3

Kompromitacja i wstyd. Kolejny sezon najprawdopodobniej stracony. Jak ma tu być dobrze?

0

@Kajetan Motta trenuje jeden z najgorszych kadrowo zespołów w Serie A.
Dla mnie on jest jednym z pewniaków, bardzo kompletny trener

1

@Kajetan Motta to obok Alonso najlepiej zapowiadający się trener

0

@Iniesta997 może De Zerbi albo Amorim

1

@Emhyr pewnie jesteśmy dogadani z Nike, od początku było wiadome że Marquez to opcja zapasowa

1

@Mixtape trenera wypada zaklepać wcześniej przez dużą konkurencję na rynku

1

@Cule1234 Marquez może czekać do samego końca więc pewnie powalczą do końca

3

@Cule1234 nie wiem jak wy ale ja już z niecierpliwością czekam na oficjalke

0

@Emhyr nie, takie rozwiązanie jest dobre tylko trochę głupio żeby asystent był lepszy od trenera (((((:
A tak na serio gdyby trafił tu np. Motta to danie Marqueza na asystenta to bardzo dobra opcja

0

@Faro wiesz może głupio by było żeby asystent był lepszy niż trener (((((:

2

Mam złe przeczucia że nadmierne granie w tym wieku może mieć swoje konsekwencje w przyszłości

1

@cules100pro były jakieś infa że nie przedłuży i chce odejść, ale ma najprawdopodobniej odejść latem więc możemy sobie pomarzyć

0

@Matt_i1992 cykl pracy Xaviego: 2-3 dobre mecze na sezon i dalej gramy piach, momentami ok ale często poprostu jesteśmy rozwalani taktycznie a Xavi nie potrafi zaregować.
Przegrana z PSG to nie tylko wina Araujo, Xavi potem dobił nas głupimi zmianami

0

@krzakov poczytaj archiwum, nie będę teraz szukał specjalnie dla ciebie

0

@Matt_i1992 jeśli uważasz że gramy dobrze to ja dziękuję xd

0

@krzakov hahahahha xd, to podaj jak taki mądry jesteś bo ja już swoje podawałem wielokrotnie

0

0

@MOLESTA hahahha xd. Xavi sam się załatwił bo nie nadaje się do prowadzenia klubu na tym poziomie.
Nie tylko Araujo przegrał ten mecz, porażka z PSG odebrała ostatni głupi argument za jego pozostaniem

0

@mightyanaldevastator ty się odczep

0

@BoRoWieC jeśli ktoś po miesiącu wywala nowego trenera to niech się ogarnie

0

@BoRoWieC mówię tylko że jest lepszy niż Xavi, też wolę kogoś innego ale jak mam wybierać między nimi to zdecydowanie Marquez

0

@mightyanaldevastator przeżyje spokojnie, poprostu lubię podyskutować.
Kurde dawno tak kogoś nie wyprowadziłem z równowagi xd, przegrana dyskusja boli?

0

@DonAndrzejos chyba najgorszą

0

@cules100pro nie wiem na jakiej podstawie to wyliczył

0

@mightyanaldevastator hahahaha spokojnie, zaparz sobie meliskę bo zaraz bana dostaniesz xd

0

@krol211 Liverpool ma w czym wybierać ale chyba podobno Amorim dał im kosza albo za długo zwlekał z decyzją

0

@mightyanaldevastator ty nie potrafisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@krol211 Liverpool odpuszcza chyba De Zerbiego i Amorima a Bayern walczy o Zidana więc szansa jest

0

@mightyanaldevastator hahahha xd. Teraz będzie wyzywał bo dyskusja nie idzie.

0

@kondzix2115 tak, ale potrzeba trenera który go rozwinie i dobrego sztabu medycznego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?