BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masik86 oczywiście ale nikt tyle nie da
0
@Cule1234 i bardzo dobrze
0
@Borneo na ten moment wygląda jakby chciał wyczekać koniec kontraktu bo już parę miesięcy nie odpowiada na propozycję nowego kontraktu
0
Zapłaciliśmy 30mln podstawy i w ratach więc narazie tylko 10mln, są jeszcze zmienne 35mln ale zapłacimy je tylko jeśli transfer wypali (dużo bramek, złota piłka itp.)
Sprzedanie go teraz to głupota a o tych 50mln to powiedział pod publikę bo nikt za niego tyle nie da. Jak był nam niepotrzebny to po co go braliśmy, teraz trzeba dać mu się zaadaptować
0
@Borneo mam nadzieję że odejdzie
0
@Borneo jego sprzedaż biorąc pod uwagę samą pensje to zaoszczędzenie prawie 100mln
0
@Visca_barca Guardiola by nigdy nie sprowadził tak niekompletnego gracza, jeszcze jak był w Ajaxie to się każdy nabrał ale napewno nie teraz
0
I tak jestem pewny że by nie zagrał w tym meczu. Mam nadzieję że wygramy z Gironą bo będziemy pewni drugiego miejsca i wtedy już powinien grać
0
@JarekS wiedziałem że Xavi woli dostawać doświadczonych graczy ale żeby odrzucić taką okazję to sabotaż.
Ciekawe kiedy doczekamy się trenera na poziomie
0
@MOLESTA bp styl gry jaki gramy obecnie będzie go bardzo ograniczał.
@rogal478 idealnie jakby wymienić za De Jonga i coś im dopłacić
5
Bardzo bym go chciał, zawodnik świetnie pasujący do nowoczesnego futbolu.
Tylko nas nie stać, 80mln to przy dobrych wiatrach bo mogą chcieć za niego 100mln.
Trzeba by było sprzedać De Jonga i chociaż Christensena i zadowolić się tylko Guido na DM żeby o niego powalczyć.
Tylko martwi mnie czy Xavi go wykorzysta, jest bardzo słaby taktycznie i raczej nie poradzi sobie z próbą nowoczesnej gry a Simons nie nadaje się do tej padaki jaką gramy obecnie
0
@rogal478 byśmy i tak musieli dopłacić
0
@partymaker dobra sorry, myślałem że chodzi ci o rozwój czysto piłkarski
13
Niech go biorą, są inne pozycje do wzmocnienia
0
@Aragorn33 z Xavim nikt nie daje odpowiedniego poziomu.
Powtarzam, są inne pozycje które bardziej wymagają wzmocnień a mamy bardzo ograniczony budżet
0
@Aragorn33 obydwaj dobrze grają więc problemu nie widzę. Byliby rezerwowymi.
W naszej sytuacji to bardzo dobre opcje, jeśli mamy kasę to trzeba ją wydać na inne pozycje
0
@Emhyr bo on lepiej gra na PO.
Nie gra już tak dobrze jak kiedyś ale jak spojrzeć na rynek to nikt nie przekonuje więc chyba najlepiej będzie wziąć Kimmich+Guido
0
@Kibicodlat5 ciekawe skąd weźmiesz na to kasę.
Mamy sporo napastników, mamy dość bocznych obrońców.
0
@Aragorn33 wracają Valle i J.Araujo.
Xavi powinien wylecieć a nie teraz się martwić że nie potrafi rozwinąć tak dużego talentu jak Balde
0
@Gall Mendes może chciał na nim zarobić
1
@Aragorn33 Raphinha to nie skrzydłowy.
Po co nam kolejny boczny obrońca?
1
Pozostanie Xaviego może mieć kolejne konsekwencje.
Po kiego kolejny obrońca w miejsce Alonso?! Z wypożyczenia wraca Valle i J.Araujo i tyle w zupełności wystarczy, no ba mamy jeszcze Forta więc nawet biorąc pod uwagę brak pozostania Cancelo to nikogo nie powinniśmy kupować.
Olmo to nieśmieszny żart, to zwykły placek bez szybkości i dryblingu i nie wiadomo gdzie on ma grać. Dzięki trenerowi w Lipsku każdy gracz gra bardzo dobrze i prawie każdy zawodnik stamtąd gra gorzej po transferze a nawet tam Olmo wogóle nie przekonuje, jak tak bardzo chce wrócić to po co odchodził?
Zakontraktować Guido i jeszcze jednego DM i resztę uzupełnić z La Masii, no może jeszcze jak budżet pozwoli to kupić Nico albo Mastantuono
0
De Jong xd.
Brak Raphinhi?!
0
@partymaker to nie jest rozwój umiejętności piłkarskich tylko przygotowanie pod względem fizycznym, może ich nauczyć lepiej ćwiczyć itp.
0
@Cule1234 hahahhaha xd. Ten zarząd to mem
8
Niech wróci na spokojnie, przyśpieszanie jego powrotu po tak poważnej kontuzji to będzie głupota i duże ryzyko biorąc pod uwagę jego ryzykowny styl gry
6
@Kalin33 oczywiście że nie
0
@Hindus
@pero1983
@Lewandinho
Najlepiej wygląda na PO a na DM gra ostatnio gorzej i to nie jest ostatnimi czasy ten sam piłkarz. Dla mnie tylko za darmo za rok.
Wolałbym kupić nominalnego DM na lata
0
@Garga Balde?! Chłopie zastanów się
0
Ale to nie jest DM tylko PO