BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Super
@blakkudium
9
@John_Doe on też się elegancko delikatnie mówiąc nie zachowuje, wystarczy czytać jego wywiady. Zaczyna się taka sytuacja jak z Bravo ale tym razem to nie przejdzie
1
@blakkudium Garcia raczej napewno ale Diaz/Rashford raczej nie
7
Już tylko na oficjalke czekamy, jeszcze przedłużenie Wojtka i #TerStegenOut
@blakkudium @Nightraider
0
@eMBeeR już wyjaśniłem, naucz się czytać ze zrozumieniem bo nie będę podstawowych rzeczy w nieskończoność powtarzać
3
@Romario87 ty mi wytłumacz jak 58mln płatne odrazu + 24mln brutto pensji i duże premie (tyle się domaga) jest tańsze od ok. 70mln płatnych w ratach + 3mln brutto pensji (u nas wiele więcej nie dostanie bo ma się dostosować bo chce tu grać)?
https://www.capology.com/club/liverpool/salaries/
Tak zasłona dymna gdzie Deco wprost mówi że Nico nie zależy żeby tu grać i rozpatrują inne opcje
0
@Lanosss Torrents też ma awansować, myślę że na odejście Martina nie ma szans raczej. Fort też ma zostać i grać więcej
2
@Jakchcesz Deco powiedział że nikogo na LO, ŚO ani PO nie sprowadzą
4
@Carlosss taniej xd, kolejny co podstawowych rzeczy nie rozumie
@Hasszz nawet Deco niemalże potwierdził że Nico tu już nie trafi a Ci dalej xd
9
No i git, wymuszenie transferu konkretnie do nas powinno obniżyć cenę
1
@Janas11224 i dalej bez argumentów, sam hejt. Merytoryczna dyskusja na poziomie nie ma co. Takie komentarze tylko bardziej sprawiają że chce jego transferu żeby pozamykał takim jak ty mordy.
Z tymi 20mln to aspirujesz do kompromitacja roku, 80mln za niego nie damy, tak jak mówię jak się nie dogadamy to pójdziemy po Rashforda
1
@Janas11224 ostatnio Cie wyjaśniłem a ty znowu go bezmyślnie obrażasz bez żadnych argumentów, typowe
@Eto'o9 R10 pewnie nawet jego meczu nie obejrzał i eksperta udaje
0
Garcia+Diaz to byłoby genialne okienko jak na nasze finanse. Jak Liverpool za dużo będzie chciał to poprostu pójdziemy po Rashforda
0
To była tylko formalność. Genialny sezon
0
@BISHBASHBOSH i co z tego? Wpływu ma grę Raphinhi nikt chyba podwyżał nie będzie. Harował całe mecze i strzelał kluczowe gole
0
@wolnyninho kolega ma widzę problemy z czytaniem
@PatrykBarca trochę xd
0
@blakkudium pierwszy raz słyszę o takim źródle. Deco mówił że nie szukamy pomocników ani obrońców więc raczej napewno fake
0
@kanver_ jak czułeś się pewniej z Pena to ja dziękuję xd. Już napisałem że chęć nowego bramkarza który będzie reprezentował topowy poziom regularnie a Wojtka na numer 2 do rywalizacji
0
@kanver_ były dwa strzały w tym jeden nie do obrony (((: więc tak dwumecz.
Tak nigdy takiego meczu nie odwalił ale fakty są takie że Szczęsny nigdy się nie przyczynił do porażki a w niektórych meczach ratował punkty albo awans a Pena nie, wręcz przeciwnie.
Z Interem nie dal nic ekstra ale nie zawalił też żadnej bramki, wyjął to co powinien. Tam zawaliła obrona a Wojtek poprostu nas nie uratował.
Stwierdzenie ,,częściej przeszkadzał, niż pomagał" jest idiotyczne i nie podałeś argumentów żeby to poprzeć.
Wyciągnęła Pene bo wcześniej potrafiłeś stwierdzić że to nasz najlepszy bramkarz w tym sezonie co jest totalna bzdurą
0
@kanver_ dwumeczu*, do tego BVB. To są przykłady których nikt nie będzie podważał a jakbym poszukał to będzie tego więcej. Może ty wymienisz mecze gdzie twój Pena nas uratował? Czekam ale z argumentami a nie jak koledzy wyżej
1
@pt9 według mnie powinniśmy kupić Garcię i zostawić Wojtka jako numer 2 a Matsa i Pene pogonić
1
@pt9 zrównałeś właśnie ta trójkę a nawet wywyższyłeś nad nich PENE co jest absolutna bzdura i nie podałeś żadnego argumentu tylko piszesz farmazony. Już podałem wyżej staty i konkretne mecze a wy takie coś, no ludzie litości
1
@pt9 dalej kompletne zero argumentów, naprawdę mało jest tu merytorycznych dyskusji ostatnio
1
@pt9 nie no ludzie nawet statystyki temu przeczą xd. Na takim poziomie dyskutować nie będę, ja tu podaję argumenty a Ci piszą że wiedzą lepiej i piszą takie bzdury
1
@PatrykBarca walić fakty i liczby bo Ty wiesz lepiej xd
2
@Frimpong nikt na poważnie tych wycen nie bierze, wystarczy spojrzeć na 200mln Viniego
16
Nie no obiektywnie Raphinha okradziony, był najlepszy w tej edycji UCL i to że PSG wygrało nie powinno tak wpływać na nagrody indywidualne tym bardziej że odpadliśmy dopiero w półfinale po ciężkiej walce.
Ale Doue zdecydowanie zasłużył i według mnie wysuwa się na pozycje faworyta do Golden Boya przeganiając Cubarsiego
1
@pt9 no wow xd, trudno żeby miał wiele tak genialnych meczy :D
To co napisałeś nijak ma się do sensu tej dyskusji
1
@PatrykBarca nie no podsunąłem mu pod nos a ten dalej swoje. Walid argumenty i fakty bo Ty wiesz lepiej xd
3
@PatrykBarca nie, współczynnik powstrzymanych goli w każdych rozgrywkach ma chociaż lekko na plusie czyli dawał w większości meczów to co musiał + czasami coś ekstra jak z tą Benfica czy potem BVB. A Mats i Pena mają ta statystykę wszędzie na minusie, Wojtek miał pozytywny wpływ na ten sezon i to nie podlega dyskusji