Azi

4

Elegancja, waleczność i poświęcenie. Kapitan :)
Absolutnie niepowtarzalny!

Azi

5

W Barcelonie czy ogólnie?
U nas 55 występów, 15 bramek i 11 asyst.
Polecam https://www.transfermarkt.pl/

Azi

0

Nie mam nic do zarzucenia Digne ale to Grimaldo powinien być rezerwowym lewym obrońcą.

Azi

0

Na jakiej on grał pozycji i w jakim ustawieniu?

Azi

0

Pewnie że strzelał. Przepięknie mu weszło :)

Azi

0

Koncepcja jak najbardziej słuszna tylko chyba się nie spodziewaliśmy że tak łatwo wrzucą nam piłki za plecy.

Przy pierwszej bramce to chyba jednak Alba powinien podejść bliżej tak aby Xabi Prieto nie mógł spokojnie dośrodkować. Możliwe że to błąd w komunikacji na linii Alba-Gomes.

Przy drugiej bramce to co zrobił Sergio Canales to było piękne i wydaje mi się że totalnie nieprzewidywalne.

W obu przypadkach zabrakło wsparcia Paulinho dla S. Roberto. Przy pierwszej bramce nie nadążył za rywalem a przy drugiej poszedł do Canalesa zostawiając mega dziurę w swojej strefie. Gomes też dał się łatwo ograć i odpuścił pogoń za rywalem. Z drugiej strony gonił go już Rakitic i dobiegał tam Paulinho.
Zabrakło w tym wszystkim trochę Busiego. Ale dobrze że udało się wygrać :)

Azi

0

Sztab i Bartomeu podziękowań nie otrzymali - tylko podziękować dla Valverde to raczej nikt się nie spodziewał chyba.

Azi

0

Z tego co pamiętam to Messi koło 20 też miał problemy z częstymi urazami. Potem jednak wszystko się skończyło jak nabrał trochę masy. Dembele wygląda jak patyk i porządne przygotowanie miał 12 miesięcy temu. Da sobie radę. Jeżeli głowa wytrzyma to o nogi się nie ma co martwić.

Azi

2

Wszyscy piszą szklanka. A ja mówię że to kieliszek :)

Azi

0

Fazy hejtu na zawodników Barcelony zawsze były i będą i nie ma sensu z tym walczyć bo "specjaliści" zawsze widzą swoje . Pojawił się tak temat S. Roberto a w tym sezonie w lecie Paulinho, potem Rakitic a ostatnio Paco. Zawsze ktoś będzie na tapecie.

Dla mnie ważne jest to jaką decyzję podejmuje Valverde i czy wyniki go bronią. Dla przykładu Gomes zagrał w ostatnich 2 meczach i wygraliśmy 5:0 z Celtą i 2:4 na Anoeta. Jakby się sugerować "specjalistami" wyszłoby że graliśmy 10 na 12. Normalnie herosi z Barcelony :)

Azi

0

Raczej przeciętny. Nie widziałem jakiś poważnych artykułów o nowinkach taktycznych stosowanych przez Real za jego kadencji. Ich gra też mnie nie powala (ale po prawdzie mało mnie obchodzi i poza GD widziałem może kilka ich spotkań).
Real jak zawsze opiera się na świetnych relacjach w szatni. Kiedy coś się zaczyna sypać - sypie się też ich gra. Trzeba jednak przyznać, że wyniki Zidane zrobił (choć finał z Atletico i rewanż z Bayernem to wybitnie fart z błędami sędziego - ale szczęście podobno sprzyja lepszym, więc nie ma to teraz znaczenia).

Azi

6

Ja po pierwszej połowie powiedziałem że będzie 2:5 (dla nas oczywiście). Miałem nadzieję że RSSS nie wytrzyma kondycyjnie i zwyczajnie ich wyczekamy. I ogólnie miałem racje.
Trzeba przyznać że ekipa Valverde ma cierpliwość i determinacje. Bardzo podoba mi się ten zespół. Już dawno nie miałem tak, że z niecierpliwie oczekiwałem kolejnego meczu a PK często w ogóle omijałem. Teraz nie mogę się doczekać środy :)

Azi

0

Gomes nie jest pomocnikiem box to box. To typowy boczny pomocnik ścinający do środka - robi miejsce wchodzącemu za plecy obrońcy.
Co do pomijania przez kolegów to liczby przeczą temu argumentowi - sprawdź sam kto wykonuje ile podań.
Jedynym ekspertem, który realnie może ocenić grę Gomesa jest Valverde. Moim zdaniem jego zadaniem jest tworzenie wolnych przestrzeni w środku pola (świetnie to było widać w meczu z Celtą) i odciąganie obrońców od Messiego/Suareza.

Azi

0

A może wykonuje założenia taktyczne, których Ty nie ogarniasz? Ta opcja wydaje mi się dużo bardziej prawdopodobna ;)

Azi

0

Gdzie Cię obrażam? Chyba przewrażliwiony jesteś za bardzo
Pisz sobie co chcesz - nawet jeżeli to są takie teksy jak powyżej. To świadczy tylko o Tobie a nie o Gomesie :)

Azi

0

Ja przeczytałem.
Masz też prawo walić głową w ścianę - czemu z niego nie korzystasz? O.o

Azi

0

Czemu Valverde na niego stawia skoro tak nic nie prezentuje?
Czemu z boiska schodzi Paulinho, który strzelił bramkę?

Azi

0

To nie sędzia tylko celebryta ;)

Azi

2

Azi

0

Iść za ciosem! Iść za ciosem. IŚĆ ZA CIOSEM!
Proszę! :)

Azi

1

Pique i Paulinho zostawili S. Roberto z dwójką rywali...

Azi

0

Szybko zweryfikowany tasiemiec

Azi

0

Zdecydowanie bardziej wolę "poezję" Ukraińską ;)

Azi

0

0,07% Nie wejdzie ale na pocieszenie skojarzenie z Bondem ;)

Azi

0

Myślę że najgorszą dla nas opcją byłaby taka z Lewym i Dybalą. Mając w środku pola Kroosa, Modrica, Isco z ubezpieczającym Casemiro oraz ofensywnych bocznych obrońców trudno byłoby ich powstrzymać. Ale nie wierzę aby byli w stanie pozbyć się całego BBC - to zbyt radykalna zmiana.

Azi

1

"Wpływ FC Barcelony na ilość prac magisterskich o siatkówce" ;)
Wilk syty i owca cała

Azi

0

Również się wybieram tylko na 20. Milego oglądania i niech moc będzie z Tobą :)

Azi

22

Proponuje na górze La Rambla zrobić tematy dnia aby się nie powtarzać dziesiąt razy.
Temat na dziś:
- Ogórki i wyimaginowany uraz Dembele

Azi

0

"Denis gdyby grał tyle co Gomes tez mysle ze byłby z niego dobry gracz"
W tym sezonie:
- Denis: 16 spotkań i 848 minut.
- Gomes: 17 spotkań i 725 minut.

Denis na boisku miał prawie 1,5 meczu więcej ;)

Azi

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?