BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PJ777 https://www.capology.com/club/liverpool/salaries/
https://www.90min.com/why-arsenal-chelsea-pay-nico-williams-astronomical-wages
Kupowanie na raty to bzdura? Ty właśnie pokazałeś że nie masz zielonego pojęcia jak działają transfery ani w jakiej sytuacji jesteśmy
0
@PJ777 chyba zacznę wklejać bo znudziło mi się podstawy podstaw tłumaczyć
,,I dalej komentarze że Nico jest tańszy xd. Chyba powinno być na głównej wytłumaczone jak dzieciom że 58mln płatne odrazu + ponad 20mln brutto pensji jest droższe niż 70mln płatne w ratach + niska pensja (w Liverpoolu ma 3mln brutto i ma się dostosować finansowo).
Jeśli Diaz tu trafi za rozsądną cenę to będę zadowolony bo to bardzo wzmocni nasz zespół"
70
No już chyba można powiedzieć że mamy to. To już nie może się zesrać i prawdopodobnie mamy nareszcie bramkarza który będzie reprezentował topowy poziom. Oczywiście dojdzie do tego ekstermalnie ryzykowny styl gry który jest bardzo niewdzięczny dla bramkarzy ale gość ma bardzo duży potencjał i powinien nieraz nam ratować tyłek. On i Wojtek to wręcz wymarzona obstawa bramki, jeszcze tylko przedłużyć kontrakt Wojtka i pozbyć się Matsa i Peni, trzecim bramkarzem powinien być Kochen będąc jednocześnie podstawowym bramkarzem rezerw, Astralage powinni sprzedać bo to i tak nie poziom na pierwszy zespół tylko będzie blokował minuty
8
Zaraz i jego będzie trzeba kontrakt rozwiązać xd
1
@Litman nie wyjdzie taniej długoterminowo i wogóle nas nie stać na niego
16
I dalej komentarze że Nico jest tańszy xd. Chyba powinno być na głównej wytłumaczone jak dzieciom że 58mln płatne odrazu + ponad 20mln brutto pensji jest droższe niż 70mln płatne w ratach + niska pensja (w Liverpoolu ma 3mln brutto i ma się dostosować finansowo).
Jeśli Diaz tu trafi za rozsądną cenę to będę zadowolony bo to bardzo wzmocni nasz zespół
2
@PJ777 np. że nas nie stać?
3
@yoli z tym Nico to sobie sam odpowiedziałeś a Frimpong to prawe wahadło więc jak niby byłby alternatywą dla Diaza xd?
1
@Messibestplayerintheworld Pedri finalnie i tak spadnie, jak będzie w top5 to sukces bo wiadomo co jest brane pod uwagę najbardziej w tym plebiscycie
6
@Messibestplayerintheworld xdddd, Mbappe i Salah nad Raphinha to żart
0
@Roobo widzę problemy z czytaniem do tego
15
Wstyd i żenada, tyle mam do powiedzienia. Powinien definitywnie zakończyć karierę w kadrze, jak można tak potraktować najlepszego zawodnika w historii tego kraju. Jeszcze teraz wyłażą z nor Ci wszyscy pseudoeksperci typu Borek czy Lubański który dalej ma ból dupy że Lewy okazał się lepszy
3
@Roobo nie siej propagandy, powiedział że nie podjął takiej decyzji tylko przez fakt zabrania opaski tylko przez to jak go potraktowali. Jeśli dla ciebie nic złego się nie stało to jesteś poprostu hejterem
3
Mistrzowie negocjacji nie ma co
3
@blakkudium to była kwestia czasu aż takie coś napiszą xd, jeszcze brakuje aktualizacji o wymianie za Rashforda
17
Bardzo dobra decyzja Lewego, nie może się dać tak traktować
0
@Roobo xdddddd
0
@ViscaelBarca2007 ile można xd
4
Geniuszu bo ma klauzulę i nie trzeba z wami wogóle rozmawiać xd
1
@MOLESTA to akurat od dawna jest pisane, mam nadzieję że zostanie jednak
@blakkudium nie widzę nikogo w szkółce co dałby radę już w następnym sezonie grać w pierwszym zespole poza okazjonalnymi minutami. Kospo pewnie pojedzie na presezon i będzie dostawał jakieś minuty w sezonie czasami ale to nie będzie już zawodnik na którym można polegać
1
@Safrani Garcia będzie raczej na stałe zmiennikiem Kounde
0
@Nightraider dobra wiadomo ale szukamy oszczędności na bardzo ważnej formacji, to jest skrajnie nieodpowiedzialne
22
Czekaj czyli Flick chce żeby Christensen został ale Deco i tak chce go sprzedać :D
Czyli mamy zostać z 34letnim Inigo, 18 letnim Cubarsim i Araujo który jest kompletnie poza formą i co chwilę połamany? Przecież już nawet żadnego zastępstwa nie będzie. Przecież przy tak ryzykownym stylu gry musimy mieć dobrze obsadzona obronę
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider
8
@blakkudium nie mają pozycji negocjacyjnej, muszą się zgodzić. Rashford jeszcze niech obniży pensje i można działać
8
@addept po jego odejściu powinni to zmienić bo nie wyobrażam sobie Araujo jako pierwszego kapitana i De Jonga jako drugiego. Ja rozumiem że szatnia wybierała ale widać że się długością stażu kierowali
1
@Criss18Barca nie będzie jak przesiedzi cały sezon na ławce + jest po bardzo poważnej kontuzji
2
@Criss18Barca nie ma żadnej przewagi, będzie trzecim wyborem to nie zagra na MŚ2026. Będzie musiał odejść czy mu się to podoba czy nie, jego czas minął w tym klubie. Jest w takiej samej sytuacji w jakiej był Bravo lata temu
1
Sprzedać z % od przyszłego transferu i tyle, nie ma dla niego miejsca ani teraz ani w przyszłości bo mamy większe talenty w szkółce. Nie ma sensu żeby marnował swoją karierę siedząc u nas na ławce
22
Tak się zachowuje kapitan? To ja myślałem że Araujo i De Jonga się nie nadają a Marc widze że nie lepszy. Za zasługi ma dostać pierwszy skład xd. Teraz jest w takiej samej sytuacji jak Bravo lata temu i musi się z tym pogodzić
1
@blakkudium no jako opcja zapasowa to może być ale wolałbym Grimaldo albo Michella