0

@Adam065 Raphinha jest warty więcej

0

@Hindus no nie wiem, De Jong jest niby wystawiony na sprzedaż ale będzie jak rok temu że się postawi i zostanie

0

@Hindus Christensen powiedział że zostanie.
Araujo ma przedłużyć kontrakt.
Motta i Flick mieliby zbliżone pensje do Xaviego (Niemiec nawet większą) a ich sztaby są 2x droższe niż ten Xaviego a oni rodziny i znajomych nie zatrudniają

4

,,Pokazał, że jest świetnym trenerem" hahahhaha xd. Ciekawe kiedy

0

Czasami tak myślę że patrząc na naszą sytuacje będą tylko transfery z łapanki typu Guido. To co teraz piszą media o Nico czy Olmo a nawet o 4 zawodnikach do podstawy to dla mnie opłacanie mediów przez Laporte.
De Jong, Lewy, Araujo, Kounde, Raphinha, Christensen - oni nie chcą odejść więc skąd mamy mieć kasę?
Dźwigni już nie będzie.
Premia od Nike sama w sobie nie przywróci nas do zasady 1:1 a gdzie jeszcze kasa na te transfery.
Tak sobie myślę że jakbyśmy mieli kasę to Xavi by nie został tylko byśmy czekali już na Flicka/Motte/De Zerbiego a Xavi został bo Laporta woli jego niż Marqueza.
Dawno nie był mi tak obojętny następny sezon bo już z góry można zakładać jaki on będzie bo żadnego progresu nie ma.

0

@Borneo nie wiem, wydaje mi się że kary miały być naliczanie po upływie terminu całkowitego ukończenia prac

0

@David_Martin Oriol pod Michelem to był kocur

0

@Borneo to chyba do załkowitego ukończenia prac

2

Laporta znowu media opłaca.
Curry robi burzę w mediach a Roque ani nie gra ani nie rozmawia z Xavim ale oczywiście wszystko jest ok.

4

A ja bym poświęcił Xaviego i De Jonga :D

2

@kampe już dawno jesteśmy pogrążeni. Tego się nie da spłacić

1

@dawid4444 wydaje ci się

4

@Cule1234 nie mogę xd. Po co nam Bernardo?! Sprzedać De Jonga i kupić DM

0

0

@Rewolucja123 niszczy nam zawodników.
Zobaczymy ile jeszcze wytrzyma Yamal i Cubarsi

0

@Messibestplayerintheworld ale Curry już powiedział że na wypożyczenie się nie zgadzają.
Xavi naprawdę niszczy to co dostaje i to jest jeden z lepszych przykładów

1

@blakkudium wiesz może każdego trenera odstrasza to że poprzedni trenerzy byli zwalniani przez konflikt z zarządem

1

@Emhyr
@normasubiektywna
Zmienne mogłyby być od ilości sprzedanych koszulek, w tym jesteśmy w topce

0

@gabrielos1899 kontrakt na 10lat

0

@blakkudium myślałem że pójdą po De Zerbiego bo miał być wysoko na liście a ten nagle mówi że chce zostać w Brighton na kolejny sezon i najpewniej zostanie ((((((:

1

@blakkudium oni każdego trenera chyba obserwują, szkoda że Xaviego nie chcą

0

@szkutnik91 naszym obowiązekiem jest uzyskać najlepszy kontrakt na rynku z oczywistych powodów

0

@Emhyr oby. Jakbyśmy mieli tyle samo co Real z umowy sprzed 5 lat z mniejszą sprzedażą koszulek to byłaby kolejna porażka zarządu

0

@Emhyr jakby było tak jak podałeś a nie jak w artykule to jest już dobra oferta.
Ale jest duża rozbierzność informacji jak widać

0

@Emhyr no tak ale te liczby co podałeś są razem z kasą od spotify.
https://www.fcbarca.com/117806-sport-umowa-barcelony-z-nike-moze-przebic-kontrakt-realu-z-adidasem.html
Ta premia to coś nowego bo nikt inny o niej nie wspominał

0

@Emhyr ale to razem z naszywką spotify.
Średnia oferta

4

Ten zarząd to mem

0

@DonAndresFCB i przepadnie 10mln za udział

1

@musli1989 irytują mnie takie komentarze.
Może czuje się na siłach i chce grać jeszcze na najwyższym poziomie bo ma ambicje sportowe?

3

@ViscaelBarca2007 przez układy z Mendesem i tak pewnie zostanie u nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?