BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Garga Balde?! Chłopie zastanów się
0
Ale to nie jest DM tylko PO
1
@kejdzi tylko Pedri go gonił bo nie był przy przeciwniku gdy ten przyjął piłkę. Przygotowanie fizyczne nie ma dużo do szybkości i rywal był poprostu szybszy.
Pedri zachował się kapitalnie w tej sytuacji
0
Zawsze pod górkę. Jego sprzedaż byłaby dla nas mega korzystna
0
@Emhyr xddddddddd
0
@Bobo25 ta napewno
0
@Czarny_ck owiele lepiej sprzedać De Jonga, Raphinha może też grać na wahadle
0
@partymaker co on ma do rozwoju? Ma poprawić piłkarzy pod względem fizycznym.
On nic nie poradzi na to że Yamal i Cubarsi są zajeżdżani
9
@Rupert_Haubica Raphinha daje więcej, ma mocne liczby i pracuje mocno w pressingu.
1
Moim zdaniem powinien zostać
1
@Rewolucja123 wynik sportowy - pieniądze. Czego nie rozumiesz? Wypadnięcie poza LM to będzie katastrofa finansowa
0
@Rewolucja123 napewno nie z tak ogromnymi długami, trzeba budować zespół z tego co mamy a nie wyprzedać wszystko
0
@Kulakula to zależy w jakim sensie.
Podobało mi się jego pierwsze pół sezonu ale potem ogromny zjazd i pokazanie się jego wszystkich wad.
Zbyt szybko trafił do nas
0
@Czarny_ck gdzie ja napisałem że ich pozycja to DM?
0
@ziomal88 Olmo nawet tam nie powala a co będzie jak trafi do nas
1
@Rewolucja123 sprzedać każdego i walczyć o ligę europy xd. Twoją logiką Messi by nie wyznaczył tu epoki
1
@Rewolucja123 głupia logika.
Fatiego zniszczyły kontuzje.
Pedriego nikt nie rozwija, w takim City znowu byłby top3 pomocnikiem świata.
Co Gavi?
0
@Kulakula zagrywka z Christensenem była mu już dawno podsuwana i dopiero się zdecydował jak mu się zaczęła palić dupa w pucharach
1
@Rewolucja123 sprzedaż 16latka który jest absolutnym crackiem to głupota, Messiego też byś sprzedał jak był młody?
0
@MichalZZZ De Jong jest przeciętny i bez niego gramy lepiej, a o jego pensji nie wspomnę. Sprzedać i zapomnieć
4
@Rewolucja123 Yamal?!
Ale ty wiesz że Deco i Laporta przewalą tą kasę na placki typu Olmo?
Trzeba sprzedać niepotrzebnych graczy i uzupełnić skład szkółką i nie robić transferów
3
Sprzedać to trzeba graczy którzy nie są potrzebni np. De Jonga a nie ważnych graczy
0
@Kulakula napisałem że powinien utrzymać poziom a nie być lepszy. Tu chodzi o doświadczonego zawodnik a nie młody talent, to duża różnica
0
@Czarny_ck Pedri i Gavi to nie są ofensywni pomocnicy, Pedri może tam grać od biedy ale Gavi ustawiony tam jest marnowany
1
@Arden wypożyczenie+niska opcja wykupu i bierzemy
0
@Kulakula tylko że Oriol w Gironie grał bardzo dobrze w La Ligę więc jak wszedł do lepszego zespołu to naturalne że powinien utrzymać poziom. Presja to go może zjeść z LM albo w finałach pucharów a nie w zwykłych meczach.
Tym bardziej że to nasz wychowanek
0
@Czarny_ck i dlatego powinien grać jako ofensywny pomocnik.
Jak chcemy lewe skrzydło to trzeba kupić Nico a nie upychać tam graczy którzy nie potrafią grać na tej pozycji
0
@Kulakula to czemu na początku prezentował się bardzo dobrze? Oczywiście to nie jest gracz na LM ale na La Ligę już tak i to jaki zaliczył zjazd jest nie do przeoczenia
0
@peetwithbarca u Michela był kluczowych i grał bardzo dobrze. U nas na początku bardzo dobrze grał i z czasem wiadomo co się stało to jak mam to rozumieć? U Xaviego dużo graczy zalicza regres po dłuższym czasie i taka jest prawda.
PS: chciałem Motte ale De Zerbi też byłby super
0
@Emhyr też tak uważam, nawet jak gram w fife dobieram tak graczy xd.
Bardziej widziałbym Messinho jako ofensywnego pomocnika ale wtedy bym wolał kupić Mastantuono.
Opcją byłby Greenwood który broni się sportowo tylko przez tą aferę każdy go skreśla ale tego nie komentuje bo nie znam sprawy