BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to nie wiem co wykombinują. Może spróbują tego Nuse bo na Diaza nie ma szans ale to talent do szlifowania a nie wzmocnienie na już. Osobiście wątpię że go skreślili i bym poczekał na mocniejsze źródło bo dużo opcji w naszym zasięgu nie ma żeby od tak sobie Rashforda skreślić
1
@ViscaelBarca2007 może udałoby się w formule 35mln+10mln zmiennych. Szkoda że rok temu go nie wzięliśmy
1
No dobra ale ze wszystkich wymienionych tylko Virgill zagra na LS a Rodriguez jest połamany co chwilę. I tak musimy kogoś kupić, weźmiemy np. Rashforda a ze szkółki weźmiemy do uzupełnienia. Trzeba mieć pewnego zmiennika żeby nie było powtórki z tego sezonu że taki Fati i Victor nie zagrali wsumie 4 spotkań pełnych nawet, to ma być realna rotacja żeby odciążyć napastników.
0
@Kubsoleon taki zamysł był już z Frimpongiem kiedy Flick przychodził a teraz nie bez powodu się interesowali Dumfriesem, gość nie gra na PO więc napewno nie był rozpatrywany jako backup dla Kounde
0
@J4no musi ktoś przyjść do ataku, Rashforda to akurat napewno zarejestrujemy. Diaza nam napewno teraz nie sprzedadzą
0
@Szymemdymek Virgill ale to raczej nie na pierwszy skład, będzie ten Varella ale to gdzieś za 2 lata może. Pójdziemy teraz po Rashforda najpewniej bo musi ktoś przyjść
0
@Kubsoleon przeczytałeś co napisałem?
1
@Goralkov Kounde i Eric to nie wahadła więc bez Dumfriesa nie zmienimy formacji. Grimaldo byłby do rotacji z Balde i okazjonalnie mogliby grać razem. Dumfries daje opcje upgradu systemu i nie potrzebne by były klasyczne skrzydła i moglibyśmy bardziej wykorzystać potencjał kadry
@Messibestplayerintheworld wogóle się nim nie interesujemy a Atletico się czai na niego
1
@blakkudium najbardziej prawdopodobny ten Rashford tak jak pisałem
0
@Croocers Flick wprost powiedział że wymaga wzmocnienia ataku więc ktoś napewno przyjdzie
10
Moja propozycja: Rashford + Dumfries, i Grimaldo JEŚLI byłoby nas stać.
Diaza nam nie oddadzą po śmierci Joty, już wcześniej rozmawiać nie chcieli. Innych opcji w zasięgu nie widzę chyba że zaskoczą
0
@FCB_dimiC @AdrianFCB10 zmiana formacji na wahadła, wtedy niepotrzebny nam skrzydłowy. Było to już rozpatrywane na początku kiedy Flick przychodził ale z Frimpongiem. Idealnie by to siadło i pozwoliłoby jeszcze bardziej wykorzystać potencjał naszych graczy
1
Wchodzę i patrzę a tu takie coś xd, a pewien dziennikarz był pewny na 150% (:
Teraz pewnie pójdziemy po Rashforda bo Diaza nie sprzedadzą teraz tym bardziej po śmierci Joty, albo reaktywują jeszcze opcje Dumfriesa
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider
5
@Pawel13sz Lucho albo Klopp
0
@Faro Kounde nie będzie przesuwany. Christensen ma 29 lat a za rok będziemy szukać następcy Inigo więc będziemy musieli kogoś kupić. Co to za argument że mamy lepszych od niego? Nie można grać ciągle tym samym składem
0
@Faro czyli Pedriego powinien się pozbyć na starcie? Transfer Olmo powinien był zablokować? Inigo miał odesłać do klubu kokosa? Nie powinien blokować odejścia Araujo?
1
@Faro skąd wiesz że nie jest w jego planach? Media podają że jest ale może zostać zmuszony go poświęcić w zamian za inne wzmocnienia. Nie porównuj Fatiego do Christensena
@vangoor czyli wiesz lepiej kogo chce Flick niż on sam?
0
@Faro porozmawia jak wrócą do treningów, na wakacjach ma za nimi ganiać? Taki Mats zresztą sam się powinien domyśleć że nie ma po co wracać
0
@Eto'o9 R10 jesli nie wezmą Nico to bardzo prawdopodobny jest zestaw Rashford +Grimaldo/Vanderson. Na Diaza nie ma co liczyć po śmierci Joty, już wcześniej był nie na sprzedaż a teraz to już wogóle
@Who_you_mam o nim była jedna losowa plotka narazie
2
@blakkudium jestem pewny na 200%
13
@blakkudium
Nico Willimas trafi do Barcelony albo nie [@BORO_12] (1️⃣)
5
Ta sprzedamy Casado kiedy nie wiadomo co będzie z Bernalem po kontuzji xd. Jeszcze coś porównywanie do Ansu... to może sprzedamy Yamala bo też może być to co z Ansu? Bernal się wrazie nie pozbiera i znowu będzie problem, tylko przypomnę że intensywnie szukaliśmy DM poprzedniego lata dopóki się nie zrespili Bernal i Casado i zaraz mamy jednego sprzedać? Nie ma takiej opcji i bardzo wątpliwe żeby Flick się na to zgodził, Casado też wątpię że myśli o odejściu. Owiele bardziej wolałbym się pozbyć De Jonga
0
@krol211 dałby radę ale jego potencjał byłby mocno ograniczony jakby grał jako fałszywa ,,9", zdecydowanie bardziej Olmo tam pasuje.
Jak Balde będzie grał mniej ofensywnie to też będzie mocno ograniczony bo to jego główne zalety, Nico musi bardziej ogarnąć grę bliżej środka i grę kombinacyjna z wahadłowym, jest z tym problem bo nigdy z kimś takim nie grał i nie bez powodu Grimaldo praktycznie nie gra w kadrze kosztem Cucurelli.
Ufam tu Flickowi bo dał radę wcześniej ogarnąć takie zestawienie w postaci Daviesa i Comana ale może być potrzebny czas więc mam nadzieję że Nico będzie na presezonie. Ale dołożenie drugiego wahadła tu nie pomoże
0
@krol211 wtedy mamy problem na środku ataku a ten Nico byłby ograniczony a Raphinha to już wogóle w takiej roli. Tak szczerze to on już w obecnym ustawieniu będzie się gryzł z Balde i musi się w wielu elementach rozwinąć a w potencjalnie nowym systemie to już wogóle byłby problem. Dużo bardziej Diaz by to tego pasował a nie Nico
0
@Rifek jak grasz wahadłami to nie grasz typowymi skrzydłowymi jak Nico
1
Wiadome było że zaraz ktoś coś takiego napisze po wpisie Romano z wczoraj. Dopóki poważne źródła nie zaczną o tym pisać to nie ma tematu, Romano tylko wspomniał że go obserwowaliśmy ale nie było żadnego podejścia. Do tego byłaby wtedy kolejna klauzula do wpłaty, wsumie wyszłoby ok. 110mln do zapłaty na raz tego lata na same klauzule (Garcia, Nico, Dumfries) co byłoby dużym obciążeniem. Transfer Dumfriesa też wyklucza się z Nico, Denzel to wahadłowy a nie PO i jego transfer to przemodelowanie formacji (zresztą podoba mi się taki pomysł) ale wtedy na co nam ten Nico? No właśnie, no chyba że jakaś hybryda i wymienność formacji
5
@partymaker dobra ale wtedy albo Nico albo Dumfries. To nie PO tylko wahadło i jego transfer prowadziłby do przemodelowania formacji więc wyklucza to transfer Nico. A kupowanie go żeby dusił się na PO gdy mamy Kounde i Garcię to głupota
1
@blakkudium no tak jak mówię te transfery się wykluczają, wybrali Nico czyli usprawniamy to co jest zamiast przemodelować ustawienie
1
@blakkudium bo ten transfer się wyklucza trochę z Nico bo z Dumfriesem byśmy grali na wahadła. Fajny transfer by był ale to już zależy od sztabu czego chcą
2
@Eto'o9 R10 MD to w większości wypuszcza to co chce wypuścić klub, Diaz jest wykorzystywany do wywarcia presji na Nico