BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden Marquez się dostosuje
0
@Cule1234 De Zerbi też o tym mówił, chociaż będą opcje za rok
0
@Emhyr bo tutaj każdy klepie biedę oprócz Realu
5
@Emhyr ja bym zainwestował w nowego trenera ((((((:
0
@Katalończyk 99 pewnie ktoś odejdzie
2
@Emhyr jest warty 20mln na obecną formę i jeśli utrzyma ten poziom będzie warty więcej.
Powodem jest że ma teraz bardzo dobrego trenera (Michel) a wcześniej trenował z Xavim.
U nas każdy kto przyjdzie ma najlepszy okres na początku (Lewy, Felix, Cancelo, Oriol...) a potem zjazd.
Garcia napewno się przyda tylko pewnie Xavi znowu go nie wykorzysta
2
@Hawajski89 a to tylko te mecze były?
W kwietniu zagrał raz
0
@Gaz Vini to skrzydłowy a Roque to ,,9" taka różnica. Jakby w klubie chcieli skrzydłowego to kupiliby Messinho.
On ma strzelać a nie być efektownym
0
@pt9 mamy dobry skład tylko trener go nie wykorzystuje
0
@Zoker jak Xavi się tak upiera to mogą grać obaj
0
@Michael24 i na dodatek niszczy swoją legendę
0
@Gaz a jak ma wyglądać?! Zobacz sobie jak Vini kopał się po czole na początku.
Xavi wogóle z nim nie rozmawia i nie wpaja mu stylu gry więc jak ma ogarniać?!
I tak nie pokazuje się źle.
0
@MOLESTA bo nawet z nim nie rozmawia?! Jeśli to prawda to Yamal nie będzie grał tak dobrze w następnym sezonie bo rywale go rozpracują.
Roque źle się nie pokazuje, 300min i 2 gole
7
@Gaz 300min, 2 gole, dobrze dochodzi do sytuacji, pracuje w pressingu....
Powinien dostawać jakieś minuty a o tym że Xavi z nim nie rozmawia to nie wspomnę
0
@szymonekk no reklama to nie jest.
A to że z nim nie rozmawia to już dobicie
0
Po tej sytuacji z Roque możemy mieć utrudnione działania w zakontraktowaniu młodych talentów dopóki trenerem jest Xavi
2
@David_Martin a i tak mi ludzie próbują wmówić że Xavi rozwija młodych
1
@Hawajski89 ale po to przyszedł wcześniej żeby grać i się adaptować! Nie dostaje nawet ogonów jak wygrywamy a Xavi nawet z nim nie rozmawia. Zastanów się
1
@Damian_Balde no jakoś jak grał to nie wyglądał tragicznie.
Około 300min i 2 gole
5
Xavi niszczy zespół i taka jest prawda. Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby go bronić a jest tutaj kilka takich osób
0
@Kamiloza91 najwcześniej jak przegra wybory, wotum nie przejdzie. Ważne żeby nie wygrał wyborów
5
To już nawet nie jest śmieszne.
#LaportaOut
0
@Volley praktycznie jedyny bo na tym zarabiają
0
@Cule1234 Xavi nie rozmawia z Roque xd. Niech mi jeszcze jakiś fanboy Xaviego powie że Xavi rozwija młodych
0
@Emhyr ale oni mają chociaż kasę
1
@rogal478 wątpię że wotum przejdzie ale chociaż jest szansa że nie wygra kolejnych wyborów
0
@blakkudium powinien zostać u nas
0
@Kamiloza91 bym powiedział że Marquez to ten sam typ trenera co Alonso, jedyna wątpliwość co do niego to że nie trenował drużyny w pierwszej lidze.
Takich trenerów z charakterem powinniśmy szukać, to jak rozwija i buduje mental młodych jest ponad oczekiwania i pod tym względem jest najlepszym trenerem rezerw od czasów Guardioli.
Mimo że musi odwzorowywać styl Xaviego to momentami zmienia styl i gra bardzo nowocześnie i wtedy strzela najwięcej goli, jest potencjał tylko trzeba dać szansę
0
@Orłoś za wcześnie
0
@Hindus szkoda że przedłużył kontrakt.
Im więcej się dowiaduje w jakiej dup## jesteśmy tym bardziej myślę że nasze wzmocnienia będą najtańsze typu Guido i gracze z wypożyczeń