BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Qlimax86 tylko porównaj jakich mają trenerów i że Liverpool jest dostosowany pod Salaha. Raphinha grałby tam owiele lepiej niż u nas
1
Trzeba przedłużyć kontrakt i tyle
0
To już od dawna jest wiadome
0
@Maker0 nie każdy będzie jak Pena. Czasami warto spróbować a jak nie to dokupić
0
@Ronaldinho10theking bezsensowne porównanie. De Zerbi już ma doświadczenie w kilku ligach i jak go nie zaklepiemy to trafi w lato do dużego klubu
1
@Ronaldinho10theking kolega się nie zna więc pisze głupoty
0
@Wojtek84 obaj Niemcy tak ale De Zerbi to najlepsza opcja na rynku
0
@MaFCB widać że się nie znasz. Ma bardzo słaby skład a mimo to grają bardzo dobrze i są w europejskich pucharach. Każdy rozwinięty piłkarz przez De Zerbiego jest odrazu sprzedawany więc jak ma mieć wysokie miejsce w Premier League?
0
@KibicBarcy84 De Zerbi jest lepszy i ma większe doświadczenie niż Flick
5
Tuchel nawet nie powinien być brany pod uwagę.
Flick do nas nie pasuje i nie wiadomo jak pójdzie mu dalej.
De Zerbi to zdecydowanie najlepszy kandydat, w artykule brakuje tylko informacji o tym jak rozwija młodych bo to bardzo mocny argument za nim
0
@RydwanFaraona jest nam niepotrzebny, mamy małe możliwości transferowe i są inne pozycje do wzmocnienia. I tak wogóle to jest już od dawna dogadany z Interem
4
@xavi890 to pytanie do Xaviego
0
@Emhyr Salah mija graczy na szybkości i balansem ciała na sprincie tak jak Raphinha ale ma lepszego trenera i wahadałowego do gry kombinacyjnej.
0
@HypeR można spróbować z młodym bramkarzem (nie znam rynku młodych bramkarzy więc nie podam więcej przykładów niż np. Vallez z Las Palmas). Trzeba będzie sprzedać zawodników w lato i nic z tym nie zrobimy, chciałbym żeby Mats został ale nie kosztem naszych młodych. Mam nadzieję że odejdzie De Jong i Mats będzie mógł zostać ale okaże się w lato
1
@ToWinaSedziego Raphinha jest bardzo dobrym zawodnikiem tylko Xavi taktycznie wogóle go nie wykorzystuje a dodatkowo ogranicza. To gracz typu Salah i jeśli Egipcjan odejdzie z Liverpoolu i trafi tam Raphinha (są już o tym pogłoski) to może pokazać cały swój potencjał
0
@BulaKG Raphinha to przecież bardzo szybki zawodnik
0
@HypeR to załóżmy że przychodzi oferta z Arabii 90-100mln i ją odrzucasz? Mamy duże ograniczenia FFP i ostatnio są wypowiedzi że De Jonga nie chcą sprzedać a on nie chce obniżyć pensji, to kogo mamy sprzedać żeby przedłużyć kontrakty Araujo, Pedriego, Gaviego i później Yamala?
1
@Murazor każdy grosz obecnie się liczy ale kwota z transferu będzie bardzo ważna
0
@Onlikox po pierwsze Veiga się sprzedał i gra w tej śmiesznej lidze zahamowała jego rozwój.
Po drugie żadne talenty z ambicjami tam nie przejdą.
Po trzecie nie wejdą do żadnej ligi mistrzów bo nie są krajem z Europy i nie mają żadnych kontroli finansowych.
Wszyscy co idą do Arabii idą na kasę i tyle, Kross ich ładnie podsumował
11
Trzeba zająć drugie miejsce w lidze i zajść jak najdalej w lidze mistrzów. Nie wygramy żadnego trofeum w tym sezonie ale chociaż zdobądźmy trochę kasy i miejsce w superpucharze.
2
@th@les bardziej liczy się tu spłata długu i zmniejszenie płac na wynagrodzenia
0
@Maker0 De Jonga nie trzeba zastępować, Matsa trudniej będzie zastąpić bo rynek bramkarzy jest mały ale są opcje typu Vallez z Las Palmas albo Kochen z Barcy B.
0
@Bartoszenko kogo bym sprowadził? Nie ja o tym decyduję ale będą opcje. 70mln nie licząc ofert z Arabii to kasa na potencjalnego zwycięzcę złotej rękawicy, ceny bramkarzy są dużo niższe niż innych pozycji. Mamy w szkółce Kochena, za darmo po sezonie jest bramkarz Napoli, Vallez z Las Palmas bardzo dobrze się zapowiada....
Nie zapominaj że trzeba spłacać długi i możemy w końcu wykorzystać Arabię i zarobić na piłkarzach dużo więcej niż są warci.
0
@Onlikox duży talent tam napewno nie odejdzie. Jeśli woli kasę niż zostać legendą futbolu to ja nie chce kogoś takiego tutaj
0
@pacior95 nie byłoby chorych transferów bo mamy ogromne długi do spłaty a jego sprzedaż daje pieniądze ale nadal trzeba zmniejszyć wydatki na pensje. Akcja jaką zrobił Bartomeu nam nie grozi.
Co do kwoty transferu to nie ma co dyskutować bo nie wiadomo czy coś wogóle będzie
6
@Onlikox jeśli jakiś młody pójdzie teraz do Arabii to pokaże brak ambicji sportowych i że liczy się kasa
0
@bary nawet jakby Laporta chciał to by nie mógł. Zbyt duże ograniczenia przy tranferach mamy
0
@Bartoszenko 200mln to nawet araby nie dadzą. Można wyrwać jakiegoś młodego bramkarza ale 70mln to ci przypominan że to kwota za bramkarza klasy światowej.
Jak dadzą 70mln to trzeba sprzedać bo taka okazja się nie powtórzy
1
W przypadku ogromnej oferty nie ma co się zastanawiać ale trzeba załatwić zastępstwo
2
@Pixelo napastnik nie na być efektowny tylko ma robić liczby a zwłaszcza że Lewy to typowa ,,9".