BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cule1234 i bardzo dobrze
1
@Hindus zapomniałeś o jego bracie asystencie Oscarze ,,Kloppie" Hernandezie z imponującym win ratio
0
@Emhyr chodzi mi o to że jego transfer miałby większy sens bo teoretycznie można go spróbować na LS albo ŚPO. Osobiście nie chciałem żadnego z nich
2
@lntrowertyk miał ale Xavi wie lepiej xd
0
@Lokusekpl na Girone tak się nie murują jak na nas. To bardziej typ Lautaro, myślę że z Guiu może stworzyć świetny duet i podobno obydwaj się dobrze dogadują.
Napewno będzie użyteczny tylko zmieni się sposób ataku
0
@mkord nie uważam że będzie flopem bo potencjał ma ale po co nam był kolejny napastnik? Były inne pozycje do wzmocnienia, to już transfer Messinho byłby lepszy ale byłby droższy
0
@Albatros o transfer Roque mi chodzi
2
@Albatros to Deco go chciał żeby pokazać się na rynku brazylijskim po przegranej walce o Endricka
1
@Emhyr sprzedałbym Ferrana i spróbował uzbierać na LS albo jakiegoś ŚPO.
Mamy na N Lewego, Roque, Guiu i jeszcze dojdzie Pau Victor.
2
To było oczywiste. Pewnie skończy się na 5mln
0
@Lokusekpl teraz się właśnie zachowujesz jakby jego warunki czyniły go bezużytecznym.
Vitor potrafi znaleźć sobie miejsce i zaskoczyć obrońców oraz może sam coś sobie wypracować.
Albo Griona albo zostaje i dla mnie nic innego
0
@FcPortoFan1999 tego nie wiem
0
@FcPortoFan1999 17 lipca 2014r. to data transferu.
Lucho został trenerem ok. 1 lipca 2014r.
Już dawno Guardioli tutaj nie było
2
@FcPortoFan1999 to było za czasów Lucho, jak się nie mylę to wolał Rakitica
0
@Lokusekpl Michel po stracie graczy zmienia formacje tak jak to zrobił po odejściu Romeu.
Mogą zmienić sposób ataku na bardziej mobilną ,,9". Tu nie ma problemu.
2
@derus oczywiście oferta 100mln jest do zaakceptowania ale to co teraz się dzieje to obniżka jego wartości.
Araujo w innym klubie nie miałby takich problemów z urazami tak jak Dembele.
To nasz najlepszy obrońca i topka światowa czy tego chcesz czy nie.
0
@Trojanek23 po co mamy retuszować jego wady zamiast go sprzedać i kupić kogoś bardziej kompletnego?
1
@Trojanek23 wystarczy wywalić De Jonga (który jest naprawdę zbędny) i sprzedać wypożyczonych i wystarczy
0
@Kasy przygotowanie fizyczne jest bardzo ważne i cieszę się z tej zmiany ale sztab medyczny też musi za tym iść bo to jak leczymy graczy i to jak przyśpieszane są ich powroty jest niedopuszczalne.
0
@Trojanek23 Xavi chce zostawić De Jonga więc kasy nie będzie
25
Niesamowite że po jednym błędzie (wiem że był głupi i bardzo kosztowny) ludzie chcą sprzedać naszego najlepszego obrońcę.
Ogranijcie się, Cubarsi też może zaraz popełni błąd i go będziecie sprzedawać? Ludzie już sprzedają Yamala bo może być ,,drugim Fatim".
0
@Trojanek23 podobno chce zostać jeszcze w Bilbao a sam klub nie chce klauzuli w ratach tylko całość odrazu
0
@Borneo transfer Silvy teraz to byłby idiotyzm, tylko za darmo.
Na DM przyjdzie najprawdopodobniej tylko Guido
0
@DJ6 Casado będzie przedłużony, Romano pisał że jego sprawa jest na zaawansowanym etapie.
Romeu też miał świetny start i co z nim zrobił Xavi?
0
@Borneo bardziej mi chodzi o ich ustawienie, może dzięki niemu Gavi już nie będzie ustawiany wyżej
0
@DJ6 to o Kvarashelii to napewno opłacanie mediów przez Laporte żeby przykryć sprawę z Xavim i pokazać że niby jesteśmy mocni na rynku.
Felix to napewno znowu wypożyczenie ale nie wiadomo co z Cancelo.
Guido+Casado i tak będzie wyglądać najpewniej DM.
10
To są naprawdę żarty. Nie stać nas i tyle w temacie. Niewiadomo czy stać nas na Nico (50mln klauzula) a tu mowa o 100-120mln.
Po tym co się nasłuchałem to się nie zdziwię jak Guido będzie jedynym transferem na DM i ściągniemy kogoś do ataku albo zatrzymamy Joaos i tyle
0
W końcu jakiś gość z kompetencjami, jeszcze przydałoby by się zmienić sztab medyczny i nowy asystent dla Xaviego. Ale dużo się pewnie za Laporty nie zmieni to trzeba się cieszyć ze wszystkiego
0
@Lokusekpl Dovbyk prawdopodobnie odejdzie po sezonie.
Michel bardzo dobrze rozwija piłkarzy i Girona gra w naszym stylu, to samo miasto...... wolę żeby został ale jak mamy wypożyczać to tylko tam
0
@Borneo charakter obydwaj mają mocny ale Fermin to nowoczesny ofensywny pomocnik atakujący przestrzenie a Gavi lepiej wygląda grając bardziej głęboko pracując w odbiorze