BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukkobe nie zaryzykuje tak jeśli Flick mu jasno powie że nie będzie grał. Chłop się bał rywalizacji z Wojtkiem a zaraz tu trafi Garcia
4
Poprostu zrobić pogadankę Flicka i Deco z Matsem to odjedzie i w jego miejsce Garcia. Proste. Mamy bardzo dobra pozycje do negocjacji bo jak Mats nie będzie grał to nie zagra na MŚ2026 a to jego jedyna szansa żeby coś zaistnieć w kadrze
3
@Culer9002 takie informacje można wywalić do kosza dopóki nie ma formalnego zainteresowania tym bardziej że słabe źródło. Fakty są takie że Deco niemalże wprost potwierdził że go nie chcemy już a do tego nas poprostu nie stać, Nico też wogóle nie zależy żeby u nas grać
3
Chyba jeszcze jednego weźmiemy
@blakkudium @ViscaelBarca2007
0
@messi33 24mln brutto pensji i bardzo duże premie dla jego, agentów i rodziny
1
@MOLESTA jednak ma zostac i jedzie na presezon
@partymaker
4
To już raczej potwierdza że odejdzie. Dobrze bo się marnuje a u nas nie pogra dużo, jego miejsce pewnie zajmie Guille
0
@OskP Ter Stegen:
https://zapodaj.net/plik-hYXHFJZGXC
1
@Sebaldek mogliśmy mieć Doue za 50mln to woleli Olmo, teraz to już bez jakichkolwiek szans
2
@Messibestplayerintheworld https://tenor.com/pl/view/hasbulla-money-gif-25191018
12
Duży talent ale w naszej sytuacji nie ma sensu się nawet interesować bo mamy dość perełek w szkółce na te pozycje
1
@turhiay Nico już został skreślony po słowach Deco, raz że mu nie zależy żeby tu grać a dwa że ma wymagania z kosmosu i nas nie stać na to
5
Nie rozumiem narzekań, to tylko 5mln a chłopak ma podobno bardzo duży talent. Wolę kupić pięciu takich po 5mln niż takiego Rogue za 40mln
2
Przedłużenie Wojtka raczej będzie ale wypożyczenia Garcii napewno nie, w takim wariancie Mats robi out i dobrze
0
@Uven mhm
https://zapodaj.net/plik-JBdaSw5nbB
0
@lukkobe przecież od dawna wiadomo że nie przedłuży :D
Według CIEBIE jest potrzebny taki skrzydłowy a Flick może mieć inne zdanie. I ten Yamal pewnie będzie stopniowo przesuwany bliżej środka.
0
@lukkobe media różne głupoty piszą i o profil jakiego szuka Flick to można się opierać tym kim się interesujemy i jakich graczy preferuje, nic nie wskazuje że to typ Nico narazie. Lookman będzie za 30mln, maks 40mln, nikt nie da więcej za gracza z rocznym kontraktem i na dodatek już pewne że odejdzie latem przez konflikty wewnętrzne
0
@lukkobe no nie, nie wiesz czego szuka Flick. Grimaldo byłby rywalizacja dla Balde i brak jego przyjścia nic nie zmieni.
Będzie bardzo podobny schemat tylko na wahadle jest Balde
1
@lukkobe jest skrzydłowym, co prawda nie takim jak Nico czy Leao których preferujesz ale jest. Nie wiemy też jakiego profilu szuka Flick. Zainteresowanie Diazem który łączy w sobie profil Nico, Leao i Lookmana + zainteresowanie Grimaldo wskazuje że szukamy właśnie tego typu skrzydłowego który będzie okazjonalnie robił szerokość a w większości meczu ścinał do środka i współpracował z szeroko ustawionym wahadłowym (Balde). Lookman to zapewni + ma niezły drybling, Raphinha wtedy przesunięty do środka i będą mogli się momentami wymieniać pozycjamj
1
@blakkudium transfer dobry bo za takie kwoty powinniśmy próbować łowić perełki no ale z jego otoczeniem mogą być spore problemy jeśli to prawda
2
@LukaszFan jak będzie trzecim bramkarzem to się ruszy
1
@malicinho to lepiej nie patrz na transfermarkt bo głupoty piszą, oglądałem parę jego meczy w tym sezonie i zawsze gra na LS i momentami za napastnikiem ale to już zależy od założeń taktycznych trenera. Tu masz też heatmape
https://zapodaj.net/plik-JBdaSw5nbB#
6
@malicinho tylko fragmentami jest za napastnikiem a tak gra jako skrzydłowy, taki zawodnik w stylu Raphinhi ale z lepszym dryblingiem. Za 30mln to się nie ma co zastanawiać
0
Genialny zawodnik ale w pierwszej kolejności trzeba podpisać Garcię i LS, też nie wiadomo jakby zareagował Balde bo żaden nie będzie chciał grać mało a teoretycznie to Grimaldo w takim zestawieniu byłby startetem to też nie możemy sobie pozwolić na stratę 21 latka kosztem niemalże 30 latka. Zobaczymy bo Deco mówił że nikogo do obrony nie kupimy i jakoś mi się nie chce wierzyć że tyle miejsca w limicie płac będzie. Tak teoretycznie to mogliby grać razem przy korekcie formacji ale to już od Flicka zależy
21
@Gaucho dawać go, promocja za takiego grajka
2
@blakkudium czyli pewnie Rashford
3
@blakkudium taka promocja i zero zainteresowania xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@blakkudium co szkodzi spróbować, praktycznie zerowe ryzyko a zyskać możemy bardzo dużo
0
No ciekawe ten De Zerbi by im wywrócił styl gry z marszu na mocno ofensywny (:
Fabregas to bardziej zrównoważona opcja ale mniej doświadczony, nie wiem czy by się nie spalił po takim przeskoku odrazu ale trzymam kciuki za obu bo mogą być w przyszłości opcjami do zastąpienia Flicka