0

@lukkobe nie zaryzykuje tak jeśli Flick mu jasno powie że nie będzie grał. Chłop się bał rywalizacji z Wojtkiem a zaraz tu trafi Garcia

4

Poprostu zrobić pogadankę Flicka i Deco z Matsem to odjedzie i w jego miejsce Garcia. Proste. Mamy bardzo dobra pozycje do negocjacji bo jak Mats nie będzie grał to nie zagra na MŚ2026 a to jego jedyna szansa żeby coś zaistnieć w kadrze

3

@Culer9002 takie informacje można wywalić do kosza dopóki nie ma formalnego zainteresowania tym bardziej że słabe źródło. Fakty są takie że Deco niemalże wprost potwierdził że go nie chcemy już a do tego nas poprostu nie stać, Nico też wogóle nie zależy żeby u nas grać

3

Chyba jeszcze jednego weźmiemy


@blakkudium @ViscaelBarca2007

0

@messi33 24mln brutto pensji i bardzo duże premie dla jego, agentów i rodziny

1

@MOLESTA jednak ma zostac i jedzie na presezon


@partymaker

4

To już raczej potwierdza że odejdzie. Dobrze bo się marnuje a u nas nie pogra dużo, jego miejsce pewnie zajmie Guille

0

1

@Sebaldek mogliśmy mieć Doue za 50mln to woleli Olmo, teraz to już bez jakichkolwiek szans

12

Duży talent ale w naszej sytuacji nie ma sensu się nawet interesować bo mamy dość perełek w szkółce na te pozycje

1

@turhiay Nico już został skreślony po słowach Deco, raz że mu nie zależy żeby tu grać a dwa że ma wymagania z kosmosu i nas nie stać na to

5

Nie rozumiem narzekań, to tylko 5mln a chłopak ma podobno bardzo duży talent. Wolę kupić pięciu takich po 5mln niż takiego Rogue za 40mln

2

Przedłużenie Wojtka raczej będzie ale wypożyczenia Garcii napewno nie, w takim wariancie Mats robi out i dobrze

0

0

@lukkobe przecież od dawna wiadomo że nie przedłuży :D
Według CIEBIE jest potrzebny taki skrzydłowy a Flick może mieć inne zdanie. I ten Yamal pewnie będzie stopniowo przesuwany bliżej środka.

0

@lukkobe media różne głupoty piszą i o profil jakiego szuka Flick to można się opierać tym kim się interesujemy i jakich graczy preferuje, nic nie wskazuje że to typ Nico narazie. Lookman będzie za 30mln, maks 40mln, nikt nie da więcej za gracza z rocznym kontraktem i na dodatek już pewne że odejdzie latem przez konflikty wewnętrzne

0

@lukkobe no nie, nie wiesz czego szuka Flick. Grimaldo byłby rywalizacja dla Balde i brak jego przyjścia nic nie zmieni.
Będzie bardzo podobny schemat tylko na wahadle jest Balde

1

@lukkobe jest skrzydłowym, co prawda nie takim jak Nico czy Leao których preferujesz ale jest. Nie wiemy też jakiego profilu szuka Flick. Zainteresowanie Diazem który łączy w sobie profil Nico, Leao i Lookmana + zainteresowanie Grimaldo wskazuje że szukamy właśnie tego typu skrzydłowego który będzie okazjonalnie robił szerokość a w większości meczu ścinał do środka i współpracował z szeroko ustawionym wahadłowym (Balde). Lookman to zapewni + ma niezły drybling, Raphinha wtedy przesunięty do środka i będą mogli się momentami wymieniać pozycjamj

1

@blakkudium transfer dobry bo za takie kwoty powinniśmy próbować łowić perełki no ale z jego otoczeniem mogą być spore problemy jeśli to prawda

2

@LukaszFan jak będzie trzecim bramkarzem to się ruszy

1

@malicinho to lepiej nie patrz na transfermarkt bo głupoty piszą, oglądałem parę jego meczy w tym sezonie i zawsze gra na LS i momentami za napastnikiem ale to już zależy od założeń taktycznych trenera. Tu masz też heatmape
https://zapodaj.net/plik-JBdaSw5nbB#

6

@malicinho tylko fragmentami jest za napastnikiem a tak gra jako skrzydłowy, taki zawodnik w stylu Raphinhi ale z lepszym dryblingiem. Za 30mln to się nie ma co zastanawiać

0

Genialny zawodnik ale w pierwszej kolejności trzeba podpisać Garcię i LS, też nie wiadomo jakby zareagował Balde bo żaden nie będzie chciał grać mało a teoretycznie to Grimaldo w takim zestawieniu byłby startetem to też nie możemy sobie pozwolić na stratę 21 latka kosztem niemalże 30 latka. Zobaczymy bo Deco mówił że nikogo do obrony nie kupimy i jakoś mi się nie chce wierzyć że tyle miejsca w limicie płac będzie. Tak teoretycznie to mogliby grać razem przy korekcie formacji ale to już od Flicka zależy

21

@Gaucho dawać go, promocja za takiego grajka

2

@blakkudium czyli pewnie Rashford

3

@blakkudium taka promocja i zero zainteresowania xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@blakkudium co szkodzi spróbować, praktycznie zerowe ryzyko a zyskać możemy bardzo dużo

0

No ciekawe ten De Zerbi by im wywrócił styl gry z marszu na mocno ofensywny (:
Fabregas to bardziej zrównoważona opcja ale mniej doświadczony, nie wiem czy by się nie spalił po takim przeskoku odrazu ale trzymam kciuki za obu bo mogą być w przyszłości opcjami do zastąpienia Flicka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?