BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szymekdymek Marc Ciria
0
Liczę na to ale pewnie nie starczy czasu/głosów ale to dobry znak że Laporta może przegrać następne wybory
0
@quritto ,,praktycznie ich nie było w rezerwach" no tak bo do tej pory grali w domu na podwórku.
Fakty są takie że u Xaviego nie poczynili żadnych postępów.
Jeśli nie masz czym ze mną dyskutować to do mnie nie pisz i nie śledź moich wspisów
0
@Volley mamy jedną z największych marek na świecie co przekłada się na sprzedaż koszulek
0
@Murazor nie stać nas i wątpię że odrzucą lepsze oferty żeby trafić do nas
1
@Murazor Marquez, nie mamy szans na Kloppa i Guardiole
3
I co z tego? Już nieraz się wściekał a i tak zero konsekwencji, raz nawet wywalił talerz z kanapkami :D
0
@quritto to czemu nic nowego nie pokazali od debiutu? Fakt że rozwinęli się w rezerwach a nie u Xaviego a to ty się mylisz.
0
@Hindus trzeba poczekać aż to wymrze..... albo jak będzie Pique ale to jeszcze parę lat
0
@Sulimo Marc Ciria to nadzieją ale nie ma ,,nazwiska" więc wątpliwe że wygra
0
@Hindus daleko szukać nie trzeba..... Marquez
0
@TR3YWAY ,,jesteśmy w budowie" , ,,wierzymy w projekt".
Już nieraz się wściekał a i tak zero konsekwencji, już zapóźno żeby odwołać Xaviego
0
@Iniesta997 a dla mnie już teraz ale Xavi nie ma honoru.
1
@Iniesta997 tym bardziej że Marquez w pierwszej kolejności stawia na rozwój a nie gra pod wyniki
0
@Volley nie ma. Ich obchodzi ile zarobią na koszulkach a nie wyniki a my mimo słabego okresu w tym wygrywamy
0
@quritto rozwinął, a Marquez ich przygotował i rozwinął.
Za Xaviego nie poczynili żadnych postępów
0
@quritto wsumie mogłem dopisać Oscar Lopez z juvenilu A, za niego poczynili również duże postępy.
0
@mtd__ https://sportowy24.pl/ranking-klubow-ktore-najwiecej-zarobily-na-sprzedazy-koszulek-barcelona-zakonczy-cwiercwieczna-wspolprace-z-nike/ar/c2-18352635
0
@kanver_ na tej pozycji powinien grać
0
@quritto taka prawda. Xavi nie potrafi nikogo rozwinąć to niech nikt nie mówi że potrafi bo to szukanie u niego plusów na siłę
0
@Serducho kto lepszy xd. Xavi nawet nie jest obecnie najlepszym trenerem w Katalonii xd.
0
@maroon w tej cenie tak. Jest nam poprostu niepotrzebny.
0
@maroon to byłaby kasa w błoto i niech nikomu nie przyjdzie do głowy go kupować
0
@maroon po co ściągać takiego placka za tyle kasy?
2
@Serducho ty sobie żarty robisz czy jak? Dawno nie widziałem takiego fanboya tak słabego trenera
0
@syngoku1 xd.
Fermin - Liranes
Yamal, Cubarsi - Marquez
Pokaż mi przykład piłkarza którego rozwinął Xavi a nie ktoś inny. Przypisywanie komuś czyjejś pracy jest żałosne
0
@masik86 bym powiedział że Ferran lepszy
0
@maroon kogo obchodzi że to wychowanek?! Jak tak bardzo chce tu być to po co odszedł? Nic nie przemawia za transferem tego placka
0
@kakusus Fati to nominalny LS ale kontuzje go zniszczyły
1
@Volley sprzedajemy więcej koszulek i mamy więcej kibiców a to najbardziej interesuje marki odzieżowe.
Owiele bardziej wolałbym Pumę ale co zrobić