0

@priest9999 Roque ma małą pensje.
Ich sytuacje są kompletnie inne. Roque potrzebuje się przystosować do ligi i drużyny a Guiu już dawno tu jest ale jest niżej w hierarchii a potrzebuje grać i uważam że wypożyczenie to jakiegoś zespołu z La Ligi dobrze mu wyjdzie.

0

@Emhyr xd. Właśnie się podłożyłeś z Pimientą który nam marnował talenty kosztem gry pod wyniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niczym mnie nie zagiąłeś a sytuacja Darvicha mnie nie dziwi ale ważne że się rozwija, raz już o nim pisałem ale z tobą o tym dyskutować nie będę bo nie ma sensu

2

Dla mnie mógłby iść ma wypożyczenie bo na ,,9" gra Lewy, Roque i Ferran. To byłoby według mnie dla niego lepsze

0

@Emhyr ta ta ta xd. Dobra bo szkoda czasu, z tobą na ten temat nie ma sensu dyskutować bo dla ciebie praca w lepszym klubie z automatu czyni kogoś lepszym

0

@xvcWinterSoldier jak nikt go nie chce xd

2

@Murazor nie wiem gdzie to widzisz. Albo to kwestia że odpadamy ze wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FcPortoFan1999 Marc Ciria to dla mnie jedyna sensowna opcja ale wątpię że go wezmą

0

@FcPortoFan1999 ciekawe czy beton z Socios go obali czy znowu go wybierze co byłoby katastrofą

0

@Sekstet2009 my nie jesteśmy od wieloletniego szkolenia trenerów, jak miał się uczyć to po co tu przyszedł? Mógł zacząć od rezerw to nie chciał więc to nie jest argument

1

Nie są za wysokie, nikt normalny nie wymagałby od niego wygrania LM. W poprzednim sezonie jakimś cudem przepchnęliśmy ligę a w tym sezonie mamy wzmocniony skład więc to co się stało jest nie do zaakceptowania.
Stawia na młodych (często bo musi i taka jest filozofia klubu) ale nikogo nie rozwija i jego pozostanie może się źle dla niektórych skończyć.
Taktycznie poprostu leży i taka jest prawda.
3/4 sezonu gramy piach ale wiadomo że La Bambla będzie pamiętać tylko te dobre.
Następny sezon jest stracony i czekam na nowego trenera albo nowego prezydenta i może w końcu coś się zmieni w tym klubie

0

Może chociaż przygotowanie fizyczne się poprawi

0

@quritto to moje pierwsze, gdzieś od początku pracy Xaviego odkryłem tą stronę ale dużo później założyłem konto

0

@KochamInieste to ty zastosuj swój pomysł i może Ci się w głowie coś naprawi.
Wielokrotnie o tym pisałem i nie mam chęci znowu tego tłumaczyć jak dziecku

0

@FcPortoFan1999 ja czekam na nowego trenera albo nawet nowego prezydenta

0

@Emhyr po pierwsze jak gość wyśmiewa najlepszego trenera rezerw ostatnich lat to widać jaki jest wiarygodny.
Po drugie ja go traktowałem jak opcja ostateczna na trenera bo ma zbyt małe doświadczenie ale i tak byłby dużo lepszy od Xaviego.
Po trzecie za niego większość graczy rezerw podwoiła swoją wartość więc się zastanów. Fort został olany kompletnie przez Xaviego mimo kontuzji Balde i gra od biedy a prezentuje się momentami lepiej niż Cancelo (zwłaszcza w obronie).
Zobacz sobie jakie postępy robią przy nim młodzi i później oceniaj bo na to co teraz napisałeś nie będę reagował bo pewnie bym musiał jak dziecku tłumaczyć sytuację każdego z nich a to nie ma sensu bo i tak będzie pisał te same kocopoły

0

@Bulbulator Marquez prowadził ich przed debiutem i to za niego się rozwinęli a od tego momentu nie poczynili postępów

0

@Bulbulator odpowiedź: Marquez

0

@Emhyr proszę bardzo. Prawda boli?

0

@Bulbulator ,,La Masia za Xaviego odżyła" xd. Zawsze działała ale teraz mamy świetnego trenera rezerw. Xavi nie ma w tym udziału

0

@FcPortoFan1999 jak przez 2,5 roku nie zrobił wogóle progresu to już nawet na to nie liczę

0

@Emhyr co innego jest wiedzieć jak powinno być a co innego jest to wprowadzić w życie

0

@FcPortoFan1999 a dla nas ostry wpierdziel się zapowiada w następnym sezonie

2

@MateS chciałbym ale to niemożliwe

0

@escarabajo a ja nie mogę patrzeć jak marnuje się potencjał naszych klejnotów

@FcPortoFan1999 czyli źle życzysz swojemu klubowi

0

@FcPortoFan1999 nawet sobie nie żartuj

9

Dla Realu napewno, dla nas nie

1

@escarabajo oczywiście że jest ogromny potencjał w drużynie tylko że Xavi go marnuje że aż oczy krwawią

0

@Kinginiesta było na początku roku pisane, nawet chyba zagrał coś ale pewny nie jestem

0

@Rewolucja123 czyli Marc Ciria

0

@MesQueUnClub_87 to Xavi też miał niby odejść.
Laporta wystartuje i znowu zbajeruje Socios i przepchnie wybory przy naszym szczęściu.
Liczę że wygra Marc Ciria

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?