0

@Arden Marquez się dostosuje

0

@Cule1234 De Zerbi też o tym mówił, chociaż będą opcje za rok

0

@Emhyr bo tutaj każdy klepie biedę oprócz Realu

5

@Emhyr ja bym zainwestował w nowego trenera ((((((:

0

@Katalończyk 99 pewnie ktoś odejdzie

2

@Emhyr jest warty 20mln na obecną formę i jeśli utrzyma ten poziom będzie warty więcej.
Powodem jest że ma teraz bardzo dobrego trenera (Michel) a wcześniej trenował z Xavim.
U nas każdy kto przyjdzie ma najlepszy okres na początku (Lewy, Felix, Cancelo, Oriol...) a potem zjazd.
Garcia napewno się przyda tylko pewnie Xavi znowu go nie wykorzysta

2

@Hawajski89 a to tylko te mecze były?
W kwietniu zagrał raz

0

@Gaz Vini to skrzydłowy a Roque to ,,9" taka różnica. Jakby w klubie chcieli skrzydłowego to kupiliby Messinho.
On ma strzelać a nie być efektownym

0

@pt9 mamy dobry skład tylko trener go nie wykorzystuje

0

@Zoker jak Xavi się tak upiera to mogą grać obaj

0

@Michael24 i na dodatek niszczy swoją legendę

0

@Gaz a jak ma wyglądać?! Zobacz sobie jak Vini kopał się po czole na początku.
Xavi wogóle z nim nie rozmawia i nie wpaja mu stylu gry więc jak ma ogarniać?!
I tak nie pokazuje się źle.

0

@MOLESTA bo nawet z nim nie rozmawia?! Jeśli to prawda to Yamal nie będzie grał tak dobrze w następnym sezonie bo rywale go rozpracują.
Roque źle się nie pokazuje, 300min i 2 gole

7

@Gaz 300min, 2 gole, dobrze dochodzi do sytuacji, pracuje w pressingu....
Powinien dostawać jakieś minuty a o tym że Xavi z nim nie rozmawia to nie wspomnę

0

@szymonekk no reklama to nie jest.
A to że z nim nie rozmawia to już dobicie

0

Po tej sytuacji z Roque możemy mieć utrudnione działania w zakontraktowaniu młodych talentów dopóki trenerem jest Xavi

2

@David_Martin a i tak mi ludzie próbują wmówić że Xavi rozwija młodych

1

@Hawajski89 ale po to przyszedł wcześniej żeby grać i się adaptować! Nie dostaje nawet ogonów jak wygrywamy a Xavi nawet z nim nie rozmawia. Zastanów się

1

@Damian_Balde no jakoś jak grał to nie wyglądał tragicznie.
Około 300min i 2 gole

5

Xavi niszczy zespół i taka jest prawda. Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby go bronić a jest tutaj kilka takich osób

0

@Kamiloza91 najwcześniej jak przegra wybory, wotum nie przejdzie. Ważne żeby nie wygrał wyborów

5

To już nawet nie jest śmieszne.
#LaportaOut

0

@Volley praktycznie jedyny bo na tym zarabiają

0

@Cule1234 Xavi nie rozmawia z Roque xd. Niech mi jeszcze jakiś fanboy Xaviego powie że Xavi rozwija młodych

0

@Emhyr ale oni mają chociaż kasę

1

@rogal478 wątpię że wotum przejdzie ale chociaż jest szansa że nie wygra kolejnych wyborów

0

@blakkudium powinien zostać u nas

0

@Kamiloza91 bym powiedział że Marquez to ten sam typ trenera co Alonso, jedyna wątpliwość co do niego to że nie trenował drużyny w pierwszej lidze.
Takich trenerów z charakterem powinniśmy szukać, to jak rozwija i buduje mental młodych jest ponad oczekiwania i pod tym względem jest najlepszym trenerem rezerw od czasów Guardioli.
Mimo że musi odwzorowywać styl Xaviego to momentami zmienia styl i gra bardzo nowocześnie i wtedy strzela najwięcej goli, jest potencjał tylko trzeba dać szansę

0

@Orłoś za wcześnie

0

@Hindus szkoda że przedłużył kontrakt.
Im więcej się dowiaduje w jakiej dup## jesteśmy tym bardziej myślę że nasze wzmocnienia będą najtańsze typu Guido i gracze z wypożyczeń

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?