BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 czyli Marc Ciria
0
@MesQueUnClub_87 to Xavi też miał niby odejść.
Laporta wystartuje i znowu zbajeruje Socios i przepchnie wybory przy naszym szczęściu.
Liczę że wygra Marc Ciria
3
@mr Barca jak przez 2,5 roku nie zrobił żadnego progresu to trudno w to wierzyć
0
@Aragorn33 pozostaje przeczekać do kolejnych wyborów prezydenckich i liczyć żeby Laporta nie wygrał
0
@mcsarna korzystne dla młodych byłoby przyjście np. Marqueza a napewno nie Xaviego
0
@quritto a co mam kłamać że Xavi kogoś rozwinął? Jaki jest sens przypisywania mu umiejętności których nie posiada a potem i tak przyjdzie weryfikacja?
0
@aspr1me to Marquez buduje Forta a Xavi nadal na niego nie stawia mimo kontuzji Balde, gra tylko sporadycznie
0
@Kinginiesta oglądałem Cubarsiego więc czytaj ze zrozumieniem. Yamal trenował dłużej z Marquezem ale to jest crack jakich mało więc jeśli Xavi go nie zajedzie (a na to się zapowiada) to nie zahamuje jego rozwoju
0
@KochamInieste ja mam argumenty a to ty ich nie masz więc zaczynasz obrażać żeby wyjść z twarzą. Smutne
0
@Serducho chyba najgorszy. Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby gadać takie kocopoły jak ty na temat wuefisty
12
Czytać się tego nie da. Żałosne to jest
0
@quritto nie wszyscy, niektórych kupujemy albo wyszli z rezerw zanim przyszedł Marquez.
Fakty są takie że ich rozwój postępuje przy Marquezie a przy Xavim albo trzymają impet albo zaliczają regres
0
@quritto prawie każdy jest w dynamice pierwszego zespołu (:
Nawet Garrido był a i tak nie grał.
To nie są brednie tylko fakty, to który zawodnik rozwinął się przy Xavim i wcześniej nie pracował z Marquezem?
0
@Kinginiesta oglądałem i bardzo dobrze się prezentował tylko nikt się nie spowiedziewał że z marszu przeniesie ten poziom do seniorów
2
Jeszcze teraz gadają bajki, wierzą w projekt, Xavi jest gwarantem....... słuchać się tego nie da
0
@quritto a kto ich przygotował do debiutu i z kim wtedy trenowali? To wtedy zrobili progres a u Xaviego go trzymają. Takich cracków nie zastopuje ale nic ich nie uczy.
Ja nic nie przesadziłem, poprostu prawda boli
0
@KibicBarcy84 zrobili u Marqueza a nie u Xaviego :D
0
A ja nie widzę żadnych plusów. Stawia na La Masie bo musi a i tak nikogo nie rozwija (dawanie grać samo w sobie to nie jest rozwijanie)
0
@Kinginiesta no widzisz (:
To porównaj że po przyjściu od Marqueza prezentowali taki sam poziom tak teraz ((:
Nie polecam przypisywać komuś czyjeś pracy bo najlepszym przykładem tego że Xavi nikogo nie potrafi rozwinąć jest Pedri
0
@KochamInieste fakt to że twój komentarz to zwykle fanboystwo i koloryzowanie rzeczywistości
0
@Kinginiesta zasługa Marqueza. Yamal zdobył tylko doświadczenie a nic się nie rozwinął dzięki Xaviemu. Cubarsi to samo.
Xavi nic w tym nie ma
0
@robsesh hahahha xd. Robotę Marqueza przypisuje Xaviemu xddddd. Nie masz wstydu
3
@KochamInieste już nawet mi się na te kocpoły nie chce odpowiadać bo już kilkanaście razy o tym pisałem
5
Xavi w tym momencie niszczy swoją legendą i traci zaufanie i nawet szacunek u kibiców
4
Najbardziej szkoda mi w tej sytuacji młodych, przecież Xavi nikogo nie potrafi rozwijać i nawet przykładowo Yamal i Cubarsi poza większym doświadczeniem niczego się nie nauczął przy Xavim.
Dla mnie jego pozostanie to koniec dla Pedriego bo Xavi go poprostu niszczy, Fermin prawdopodobnie też się nie rozwinie bo nawet nie gra na swojej pozycji a Balde wogóle nie jest rozwijany i nic u niego się pewnie nie poprawi.
Jeśli do sztabu nie dołączy ktoś kto potrafi kogoś rozwinąć to dla mnie ten sezon okupimy kilkoma talentami
0
@Arden Motta!? Już nawet Marquez byłby lepszy
0
Teraz pozostaje liczyć że Laporta przegra kolejne wybory bo za niego nic się nie zmieni
1
Czekało się na nowy sezon z nowym trenerem i nadzieje że będzie ktoś pożądny....... tymczasem Xavi. Teraz niedobrze mi na myśl że w następnym sezonie znowu to samo.
Żenada
0
@krzakov czyli nie umiesz czytać
0
@Faro pozostanie Xaviego to już kompletne wyniszczenie kadry.
Masz na papierze że Pep/Klopp tu przyjdzie? Mowy nie ma