0

@szymekdymek Marc Ciria

0

Liczę na to ale pewnie nie starczy czasu/głosów ale to dobry znak że Laporta może przegrać następne wybory

0

@quritto ,,praktycznie ich nie było w rezerwach" no tak bo do tej pory grali w domu na podwórku.
Fakty są takie że u Xaviego nie poczynili żadnych postępów.
Jeśli nie masz czym ze mną dyskutować to do mnie nie pisz i nie śledź moich wspisów

0

@Volley mamy jedną z największych marek na świecie co przekłada się na sprzedaż koszulek

0

@Murazor nie stać nas i wątpię że odrzucą lepsze oferty żeby trafić do nas

1

@Murazor Marquez, nie mamy szans na Kloppa i Guardiole

3

I co z tego? Już nieraz się wściekał a i tak zero konsekwencji, raz nawet wywalił talerz z kanapkami :D

0

@quritto to czemu nic nowego nie pokazali od debiutu? Fakt że rozwinęli się w rezerwach a nie u Xaviego a to ty się mylisz.

0

@Hindus trzeba poczekać aż to wymrze..... albo jak będzie Pique ale to jeszcze parę lat

0

@Sulimo Marc Ciria to nadzieją ale nie ma ,,nazwiska" więc wątpliwe że wygra

0

@Hindus daleko szukać nie trzeba..... Marquez

0

@TR3YWAY ,,jesteśmy w budowie" , ,,wierzymy w projekt".
Już nieraz się wściekał a i tak zero konsekwencji, już zapóźno żeby odwołać Xaviego

0

@Iniesta997 a dla mnie już teraz ale Xavi nie ma honoru.

1

@Iniesta997 tym bardziej że Marquez w pierwszej kolejności stawia na rozwój a nie gra pod wyniki

0

@Volley nie ma. Ich obchodzi ile zarobią na koszulkach a nie wyniki a my mimo słabego okresu w tym wygrywamy

0

@quritto rozwinął, a Marquez ich przygotował i rozwinął.
Za Xaviego nie poczynili żadnych postępów

0

@quritto wsumie mogłem dopisać Oscar Lopez z juvenilu A, za niego poczynili również duże postępy.

0

@kanver_ na tej pozycji powinien grać

0

@quritto taka prawda. Xavi nie potrafi nikogo rozwinąć to niech nikt nie mówi że potrafi bo to szukanie u niego plusów na siłę

0

@Serducho kto lepszy xd. Xavi nawet nie jest obecnie najlepszym trenerem w Katalonii xd.

0

@maroon w tej cenie tak. Jest nam poprostu niepotrzebny.

0

@maroon to byłaby kasa w błoto i niech nikomu nie przyjdzie do głowy go kupować

0

@maroon po co ściągać takiego placka za tyle kasy?

2

@Serducho ty sobie żarty robisz czy jak? Dawno nie widziałem takiego fanboya tak słabego trenera

0

@syngoku1 xd.
Fermin - Liranes
Yamal, Cubarsi - Marquez
Pokaż mi przykład piłkarza którego rozwinął Xavi a nie ktoś inny. Przypisywanie komuś czyjejś pracy jest żałosne

0

@masik86 bym powiedział że Ferran lepszy

0

@maroon kogo obchodzi że to wychowanek?! Jak tak bardzo chce tu być to po co odszedł? Nic nie przemawia za transferem tego placka

0

@kakusus Fati to nominalny LS ale kontuzje go zniszczyły

1

@Volley sprzedajemy więcej koszulek i mamy więcej kibiców a to najbardziej interesuje marki odzieżowe.
Owiele bardziej wolałbym Pumę ale co zrobić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?