BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 ja mam wywalone na następny sezon. Dawno nikt mi tak meczy nie obrzydził
10
A ja bym chciał Michela w Barcy
0
@michal199500hehe xdddd. Kolejny fanboy. Xavi to jeden z najgorszych trenerów pod względem pracy w historii
1
@BKSChemik Klopp nie przyjdzie do tego syfu jak będą lepsze oferty, a po drugie nas nie stać
0
@tadzik447 napewno nie u nas
0
@waletpl ale pewne że rok
1
@kibic1899 rok przerwy robi
0
@Arasz Marquez>Xavi
0
I tak by został
1
Nie można zmusić gracza do pójścia na wypożyczenie
0
@Amidamaru oczywiście że Roque nie ma podjazdu go Gulera bo to inna skala talentu.
Roque ma potencjał ale prawie każdy zawodnik z Brazylii potrzeuje chociaż 1,5 roku na przystosowanie się, Vini 2 lata się adaptował a miał do tego łatwiejszą pozycję. To nie jest typ zawodnika efektowanego tylko skutecznego, mobilna ,,9"
1
@Soetie kiedy Xavi do samego końca trzymał decyzję że zostanie w kadrze bo chciał w jego miejsce Lo Celso
0
@Azi a na którego trenera nie piszą?
0
@Iniesta997 Laporta im wmówi że to super trener i może się nabiorą xd
2
@szkutnik91 Fermin był wypychany i dostał szansę przez kontuzje a Yamal i Cubarsi są lepsi niż gracze z podstawy.
Nie są rozwijani i najpewniej w następnym sezonie będą grać gorzej. U Xaviego młody nie pogra jeśli nie będzie lepszy od podstawowego gracza
0
@Azi w porównaniu z poprzednimi trenerami to jest traktowany bardzo łagodnie, dawno tak nikogo nie głaskali po główce mimo okropnej pracy
0
@kuz wymiana Michel-Xavi (:
0
@Darek789 no to mówię
0
@TR3YWAY niech lepiej nie ogłasza bo przedłuży kontrakt
0
@Cule1234 nie zostanie zwolniony, wtedy kogoś sprzedadzą
2
@PW27 a może jeszcze się czuje na siłach żeby grać na najwyższym poziomie i chce to robić?
0
@Darek_Maruszczak no to chyba oczywiste że przy gigantycznej ofercie z Arabii chcieliby go sprzedać, poza tym Xavi mówi że jest dla niego kluczowy
0
@PW27 Xavi go chyba chciał
1
@Cule1234 bo nie mają o czym pisać.
Teraz piszą o 4 wzmocnieniach xd, jak na samego Nico będzie to bardzo dobrze.
0
@Kamiloza91 ma kadencję do 2026 a daty wyborów nie znam
0
@Cvzx Araujo i Balde xd. Sprzedać wszystkie talenty i kupić Olmo xd
10
Powiedział że napewno zostaje to po co drążyć temat?
0
@Amidamaru a u Roque nie widać?!
Dobrze dochodzi do sytuacji, ma dwa gole i kilka sytuacji zmarnował ale to norma.
Czego więcej oczekujesz w 300min?
0
@Arden Marquez się dostosuje
0
@Cule1234 De Zerbi też o tym mówił, chociaż będą opcje za rok