Azi

1

Niedoceniane wysiłków Gomes nadal w cenie ;)
Nawet jeżeli zagra lepsze zawody to i tak go zjadą. Bywaj Andre. Powodzenia w nowym klubie.

Azi

0

Skoro Groclin mógł to Liverpool też potrafi ;)

Azi

1

Nic nie ujmując angielskim klubom ale raczej nikt nie jest w stanie przebić finalistów z poprzedniego sezonu.

Azi

1

Raczej na pewno - nie ma sensu sadzać dwóch stoperów na ławce

Azi

12

Naprawdę myślisz że to Valverde musi się martwić jak przebić się przez Romę? :)
Niech się Roma zastanawia jak u nas coś strzelić mało tracąc aby mieć jakieś szanse w rewanżu.

Azi

1

Pierwszy sezon Pepa to gruntowna przebudowa zespołu. Można powiedzieć że wyleciał kręgosłup i drużyna została zbudowana od nowa. W dodatku Pep wprowadził kilku zawodników z Barcelony B oraz zwiększył znaczenie już będących w kadrze wychowanków. Dodajmy do tego zmianę systemu gry i mamy zupełnie inną drużynę od tej z którą Rijkaard zdobywał LM. To mam na myśli :)

Azi

1

Równie dobrze wygląda taka opcja:
Barca - Liverpool
Real - Bayern
City - Juve
Roma - Sevilla

Azi

3

Tak samo mówili o Barcelonie kiedy Pep przejął zespół - nic nie wygrają bo brakuje doświadczenia. Nie lekceważ City bo Pep robi tam różnicę.

Azi

0

Busi nie bazuje na szybkości więc z wiekiem raczej kluczowych umiejętności nie zatraci. Za to z pewnością będzie potrzebował więcej odpoczynku. Ale spokojnie pogra jeszcze na takim poziomie że 3 albo 4 lata.

Azi

1

Brawo dla pań :)



Moja narzeczona niestety do socio nie należy. Jeszcze :)

Azi

0

W ostatnim meczu już zagrał jak już koniecznie trzeba precyzować...

Azi

0

To pooglądaj jego grę w całych meczach i zdasz nam relację :)

Azi

0

No cóż. Przynajmniej koledzy wiedzą jak się ustawiać pod niego ;)

Azi

0

Kuponik na dziś?
Strasbourg - Monaco - 2 - 1,66
Girona - La Coruna - 1 - 1,65
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław - 1x - 1,23

Azi

2

Mourinho (15 znaków)

Azi

1

To takie dziwne?

Azi

1

Niepodyktowanie karnego to raczej błąd (jak zwykle bezużytecznego) sędziego bramkowego. Costa próbował się utrzymać na nogach i zapewne to sprawiło, iż sędzia uznał, że faulu nie było.

Azi

29

Pele sobie takie liczył więc należy się wzorować ;)

Azi

0

Wolni panowie - zamiast popisywać się elokwencją - zaproście Panią na randkę :)

Azi

4

Im dłużej Denis nie gra tym bardziej wraca w niego wiara. Potem mecz i od początku. A Denis jest do sprzedania. A jego kontrakt w Barcelonie tylko utrudnienia mu życie

Azi

37

Tebas zaraz by wnioskował o zawieszenie za manifestacje polityczne.

Azi

0

Na ławce miałoby usiąść dwóch typowo defensywnych pomocników? (McGuane i Hongla)
Wydaje mi się to trochę bez sensu - dlatego zakładam że jeden wyjedzie w pierwszym składzie a drugi da mu zmianę. Zakładam też atak Dembele/Paco, których mogą zastąpić Ballou, Perez i Ruiz, więc jest szansa że przejdziemy na 4-3-3- w trakcie gry.

Azi

0

Niestety nie odszczekam ;)

Azi

0

Wyszedł z cienia Messiego i dalej idzie w stronę dna

Azi

1

Kto to pisał "Veratti > Cou"?
Ciężko czasem porównać umiejętności i potencjał ale inteligencja raczej na korzyść Brazylijczyka :p

Azi

1

Jasne że można.
Dam Ci przykład z La Rambla - najłatwiej mi odnaleźć ale podobne informacje spotkałem już trochę wcześniej.

http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6067105.html

Azi

0

Jeżeli PSG awansuje to z szerokim uśmiechem odszczekam swoje słowa :)

Azi

0

Nie. Jeżeli komuś należy się tytuł frajerów to wyłącznie PSG. Real ma swoje słabości ale frajerstwo rodem z Paryża bynajmniej nie jest ich największym problemem.

Azi

2

20 zawodników a do dwóch pełnych 11 brakuje rezerwowego prawego obrońcy i 4tego środkowego.

Czyli zapewne: Cillessen - Palencia, Mina, Costas, Digne - Vidal, McGuane (lub Hongla), Alenia, Denis - Dembele, Paco

Ortola, Cuenca, Miranda, Hongla (lub McGuane), Rivera, Gomes, Perez, Ballou, Ruiz

Ciekawe że powołany jest Miranda a nie Cucurella. Czyli ostatnie plotki zyskują na znaczeniu.

Azi

0

Taktyczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?