0

@FCB24 ja mam wywalone na następny sezon. Dawno nikt mi tak meczy nie obrzydził

10

A ja bym chciał Michela w Barcy

0

@michal199500hehe xdddd. Kolejny fanboy. Xavi to jeden z najgorszych trenerów pod względem pracy w historii

1

@BKSChemik Klopp nie przyjdzie do tego syfu jak będą lepsze oferty, a po drugie nas nie stać

0

@tadzik447 napewno nie u nas

0

@waletpl ale pewne że rok

1

@kibic1899 rok przerwy robi

0

@Arasz Marquez>Xavi

0

I tak by został

1

Nie można zmusić gracza do pójścia na wypożyczenie

0

@Amidamaru oczywiście że Roque nie ma podjazdu go Gulera bo to inna skala talentu.
Roque ma potencjał ale prawie każdy zawodnik z Brazylii potrzeuje chociaż 1,5 roku na przystosowanie się, Vini 2 lata się adaptował a miał do tego łatwiejszą pozycję. To nie jest typ zawodnika efektowanego tylko skutecznego, mobilna ,,9"

1

@Soetie kiedy Xavi do samego końca trzymał decyzję że zostanie w kadrze bo chciał w jego miejsce Lo Celso

0

@Azi a na którego trenera nie piszą?

0

@Iniesta997 Laporta im wmówi że to super trener i może się nabiorą xd

2

@szkutnik91 Fermin był wypychany i dostał szansę przez kontuzje a Yamal i Cubarsi są lepsi niż gracze z podstawy.
Nie są rozwijani i najpewniej w następnym sezonie będą grać gorzej. U Xaviego młody nie pogra jeśli nie będzie lepszy od podstawowego gracza

0

@Azi w porównaniu z poprzednimi trenerami to jest traktowany bardzo łagodnie, dawno tak nikogo nie głaskali po główce mimo okropnej pracy

0

@kuz wymiana Michel-Xavi (:

0

@Darek789 no to mówię

0

@TR3YWAY niech lepiej nie ogłasza bo przedłuży kontrakt

0

@Cule1234 nie zostanie zwolniony, wtedy kogoś sprzedadzą

2

@PW27 a może jeszcze się czuje na siłach żeby grać na najwyższym poziomie i chce to robić?

0

@Darek_Maruszczak no to chyba oczywiste że przy gigantycznej ofercie z Arabii chcieliby go sprzedać, poza tym Xavi mówi że jest dla niego kluczowy

0

@PW27 Xavi go chyba chciał

1

@Cule1234 bo nie mają o czym pisać.
Teraz piszą o 4 wzmocnieniach xd, jak na samego Nico będzie to bardzo dobrze.

0

@Kamiloza91 ma kadencję do 2026 a daty wyborów nie znam

0

@Cvzx Araujo i Balde xd. Sprzedać wszystkie talenty i kupić Olmo xd

10

Powiedział że napewno zostaje to po co drążyć temat?

0

@Amidamaru a u Roque nie widać?!
Dobrze dochodzi do sytuacji, ma dwa gole i kilka sytuacji zmarnował ale to norma.
Czego więcej oczekujesz w 300min?

0

@Arden Marquez się dostosuje

0

@Cule1234 De Zerbi też o tym mówił, chociaż będą opcje za rok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?