BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adam065 Raphinha jest warty więcej
0
@Hindus no nie wiem, De Jong jest niby wystawiony na sprzedaż ale będzie jak rok temu że się postawi i zostanie
0
@Hindus Christensen powiedział że zostanie.
Araujo ma przedłużyć kontrakt.
Motta i Flick mieliby zbliżone pensje do Xaviego (Niemiec nawet większą) a ich sztaby są 2x droższe niż ten Xaviego a oni rodziny i znajomych nie zatrudniają
4
,,Pokazał, że jest świetnym trenerem" hahahhaha xd. Ciekawe kiedy
0
Czasami tak myślę że patrząc na naszą sytuacje będą tylko transfery z łapanki typu Guido. To co teraz piszą media o Nico czy Olmo a nawet o 4 zawodnikach do podstawy to dla mnie opłacanie mediów przez Laporte.
De Jong, Lewy, Araujo, Kounde, Raphinha, Christensen - oni nie chcą odejść więc skąd mamy mieć kasę?
Dźwigni już nie będzie.
Premia od Nike sama w sobie nie przywróci nas do zasady 1:1 a gdzie jeszcze kasa na te transfery.
Tak sobie myślę że jakbyśmy mieli kasę to Xavi by nie został tylko byśmy czekali już na Flicka/Motte/De Zerbiego a Xavi został bo Laporta woli jego niż Marqueza.
Dawno nie był mi tak obojętny następny sezon bo już z góry można zakładać jaki on będzie bo żadnego progresu nie ma.
0
@Borneo nie wiem, wydaje mi się że kary miały być naliczanie po upływie terminu całkowitego ukończenia prac
0
@David_Martin Oriol pod Michelem to był kocur
0
@Borneo to chyba do załkowitego ukończenia prac
2
Laporta znowu media opłaca.
Curry robi burzę w mediach a Roque ani nie gra ani nie rozmawia z Xavim ale oczywiście wszystko jest ok.
4
A ja bym poświęcił Xaviego i De Jonga :D
2
@kampe już dawno jesteśmy pogrążeni. Tego się nie da spłacić
1
@dawid4444 wydaje ci się
4
@Cule1234 nie mogę xd. Po co nam Bernardo?! Sprzedać De Jonga i kupić DM
0
@normasubiektywna niestety
0
@Rewolucja123 niszczy nam zawodników.
Zobaczymy ile jeszcze wytrzyma Yamal i Cubarsi
0
@Messibestplayerintheworld ale Curry już powiedział że na wypożyczenie się nie zgadzają.
Xavi naprawdę niszczy to co dostaje i to jest jeden z lepszych przykładów
1
@blakkudium wiesz może każdego trenera odstrasza to że poprzedni trenerzy byli zwalniani przez konflikt z zarządem
1
@Emhyr
@normasubiektywna
Zmienne mogłyby być od ilości sprzedanych koszulek, w tym jesteśmy w topce
0
@gabrielos1899 kontrakt na 10lat
0
@blakkudium myślałem że pójdą po De Zerbiego bo miał być wysoko na liście a ten nagle mówi że chce zostać w Brighton na kolejny sezon i najpewniej zostanie ((((((:
1
@blakkudium oni każdego trenera chyba obserwują, szkoda że Xaviego nie chcą
0
@szkutnik91 naszym obowiązekiem jest uzyskać najlepszy kontrakt na rynku z oczywistych powodów
0
@Emhyr oby. Jakbyśmy mieli tyle samo co Real z umowy sprzed 5 lat z mniejszą sprzedażą koszulek to byłaby kolejna porażka zarządu
0
@Emhyr jakby było tak jak podałeś a nie jak w artykule to jest już dobra oferta.
Ale jest duża rozbierzność informacji jak widać
0
@Emhyr no tak ale te liczby co podałeś są razem z kasą od spotify.
https://www.fcbarca.com/117806-sport-umowa-barcelony-z-nike-moze-przebic-kontrakt-realu-z-adidasem.html
Ta premia to coś nowego bo nikt inny o niej nie wspominał
0
@Emhyr ale to razem z naszywką spotify.
Średnia oferta
4
Ten zarząd to mem
0
@DonAndresFCB i przepadnie 10mln za udział
1
@musli1989 irytują mnie takie komentarze.
Może czuje się na siłach i chce grać jeszcze na najwyższym poziomie bo ma ambicje sportowe?
3
@ViscaelBarca2007 przez układy z Mendesem i tak pewnie zostanie u nas