0

@SinMistico albo sam zrozumiał że skończy jak brat

2

@Marcelinho99 bardziej Nico przemyślał swoje chore wymagania finansowe

0

@betonito Raphinha na 9 to jeden z głupszych pomysłów jakie słyszałem

3

@greedo Perisic w takim wypadku by często zmieniał Balde

5

@Faro 56 g/a, topka pod względem tworzonych szans, topka pod względem pressingu i gry w obronie, 1,5 dryblingu na mecz (54% skuteczności), do tego wyrównał rekord Ronaldo w LM. Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby tego nie doceniać i ciągle mu umniejszać, ty jesteś poprostu nie wiem czemu do niego uprzedzony

0

@KacperVEB to że jest tu przehajpowany to wiadomo, jak tu trafi i zaczną go oglądać na codzień to się duża część zawiedzie. Dobry zawodnik na uzupełnienie składu ale mocno dużo osób przesadza

2

@Kinginiesta Diaz zarabia dużo mniej i można zapłacić w ratach a za Nico nie, to bardzo duża różnica

1

@ViscaelBarca2007 ciężki temat bo mamy dużo graczy o takim profilu i zaraz będą chcieli się wbić Guille i Toni, przy dużej ofercie bym się zastanowił. Cenie Fermina ale wszystkich nie zatrzymamy

0

@ViscaelBarca2007 już odchodzą, Lenglet już oficjalnie, zaraz Ansu i potem Mats, jeszcze coś z Christensenem przegadują (mam nadzieję że zostanie). Nadal to byłby transfer trudny do przeprowadzenia ale obniżenie wymagań przez Nico go teoretycznie odblokowuje

0

@ShawnC transferu Garcii nie da się rozłożyć, wpłaciliśmy całość odrazu

1

@ViscaelBarca2007 teraz to inna rozmowa, takie warunki można zaakceptować, co innego 20mln+

2

@Faro wtedy by nie ustalali klauzuli, nie pójdą nikomu na rękę. Będą go chcieli zatrzymać i puszcza tylko po wpłacie klauzuli

0

@Faro oni nigdy nie negocjują takich rzeczy, tylko klauzula wchodzi w grę. Dlatego bym się wstrzymał narazie bo zaraz znowu może to przycichnąć przez koszta

0

@626 to nie wchodzi w grę, Bilbao nigdy nie negocjuje. Tylko klauzula

1

@626 narazie nie ma nic poza plotkami w sprawie Fermina a nawet jeśli to nie wydamy kasy z jego transferu na Nico, to tak nie działa. Musimy mieć już kasę przygotowana jeśli go chcemy

0

Jak znacznie obniży wymagania to ok bo o kwocie zbliżonej do 20mln brutto może zapomnieć, sama wpłata klauzuli będzie bardzo dużym obciążeniem

0

@Ryoumen a bierzesz pod uwagę ilość przedłużonych kontraktów i zwiększenie pensji? To nie fifa, zyski z presezonu się nie przeliczają 1:1 na limit xd, to co innego. Klub ma też wydatki i długi do spłacania i to nie działa tak że wszystko co zarobisz idzie na transfery

0

@Ryoumen nie nie będzie nas stać. Zaraz trzeba zarejestrować Garcię a koszt rejestracji Nico wyniósłby ok 40mln na sezon, będzie wzrost limitu ale nie taki jak tu sobie większość wyobraża

0

@UriBoyka napewno nie dadzą bo nas nie stać, musiałby mocno obniżyć wymagania. Sama wpłata klauzuli jest praktycznie niemożliwa

0

@ZuczekFCB1899 jak Mats już odejdzie to pewnie 1

7

@ViscaelBarca2007 dobrze że będzie mógł przepracować cały presezon, mocno pomoże to w szybkiej adaptacji

31

@TerStegen1 pakuj się

0

@Gacu95 według mnie to powinien zakończyć definitywnie karierę w kadrze i w tym cyrku nie uczestniczyć ale rozumiem że ma ambicje żeby coś tam jeszcze pograć. Nie jego wina że disco polo zamiast znaleźć poważnego trenera to jakieś odpady z ekstraklapy chce wziąć. Cały PZPN jest do zaorania włącznie z systemem szkolenia od podstaw

7

@Gacu95 i dobrze że polecieli bo się nie nadawali i niczym się nie bronili żeby mogli zostać. Probierz powinien polecieć bez względu na to jak potraktował Lewego i to dużo mówi o PZPN że chcieli go zostawić

12

Oby, De la Fuente odejdzie razem z Matsem to Thiago wróci a Tapalovic na trenera bramkarzy


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider

1

@PatrykBarca to zależy jak kto pojmuje ten format, na rezerwowego napewno się nadaje. Perisić według mnie mocno niedoceniony na przekroju kariery

1

@ViscaelBarca2007 nawet jakby był tylko zmiennikiem Balde to nam się to opłaca tym bardziej że to Flick go chce

36

Tak sobie myślę to powinniśmy go podpisać bez względu na inne wzmocnienia. Zgodzi się grać za grosze i zaakceptuje rolę rezerwowego za last dance w wielkim klubie, zagra po obu stronach, może też zmieniać Balde. Bardzo dobrze ułożona noga, drybling może już stracił ale jest bardzo pracowity i te minuty co by dostał zagrałby na 100%. Dodatkowy weteran w tak młodym zespole tylko na plus. Kontrakt 1+1 i dla mnie super


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider

0

@AlphaNumeric jak już mamy kupować to kogoś sprawdzonego albo grać tym co jest. Ja obstawiam wariant przemienny z Ferran na ,,9" i Olmo (też Guille jeśli zostanie) na fałszywej ,,9"

0

@gracianho7 Grimaldo to zależy od Martina a Perisić może być brany pod uwagę bez względu na wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?