Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
6 maja i 20:45 pięknie. Powinienem być w tym czasie na Teneryfie na miesiącu miodowym :)
0
Nie wiem. Pierwszy zrobił na mnie wrażenie. Drugi był nudny i nie podoba mi się zakończenie. A że mam mało czasu wolnego to i tak nie czekam na seriale.
1
Dla mnie to brzmi jednak jak nabywanie usług towarzyskich ;)
0
Każdy sezon to zupełnie nowa obsada i inną historia. Pierwszy sezon dużo dużo lepszy.
0
Pedro ma dna Barcelony. Ale poza nią traci dużo wartości (koło 30% licząc metodą Tomka Hajty;). Rozumiem że zawodnikowi z takimi osiągnięciami ciężko pogodzić się z rolą rezerwowego i nie dziwię się że odszedł. Ale najlepiej dla niego byłoby zostać na zawsze w Domu :)
0
Materiał na solidnego ligowca i niestety nic więcej. Do tego zbyt często łapie kontuzje. Trzymanie go w składzie B jest stopowaniem jego kariery. A pierwszej drużyny nie zwojuje. Niech pomoże w utrzymaniu i dajmy odejść. Chciał go Arsenal - niech spróbuje.
0
Raczej chciałem pokazać że szansa na awans do pierwszej drużyny się otwiera niż wskazywać faworytów ale oczywiście masz rację.
Niestety nie mam możliwości śledzenia spotkań składu B - choć chciałbym. Jeżeli masz jakieś linki, to będę wdzięczny za podrzucenie.
Ja najbardziej liczę (ze składu B) na Jorge Cuenca oraz Ruiza. Jest jeszcze Alenia ale zastanawia mnie czy Valverde da mu szansę w środku pola czy jednak na boku pomocy.
2
Skład B walczy o utrzymanie. Nie spodziewam się jakiś mocnych powołań do czasu aż będzie pewne utrzymanie.
A co do składu z Gironą: ostatnie 5 spotkań przed mecze z nami:
- Atletico - wyjazd (1:1)
- Malaga - wyjazd (0:0)
- Bilbao - dom (2:0)
- Sevilla - wyjazd (jedyna porażka i zaledwie 0:1)
- Leganes - dom (3:0)
8 punktów, 6 bramek strzelonych i tylko 2 stracone. Tak - powinniśmy wystawić rezerwy na słabiutkiego rywala ;)
6
Nie przesadzajmy. Lucho nie stawiał na młodzież ale to nie znaczy że nadal tak będzie. Valverde pokazuje że warto dawać szansę wyróżniającym się zawodnikom z rezerw.
Blisko pierwszej drużyny jest Alenia. Dobre wrażenie zrobił Arnaiz. Myślę że szansę może otrzymać Costas oraz (wreszcie) Palencia.
Bardzo dobrze wprowadził się Nahuel. Cucurella lub Miranda mogą być zastępcami Alby na lewej obronie.
Oriola Busquetsa raczej nie trzeba nikomu przedstawiać tyle że leczy teraz poważny uraz. W efekcie na dość głęboką wodę został z miejsca wrzucony Marcus McGuane.
Ballou Tabla to podobno duży talent. A są jeszcze bardzo młodzi Jorge Cuenca (rocznikowo 19 lat) i Abel Ruiz (18). Nie skreślałbym też Vitinho, choć akurat w jego wypadku liczyłem na więcej.
Jest z kogo wybierać a zakładam że zwolni się w lecei parę miejsc w pierwszej drużynie. Zakładam ze odejdzie Vermaelen, Vidal, Denis, Gomes i być może Paco. Valverde chce mieć 22 zawodników w peirwszej drużynie więc będzie od 2 do nawet 4 miejsc (zakładam że Alenia jest pewniakiem do awansu).
Można wygryźć Digne, będzie wolne miejsce na stoperze a i S. Roberto nie miałby pewnie nic przeciwko przejściu do drugiej linii. Busi i Rakitic też potrzebują zastępców a Suarez i Messi też już młodsi nie będą i z czasem trzeba im będzie dawać więcej odpocząć.
Ogólnie jest się o co bić. A w kolejce są jeszcze młodsi.
1
W czwartek bez Alby, Pique i Suareza. Messi też mógłby zacząć mecz na ławce.
Do tego kontuzja Semedo. Coś czuję że w najbliższych meczach okazję na prawej obronie dostanie Vidal. Może z Las Palmas a może z Malagą?
5
Suarez mistrz :)
0
Gomes zwyczajnie nie pasuje do Barcelony. To nie jest zły zawodnik tylko gra u nas to dla niego za wysokie progi. Idę o zakład że w Anglii byłby topowym pomocnikiem.
0
Problem w tym że ostatnio mocno widać zmęczenie naszych zawodników
0
Kot wyraźnie bez formy ;)
Kubacki pewnie nie zrozumiał pytania i myślał że chodzi o najlepszego PL piłkarza bo nie wierzę aby sądził że Lewy jest choćby na zbliżonym poziomie do Messiego. OK. Lewy jest genialny ale Messi to to nie jest ;)
0
Argh... Macie problemy ze zrozumieniem prostego przekazu po prostu. Siedź i kombinuj dalej :)
0
Wolałbym Semedo i S. Roberto ale Valverde wie co robi.
0
Najwyraźniej to Ty nie rozumiesz :)
0
Hmm. Klauzula 50 mln. Zawodnik ma 20% praw (10 mln). "Wynegocjowaliśmy" 40 mln. To znaczy że przekonaliśmy Arthura żeby nie brał od nas kasy za swój transfer? Bo na to wygląda. Jak zwykle niesamowite zdolności negocjacyjne Fernandeza...
0
Oczywiście że powinien grać Dembele - przecież musi zacząć się spłacać. Inna sprawa że wystawianie nieogranego zawodnika po jednym ciężkim i drugim lżejszym urazie mięśniowym na mecz gdzie rywale będą kopali po nogach częściej niż w piłkę - nie jest dobrą decyzją. Stawiam więc na Paulinho .
0
Mina Ronaldo mówi wszystko :D
1
2:1 :)
0
Właśnie miałem to napisać. Wreszcie lepsi strzelają bramkę :)
0
Liczę na skład w 433: MatS - Semedo, Mina, Umtiti, Digne - Busi - Paulinho, Denis - Dembele, Messi, Cou
0
Zwróć uwagę jak źle ustawiony jest liniowy. Stoi na tyle głęboko że Krossa to on nawet nie widział.
Sędziowie zawalili mecz ale to nic nie zmieni że będziemy sobie o tym dyskutować. Nas też nie raz sędziowie przekręcali ale trzeba robić swoje a nie płakać.
19
Kiedyś wyda świetną biografię. Z zawodnika pierwszego do odstrzału do bardzo ważnego zawodnika pierwszego zespołu.
Przykład na to, że jeżeli wychowanek ma talent i odpowiednio poukładane w głowie to warto dać mu szanse.
1
Jasnowidz :)
Szkoda że nie podał nr totka
0
Nie mam nic przeciwko jego grze u nas ale ma już 30 lat a kontrakt do końca przyszłego sezonu. Opłacałoby się go ściągnąć za małą kasę i na niski kontrakt a nie ma szans ani na jedno ani na drugie.
Nie bardzo wiem gdzie miałby grać? Mamy Messiego, Cou i Dembele a jeżeli jest ziarno prawdy w przejściu Griezmanna to już w ogóle szkoda gadać. Oczywiście super mieć takich rezerwowych ale nie wierzę aby chciał u nas siedzieć na ławce.
Nie widzę żadnej przyszłości dla takiej "inwestycji" w Barcelonie. Powodzenia w Chinach Panie Angel di Maria.
0
Rozumiem że to wypowiedź po meczu?
0
Jeżeli pamięć mnie nie zawodzi to Paco grał też na lewym skrzydle (mecz z Betisem z sierpnia chyba).
2
Teściowie mają pralkę Beko. Całkiem niezły sprzęt :)
Fajnie że sponsorzy chcą płacić więcej. Wreszcie się zaczęli orientować że na naszych koszulkach ich loga wyglądają lepiej niż na białych ;)