BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kompromitacja i wstyd. Kolejny sezon najprawdopodobniej stracony. Jak ma tu być dobrze?
0
@Kajetan Motta trenuje jeden z najgorszych kadrowo zespołów w Serie A.
Dla mnie on jest jednym z pewniaków, bardzo kompletny trener
1
@Kajetan Motta to obok Alonso najlepiej zapowiadający się trener
0
@Iniesta997 może De Zerbi albo Amorim
1
@Emhyr pewnie jesteśmy dogadani z Nike, od początku było wiadome że Marquez to opcja zapasowa
1
@Mixtape trenera wypada zaklepać wcześniej przez dużą konkurencję na rynku
1
@Cule1234 Marquez może czekać do samego końca więc pewnie powalczą do końca
3
@Cule1234 nie wiem jak wy ale ja już z niecierpliwością czekam na oficjalke
0
@Emhyr nie, takie rozwiązanie jest dobre tylko trochę głupio żeby asystent był lepszy od trenera (((((:
A tak na serio gdyby trafił tu np. Motta to danie Marqueza na asystenta to bardzo dobra opcja
0
@Faro wiesz może głupio by było żeby asystent był lepszy niż trener (((((:
2
Mam złe przeczucia że nadmierne granie w tym wieku może mieć swoje konsekwencje w przyszłości
1
@cules100pro były jakieś infa że nie przedłuży i chce odejść, ale ma najprawdopodobniej odejść latem więc możemy sobie pomarzyć
0
@Matt_i1992 cykl pracy Xaviego: 2-3 dobre mecze na sezon i dalej gramy piach, momentami ok ale często poprostu jesteśmy rozwalani taktycznie a Xavi nie potrafi zaregować.
Przegrana z PSG to nie tylko wina Araujo, Xavi potem dobił nas głupimi zmianami
0
@krzakov poczytaj archiwum, nie będę teraz szukał specjalnie dla ciebie
0
@Matt_i1992 jeśli uważasz że gramy dobrze to ja dziękuję xd
0
@krzakov hahahahha xd, to podaj jak taki mądry jesteś bo ja już swoje podawałem wielokrotnie
0
@mightyanaldevastator xd
0
@MOLESTA hahahha xd. Xavi sam się załatwił bo nie nadaje się do prowadzenia klubu na tym poziomie.
Nie tylko Araujo przegrał ten mecz, porażka z PSG odebrała ostatni głupi argument za jego pozostaniem
0
@mightyanaldevastator ty się odczep
0
@BoRoWieC jeśli ktoś po miesiącu wywala nowego trenera to niech się ogarnie
0
@BoRoWieC mówię tylko że jest lepszy niż Xavi, też wolę kogoś innego ale jak mam wybierać między nimi to zdecydowanie Marquez
0
@mightyanaldevastator przeżyje spokojnie, poprostu lubię podyskutować.
Kurde dawno tak kogoś nie wyprowadziłem z równowagi xd, przegrana dyskusja boli?
0
@DonAndrzejos chyba najgorszą
0
@cules100pro nie wiem na jakiej podstawie to wyliczył
0
@mightyanaldevastator hahahaha spokojnie, zaparz sobie meliskę bo zaraz bana dostaniesz xd
0
@krol211 Liverpool ma w czym wybierać ale chyba podobno Amorim dał im kosza albo za długo zwlekał z decyzją
0
@mightyanaldevastator ty nie potrafisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@krol211 Liverpool odpuszcza chyba De Zerbiego i Amorima a Bayern walczy o Zidana więc szansa jest
0
@mightyanaldevastator hahahha xd. Teraz będzie wyzywał bo dyskusja nie idzie.
0
@kondzix2115 tak, ale potrzeba trenera który go rozwinie i dobrego sztabu medycznego