0

@luka1995 chłop gra świetnie bo w końcu ma dobrego trenera, lepiej wypożyczyć niż sprzedać bo jest warty więcej

0

@luka1995 ma dostać rosnącą do 14mln brutto pod koniec kontraktu

0

@luka1995 na ten moment nie kojarzę ale jest potencjał w Garcii jeśli go nie sprzedadzą

2

@adi7adi8 bo niektórzy myślą że ta ,,współpraca" jest dla nas korzystna

0

@4drian0 już zapóźno, zostanie nieważne co się stanie. Nie zdziwię się jak przedłuży kontrakt i zostanie do końca kadencji Laporty

1

@adi7adi8 on na tym zarabia, jest jednym z powodów dlaczego młodzi dostają takie duże kontrakty

0

@luka1995 Fermin na ten moment, chociaż Xavi chciał go wypchnąć kosztem Lo Celso

0

@tbas żadnego, po co nam oni?

0

@Lucyfffer ale ty wiesz że to z Simonsem to fake? On jest warty 100mln i nikt ci go nie wypożyczy

0

@Lucyfffer tak byłoby mega...... ale nas nie stać

0

@luka1995 Cubarsi mówił że zostanie, pewnie dogadują tylko pensje

0

@siara10 ty skończ szczekać, zazdrościsz osiągnięć? Łatwo odpalić telefon i wylewać swoje żale

0

@Faro fejk, nie stać nas. Jakby chciał wrócić to by nie podpisywał znowu kontraktu z PSG

0

@Destroyer_of_Worlds DM jest potrzebny, na wahadle może grać Raphinha

0

@MOLESTA ta napewno, Xavi zawsze był ustawiony niżej niż Iniesta. To jakbyś powiedział że Pedri to ten sam typ zawodnika co Gavi

0

@Messi1000000 Nico np. albo mega talent Mastantuono

0

@MOLESTA ta napewno, był tam niesamowicie marnowany i taka jest prawda. Owiele więcej daje jak jest ustawiony niżej.
Przecież Xavi i Iniesta grali na innych pozycjach xd

0

@MOLESTA Gavi był tam pchany na siłę, to nie jest jego pozycja

0

@jacobFCB w artykule masz

0

@LatajacyHolender a za co go mają zwolnić? Robi dobre wyniki w porównaniu z tym co było wcześniej i hurtowo rozwija dużo piłkarzy, których klub zaraz sprzedaje. Dla Brighton to idealny trener, nie odejdzie dopóki ktoś nie wpłaci klauzuli

0

Za 60mln nie ma mowy, maks 40mln. Nie można tak przepłacać za piłkarzy w naszej sytuacji. Są lepsze opcje w tej cenie

0

@siara10 xd, żałosny jesteś

0

@Arden już widzę jak PSG go wypożycza xd.
Zawołają 100mln i tyle będzie

4

@siara10 inne zdanie? Śmianie się z kogoś komu nie dano czegoś na co zasługiwał i ciężko zapracował to inne zdanie?! Ogarnij się gościu

1

@Kibic_83 a może zatrudnić kompetentny sztab medyczny?

0

@ArcziArtt muszą mieć się od kogo uczyć bo Xavi nikogo nie rozwija

13

@siara10 ale ty musisz mieć smutne życie

3

@HarveySpecter widzę że ci się nudzi i czepiasz się słówek

4

@gabrielos1899 dawało 150mln razem ze zmiennymi więc trochę nie przesadzajcie.
To może powinniśmy sprzedać Messiego bo przecież też mógł się połamać? Głupia logika

36

Fakty są takie że został wtedy poprostu okradziony. Nawet Messi mówił że Lewy powinien dostać piłkę za tamten rok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?