0

No to niezłe zatwierdzenie, albo Cancelo albo nic (:

0

@PatrykBarca lepiej nic nie pisać niż sie tak ośmieszyć. Nawet nie ma sensu Ci tłumaczyć

0

@czarny20 musimy grać Martinem na LŚO a ty sie bardziej martwisz o boki obrony a Cancelo nijak nie poprawi naszej gry w obronie. Już był zmiennikiem Balde raz i po całości zawalił kluczowe mecze

@partymaker od tego jest dyrekcja żeby wybadać opcje, można było szybko wypytać o Ake zanim Diaz i Guardiol sie połamali, można było zbadać opcje ściągnięcia Senesiego już zima itp.
Cancelo blokuje już każda inna operacje zima i w tym momencie zostajemy z Martinem w podstawie jeśli Araujo sie nie pozbiera

0

@MessiForeverTheBest większość czasu za jeden mecz, teraz inna sprawa

0

@Roobo żebyś sie nie zdziwił, moze i w ataku będzie lepszy chodź nie da tyle w grze bez piłki co Balde ale w obronie lepszy to on nie jest

1

@tbas ciekawe jest że Araujo jest do tej pory wywalany za mecz z PSG a cieszą sie z powrotu Cancelo który był nie mniej winny (:

1

@blakkudium a ja nie bo Deco często ma inne zdanie niż Laporta tyle że nie ma nic do gadania. Będzie ciekawie jak Cancelo rzadko będzie grał

0

3

I tyle było z nowego ŚO, ale za to mamy Cancelo który nie umie bronić

1

@blakkudium ciemno widze kluczowe mecze z taką obroną

0

@michal26 20mln brutto

0

@Aragorn33 Kane powiedział że zostaje w Bayernie

0

@michal26 ale brutto

0

@Corr ciężko nam pare stoperów zlepić a trójka byś chciał grać. Do tego trzeba kilku wzmocnień

3

@ViscaelBarca2007 a highlightsy jakie beda dowalone ale pare cięć z akcji defensywnych by sie przydało... albo wogóle je pominąć


14

Przecież to w poważniejszym meczu LM może skończyć sie fatalnie. Sam Joan tego nie udźwignie


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

2

Można spróbować ale za kwotę niższą niż klauzula

1

@Messibestplayerintheworld i tyle było z obrońcy

0

@Terroriser nie wiem ile ale dużo, ok

2

@Terroriser że niby 15m brutto to wysokie wynagrodzenie? Araujo tyle dostał i Cubarsi ma już to w kontrakcie zapewnione, Christensen też ma coś koło 13m brutto. Każdy topowy obrońca dostanie tyle na strzała tym bardziej że po promocji jest dostępny przez rok kontraktu latem

2

Znowu robią nadzieję z tym Schlotterbeckiem

0

@michal26 przecież on tyle teraz zarabia

3

@ViscaelBarca2007 do prime Griezmnana to on jeszcze podjazdu nie miał. Gość ani tu nie pasuje ani nie jest wart swojej ceny, ten transfer nijak sie nie broni ale pewna grupka dalej będzie go forsować bo Argentyńczyk

@LeszekFCB on mi próbował wmówić że Alvarez by u nas pasował na LS :D

1

@blakkudium bardzo wątpliwe w tym momencie, jeszcze nie wiadomo w jakiej będzie dyspozycji po kontuzji bo nawet przed nią nie zachwycał

3

@ViscaelBarca2007 gość ma PR wystrzelone w kosmos że tyle ludzie dalej by go kupiło za grubo ponad 100mln

1

@blakkudium w ostatnich pięciu latach największa liczba goli w całym pojedyńczym sezonie jaką strzelił to 18 goli wiec te 15 w samej lidze to już byłby sukces jak na rezerwowego. Znaczenie też ma że często wypadał przez urazy czy przegrał rywalizacje o skład i nigdy w Juve nie przebił 3k minut w sezonie. Żeby Mbappe nie miał autostrady do pichichi to musiałby przyjść przynajmniej jakiś Guirassy a i tak marne szanse zagrozić

2

@blakkudium ratuj Pan

3

@maikeru tylko Haaland w takim przypadku i nikt inny. Z tym zachowaniem to sobie coś ubzdurałeś nie wiem skąd, Haaland to jeden z najnormalniejszych zawodników, nie robi też z siebie gwiazdy

2

@blakkudium zależy czy nie wypychaliby go po roku. Jego transfer to ruletka, jakby Flick go odbudował to powinien już dostać pomnik pod Camp Nou od szwagrów za ratowanie tego ich syfu

2

@blakkudium no ja myślę że jak już to pensja maks na poziomie Ferrana. Z tym Rashfordem to wielka niewiadoma bedzie do końca sezonu ale Flick raczej będzie go chciał na stałe, też dużo zależy od innych dostępnych opcji a z tym narazie słabo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?