BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 ja dałem się nabrać po tej jego pierwszej połowie sezonu jak odmienił drużynę. Nie byłem za jego zatrudnieniem, pół sezonu nadzieji, pierwszy sezon i już wiem jak się to skończy.
Ja czekam na zmianę prezydenta bo teraz jestem wstanie sobie wyobrazić przedłużenie Xaviego. Potrzebna jest duża zmiana.
0
@Kamiloza91 Julio Tous
https://www.fcbarca.com/117753-kim-jest-julio-tous-ktory-ma-odmienic-przygotowanie-fizyczne-pilkarzy-barcelony.html
Czasami mam wrażenie że Pedri powinien odejść dla siebie bo w takim City najpewniej byłby zdrowy i byłby Top3 pomocników świata.
Napewno pomoże ale z tym sztabem medycznym i trenerem nie szanującym jego zdrowia sam nic nie zdziała
1
@rogal478 powiem więcej, nie zapowiada się żeby było nas stać na któregoś z nich i żaden tu nie trafi (:
0
@Arden jeśli teoretycznie chcemy Kloppa/Guardiole to Marquez jest idealny do odbudowania kadry pod nich i dania go potem na ich asystenta.
Ja też nie wykluczam scenariusza że Marquez wypali i mamy trenera na długoterminowy projekt, on naprawdę ma spory potencjał
0
@Kamiloza91 tak. Będzie głównym trenerem od przygotowania fizycznego
0
@Arden skreślanie Marqueza na początku xd. Marquez ma dużo więcej do zaoferowania niż Xavi
2
Nie ma żadnego argumentu żeby obronić transfer Olmo.
Nico jak najbardziej się przyda
0
@Zbiciu ja już wiedziałem co będzie przed tym sezonem bo zbyt dużo szczęścia było w poprzednim.
Xavi nie wykorzystuje potencjału kadry a mamy naprawdę dobry skład a ten Ci powie że jesteśmy w budowie
1
@Romario87 jakbyśmy spadli poza top4 to może tak a teraz jest już zapóźno, zostanie bez względu na wszystko
1
@Romario87 raczej nic mu nie pomoże, trzeba to przeczekać i liczyć żeby jakimś cudem nie wygrał znowu
0
@AlexDark00 Lewy powiedział że nie odejdzie więc dla mnie nie ma tematu
0
@Kamiloza91 ja już wiedziałem że tak będzie po poprzednim sezonie, zbyt dużo było szczęścia w lidze przy graniu takiego piachu, tylko w superpucharze zagraliśmy mecz kadencji Xaviego.
7
@AlexDark00 po co nam kolejny napastnik?
I tak przy Xavim nie będzie grał tak jak w Gironie
1
@kakusus trener
12
@Serducho nie dość że fanboy Xaviego to teraz jeszcze będzie bronił Laporty xd.
- brak zmniejszenia zadłużenia mimo dźwigni
- zatrudnianie ludzi po znajomości albo rodziny
- brak konsekwencji dla trenera
- brak zatrudnienia dobrego trenera
- przez niego odchodzą profesjonaliści
Masz jeszcze coś do powiedzenia?
1
@dge21 z drugiej strony jak wprowadzasz młodych to trzeba ich rozwijać a tego Xavi nie robi
1
@MOLESTA a poza wypowiedziami to Xavi daje coś zespołowi? Nic nie daje.
1
@Gaz ciekawe dlaczego tylko u nas jest tyle błędów...... bo nasz trener nie potrafi przygotować piłkarzy
0
@fanoflakers z potencjałem na dobrego trenera dobrze pracującego z młodymi znającego La Masie.
To byłaby chociaż nadzieja na coś lepszego a tak już można skreślać następny sezon
0
@HavertzKai już zapóźno
1
@Hindus ja już czekam na nowe wybory prezydenckie.
Dawno nie miałem tak wywalone na nowy sezon...... może dlatego że już wiemy jaki będzie
0
@Hindus to czemu Xavi ma blokować jego odejście bo jest dla niego kluczowy?
W tym klubie nie może być dobrze
0
@Hindus no tak ale kto ustala skład i przygotowuje piłkarzy?
7
@Hindus ja nie mogę xd.
Przecież każdy wie że największym hamulcem tej drużyny jest Xavi
0
@fanoflakers Marquez
0
@Godlo nie stać nas ale jest dużo lepszych opcji od Xaviego na które powinno nas stać
4
@SuperPatsonFCB Marquez>Xavi.
Byłaby chociaż nadzieja że będzie lepiej a tak już można założyć że następny sezon stracony
0
@Maker0 sporo tu takich ale argumentów nie mają więc nie ma sensu dyskutować
0
@fenix1983 gdzie ty wyczytałeś że zmniejszył długi?
Koszty zarządzania są mniejsze bo zatrudnia rodzinę i znajomych.
Będziemy mieli do dyspozycji 60% stadionu w następnym sezonie a nie cały
0
@Faro przy Xavim każdy po dłuższym czasie zalicza regres