mocno ponad stan. Dziś już chyba nikt nie pisze że jesteśmy lata za Realem. No może Januszem z notatnika. Barca jest w przebudowie. A następny sezon zapowiada się jeszcze lepiej. Tyle że bez Iniesta.
Nadchodzi kres ery Guardioli. Zostali jeszcze Busi i Messi z filarów tamtej ekipy. Trzeba zacząć myśleć o przyszłości. Valverde powinien dać radę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Więcej niż klub. Więcej niż piłkarz!
Będziemy czekać aż wrócisz do domu. Do zobaczenia!
0
Masche nie grał w ostatnim meczu. Liczyłem że się pojawi.
1
Jakoś tak dziwnie jak się pomyśli że Iniesta już nie zagra w Barcelonie :(