0

@szymekdymek Xavi daje szansę na dłuższą metę tylko tym którzy pokażą że są lepsi niż ktoś z podstawy więc nie przesadzaj że taki zapatrzony w La Masii jest, jakby miał kasę na więcej transferów to nikt by nie zadebiutował.
Nie ma szans żeby 16latek przebił się teraz na pozycję która wymaga doświadczenia (żeby dużo grać to minimum 20-21 lat)

0

@Nefir tak widzę tylko problem w tym że Xavi ma ogromne braki taktyczne i nawet jeśli chce to grać to mu nie wyjdzie albo będzie taka padaka jak teraz

0

@Rewolucja123 ma kontrakt do 2029r. i już nawet Simeone nie chce o nim gadać a sam Felix nie chce tam grać więc co będą jeszcze parę lat mu płacić?

0

@Rewolucja123 ale bez przesady. Najpewniej przyjdzie na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu.
Atletico jest pod ścianą i nie ma szans żeby wynegocjowali tak świetny dla nich układ.
Poza tym Raphinha ma lepsze oferty i mówił że nigdzie nie odejdzie

2

@Amidamaru xd. Przecież Raphinha jest lepszy i sporo droższy. Nie pisz głupot

4

@BKSChemik sprzedać Araujo xd

1

@Magicc89PL Bernal ma 16lat a DM musi mieć chociaż trochę doświadczenia, w następnym sezonie będzie maksymalnie dostawał minuty i nic więcej ale z Xavim wątpię że będzie coś grał

0

@Kamiloza91 mamy Roque i Guiu a Lewy jest potrzebny żeby mogli się czegoś nauczyć.
Jego sprzedaż ma sens tylko przy gigantycznej ofercie z Arabii

12

A kogo obchodzi zdanie Zahaviego? Jak Lewy chce zostać to zostanie. Jak Lewy będzie chciał odejść to on ma obowiązek w tym pomóc bo to Lewy go opłaca

0

@Nefir Gavi był maronowany bo to nie jego pozycja.
Pedri już bardziej mógł tam grać.
Tą trójkę obrońców to nie wiem skąd wziąłeś bo gramy tak od święta.

0

@Hindus z tego co wiem to Alonso może być dogadany z Liverpoolem za rok a ten trener ma tylko przygotować zespół a Real ma ruszyć po Kloppa a nie ma szans żeby odrzucił ofertę po tym jaki mają mieć skład, to byłaby dla niego szansa wygrania trypletu.
Wątpię że będziesz nas stać żeby chociaż powalczyć o Kloppa

0

@Hindus Pimienta?! XD
Gość grał pod wyniki i nikogo nie rozwinął.
To trener typowo wynikowy a nie rozwojowy. Marquez wciąga go nosem w tym aspekcie.
PS: jeśli wierzysz w Alonso, Kloppa albo Guardiole to się chwilę zastanów

0

@Rysiu stać nas na jednego jeśli nie kupimy szrotu typu Olmo albo niepotrzebnego Bernardo

0

@Edoss to Ndidi to lepsza opcja

0

@MOLESTA ta napewno, najlepszy pomocnik Girony i po przyjściu do nas przez chwilę grał bardzo dobrze

0

@DJ6 były infa że chcą go sprzedać więc Xavi mógłby pomóc

2

@Albatros będzie zapisane 40mln brutto (((((:

0

@ViscaelBarca2007 Mitoma xd.
Z tych będzie kasa na Nico najwyżej ale chyba i tak jest najlepszą opcją

0

@Edoss bez Guido. Oriol był lepszy jak przychodził i co z nim Xavi zrobił?
Jego przyjście tylko zablokuje Casado, Prima i Bernala

0

@TankerHunter ale pomarzyć można

0

@DJ6 Christensen to nie jest rozwiązanie długoterminowe na DM.
Casado nie gra bo Xavi nie da zagrać żadnemu młodemu który z miejsca nie pokaże że jest lepszy od kogoś z podstawy.
Jak Xavi powie De Jongowi że go nie chce to odejdzie. Lewy zostanie bo jest potrzebny

1

Co byście myśleli o sprowadzeniu Onana+Thuram i przejścia na 2xDM?

0

@Kubsoleon bo to prawy obrońca

0

@Bartinho1899 z Xavim? Marne szanse

3

@fenix1983 po pierwsze po co ci Bernardo?
Po drugie mamy Roque i Guiu więc sprzedaż jedynej osoby która może ich nauczyć czegoś i kupienie byle placka jest bez sensu.
Poza tym Lewy powiedział że zostaje i czy chcecie czy nie to on jest potrzebny

0

Nie no ludzie będziemy oszczędzać na najważniejszej do obsadzenia pozycji. Przecież Oriol był owiele lepszy jak do nas przychodził i widać co zrobił z nim Xavi.
Nie dość że wuefista zostaje to pewnie wywalimy kasę na szrot typu Olmo.
Na ten moment kolejny sezon jest stracony.
Jeśli przyjdzie tylko Guido to dobrze się to nie skończy

0

@HavertzKai kurna przecież każdy ogarnięty wie kogo to wina. Xavi wogóle go nie rozwija co widać gołym okiem. Tylko poprawił się fizycznie a nic się nie rozwinął. Gość ma talent nawet większy od Daviesa.
Wydawanie teraz takiej kasy na Daviesa to idiotyzm bo musimy wzmocnić inne pozycje.
Trzeba zatrudnić trenera który rozwija zespół ale gruby oczywiście zostawił Xaviego

0

@Hindus tak za rok będzie dużo opcji na trenera...... tylko nie dla nas. Dla nas opcje wyczerpują się teraz. Jedyna szansa to że De Zerbi zostanie w Brighton.
Jak Marquez się pokaże w lepszym klubie to już najprawdopodobniej do nas nie trafi.
Dla nas lepiej żeby został bo nikt tak dobrze w ostatnich latach nie prowadził rezerw i teraz Xavi zgarnia pochwały za jego robotę z młodymi

0

@Rewolucja123 mówię o pierwszym sezonie.
Yamal może grać jako ŚPO ale na ten moment tam nie gra.
Cancelo gra jako wahadło, raz grał z Realem na skrzydle i wyszło bardzo źle.
Raphinha gra tam gdzie na siłę Xavi upychał Gaviego.
Jak Xavi nie dostanie Nico to będzie musiał zmierzać to 3xŚPO ale nie zapowiada się żeby dobrze to poukładał bo to bardzo nowoczesny styl gry.

@Beztroskii i co z tego? Xavi od tamtego momentu zmienił tylko LS na ŚPO bo nie mamy lewego skrzydła

0

@HavertzKai po co? Mamy Balde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?