1

Sprzedać De Jonga i zainwestować w Onane i do rotacji mamy Casado, Bernala i Prima. Mając Onane możemy przejść na grę 2xDM

0

@wojopancer asystent ma być lepszy od trenera?

18

Musi zostać, najlepszy trener rezerw od lat.
Musimy mieć też go ze względu na to że jak Xavi znowu zacznie wszystko przegrywać będzie opcja szybkiej wymiany trenera

0

@MOLESTA za drogi

0

@Sparrow101 Motta?!

1

@norbi77 tu nawet nie chodzi o to że nie wypali, bo może dostanie kontuzji jak Ansu i co wtedy?
Laporta rozpieszcza młodych mega kontraktami a potem nie ma z czego im zapłacić.
Jeszcze zaraz kontrakt Yamala (napewno będzie dużo wyższy niż Cubarsiego) i Fernandeza (podobno obok Yamala największy talent La Masii)

20

Xd. Znowu Laporta daje młodemu z którego niewiadomo co będzie wysoki kontrakt. Przecież to głupota, to teraz zadajmy sobie pytanie jaką pensje będzie chciał przy kolejnym przedłużeniu. Teraz Ansu zarabia 14mln.
Laporta znowu może zachwiać drabinkę płacową tymi kontraktami.
Odrazu żeby nie było że chce żeby odszedł ale Laporta od dawna daje takie kontrakty młodym i potem jest problem, wzrost wynagrodzenia powinien iść wraz ze wzrostem umiejętności

0

@JarekS wątpię że u nas będzie grał tak dobrze jak u Michela. Teraz dostaniemy za niego gorsze i moim zdaniem powinien zostać

0

@kigani na niego nas nie stać. Po co nam kolejny De Jong? Trzeba kupić nominalnego DMa

0

@Sparrow101 wygrywa się szczęściem.
Dla mnie zmiana trenera jest konieczna i moim zdaniem to co się stało to sabotaż i kolesiostwo. Dużo się musi zmienić w tym klubie

1

@Beztroskii oglądam mecze i pamiętam jak Xavi na siłę upychał Raphinhe na lewym skrzydle żeby razem z Dembele mu mecze ugrali.

0

@ikar34 nie nadaje się na pojedynczego DM, bez sensu transfer

0

@sepek on nie jest efektowny ale swoją robotę wykonuje, lepszych opcji w tym budżecie nie widzę

0

@kigani chyba grubo przepłacona

0

@kigani Zumbimendi to nie jest nawet nominalny DM, kasa w błoto

0

@kigani ta napewno. Tchoumeni to nominalny DM ale gra na ŚO przez kontuzje

0

20mln za niego to minimum. 15mln to żart.

0

@Beztroskii nie, Xavi ciągle zmierza do gry na skrzydła ale ma tylko Yamala.
Jak dostanie Nico to tylko Gundo będzie wyżej

0

@kigani Zumbimendi nie będzie tam grał na DM, on się nie nadaje na pojedynczego DM, nawet w Sociedad na DM gra Merino

1

@Nefir Xavi jest zbyt słaby taktycznie żeby chociaż spróbować tak grać. Bez skrzydeł które same ugrają mecz nie widzę jakich kolwiek szans na cokolwiek w następnym sezonie

1

@AxelF Kimmich to już nie ten sam zawodnik i gra lepiej na PO.
Darvich u Xaviego prawie napewno nic nie pokaże bo to zbyt nowoczesny typ piłkarza żeby dostosować się do tej padaki Xaviego.
Ferran raczej nie odejdzie

1

@kazbychu Pedri nie jest tak irytujący

0

@cules100pro mam taką nadzieję ale po zostaniu Xaviego boję się że kupią placki typu Zumbimendi i Olmo i będzie kasa w błoto

1

@on1977 o ile zakład że w takim City byłby zdrowy? Dembele to najlepszy przykład

0

@sepek czyli Onana

0

@Albatros
@cules100pro
To co chcecie to prawie 140mln.
Może ratunkiem jest premia od Nike ale biorąc pod uwagę same sprzedaże to nie da rady

0

@KochamInieste kurde tyle napisałeś że trudno się do tego odwołać.
Ferran i Lewy to miało być osobiste życzenie Xaviego.
Wcześniej pierwszy skład był nawet dobry za Koemana ale ławka była żałosna.
Xavi nikogo nie rozwija (dawanie minut to nie rozwijanie) ale raczej nie przekonam bo już nieraz o tym tutaj dyskutowałem to nieważne jakie dam argumenty to i tak nie przekonam.
Do wszystkiego się nie odwołam bo i tak pisze na szybko.

4

@Albatros jak u De Zerbiego nie wypalił to już po nim

0

@Albatros Onana-ok.60mln
Nico-50mln
Cancelo-30-40mln
Kogo chcesz sprzedać żeby było cię stać?

0

@Albatros na tyle to nas nie stać, albo odpuszczamy Nico albo Cancelo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?