BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sepek ja mam owiele większe obawy co do Flicka i nie chcę go tu w żadnym wypadku.
De Zerbi to dla mnie zdecydowany kandydat numer 1, a jak nie on to jest jeszcze Motta i ewentualnie Michel.
0
@sepek prędzej De Zerbi wytrzyma presję niż Flick. Flick z komfortowych warunków zrobił bagno a De Zerbi miał już spora presję w poprzednich klubach
0
@hooligun Xavi przyszedł z Arabii i nie pokazał że się nadaje do nas. De Zerbi ma doświadczenie w kliku ligach w Europie i już pokazał że się nadaje
0
@slayer to Brighton chce przedłużyć umowę a nie De Zerbi. Włoch nie ma w tym interesu, w ten sposób tylko utrudnia sobie odejście latem do lepszego klubu
1
@Onlikox RM.pl to chyba najwieksze bagno (;
Wystarczy poczytać komentarze albo nagłówki artykułów. Szanuje kibiców Realu ale NORMALNYCH.
0
@KibicBarcy84 De Zerbi jest bardzo utalentowanym trenerem i wciąga nosem Conceicao. De Zerbi mocno stawia na młodych i świetnie ich rozwija oraz jest świetny taktycznie i w każdym z tych elementów zjada Portugalczyka
0
@Onlikox dobra bo ja już nie wiem jak ci to wytłumaczyć. Poczytaj sobie co pisał o tym @JarekS bo on ma tutaj największą wiedzę na ten temat. Ewentualnie artykuły na necie albo filmy na yt gdzie omawiają obydwu.
Jeden sezon w którym ma gotowce nie oznacza że z naszą młodą kadrą coś osiągnie tym bardziej że nie nie potrafi rozwijać młodych. De Zerbi już się pokazał i w lato trafi do mocnego klubu jeśli go nie zaklepiemy
0
@Onlikox jakich argumentów? Czytałem sporo na temat obydwu, oglądałem Bayern Flicka i Brighton De Zerbiego ale ty sobie musisz dopowiedzieć. Fakty są takie że De Zerbi już teraz jest lepszy a za parę lat może być uznany za topowego trenera.
Przyjmij prawdę do wiadomości i nie pisz głupot.
0
@sepek pisze tak ogólnie bo 3/4 komentarzy to piszą pseudo eksperci myślący że Flick powtórzy swój sezon życia z Bayernu a tak naprawdę może mu pójść niewiele lepiej niż Xaviemu.
De Zerbi ma ogromne umiejętności rozwijania młodych i napewno często będzie korzystać z La Masii
0
@Onlikox mi też się nie chce bo tylko ja tu stosuje argumenty. Przez całą dyskuje dodajesz Flickowi wymyślone przez ciebie umiejętności
0
Jeśli są zainteresowani to niech dadzą z 70mln. Wiadomo że za byle grajka dają fortunę więc można skorzystać tylko wtedy trzeba ogarnąć zastępstwo bo z Pena nie można zostać. Ale bardzo wątpliwe żeby Mats tam chciał iść
0
@KibicBarcy84 tak mam argumenty.
Conceicao to nawet nie jest top3 trenerów w lidze portugalskiej i bardzo dobrze że go skreślili. Ma duże braki trenerskie i nawet nie można go porównywać z De Zerbim. Długo by jeszcze pisać ale nie ma sensu bo nikt go nie bierze w tej chwili na serio
0
@Onlikox gadanie że Flick rozwija zawodników to poprostu brednie i tyle. To że masz takie zdanie wogóle nie dzieje się w rzeczywistości. Prawda jest taka że Flick potrzebuje gotowców.
0
@Onlikox nie ma czegoś takiego jak dotychczasowy prime. Davies już wtedy coś grał tak, Musiala też łapał minuty ale gość ich nie rozwijał tylko podstawił taktykę. De Zerbi zrobi z naszych młodych potworów i w końcu będzie dobra taktyka a jak zatrunimy Flicka to w zimę znowu możemy szukać trenera bo nie poradzi sobie lepiej niż Xavi. Niemiec bez gotowca dużo nie zrobi. Zobacz sobie skład Bayernu i wiek piłkarzy w jego okresie. Nigdy nie pokazał że potrafi kogoś rozwinąć więc już mu nie dodawaj zasług.
0
@Emhyr rozbicie kontraktu na lata to przeciąganie naszych problemów, w ten sposób nigdy nie wrócimy do normalności. Dla mnie trzeba sprzedać co już kilka razy argumentowałem
0
@Kamil689 to jak bedzie grać obrona to zobaczymy w lepszym klubie bo jest to element do poprawy ale zobacz jak słabą obronę ma Brighton a jak już ktoś się tam pokaże to klub go sprzedaje odrazu
0
@sepek tym bardziej zatrudnienie Flicka to okropny pomysł. De Zerbi i Motta to jedyne nazwiska które powinny być rozpatrywane bo potrafią rozwinąć zawodników i są świetnie taktycznie
4
To tym bardziej powinien zatrudnić De Zerbiego a nie Flicka
0
@derus jedyna mądra dezycja zarządu ostatnio to zainteresowanie tym świetnym trenerem
0
@KibicBarcy84 weź głupot chociaż nie gadaj
0
@Kamil689 porównywanie go do Setiena jest bez sensu bo każdy człowiek jest inny. De Zerbi lepiej sobie u nas poradzi i to jest pewne
0
@Onlikox to prześledź sobie jego karierę i powiedz jakiego młodego wprowadził. On nikogo nie rozwinął tylko trafił w świetny moment i podstawił swoją taktykę.
Davies nie miał u niego swojego prime, ten moment jest przed nim.
Jest dobry taktycznie ale nie wyciągnie dużo z naszego młodego składu a tym bardziej nie wprowadzi młodych.
De Zerbi to owiele lepszym kandydat tym bardziej że mamy w następnym sezonie młody skład
0
@Firestone to nie zmienia faktu że De Zerbi to zdecydowanie lepszy kandydat. Jak masz jakiś sensowny argument to zapraszam do dyskusji (:
0
@Firestone ta tylko najpierw skonfliktował się z zarządem i narobił syf. Potem ruszyło domino
0
Nie mamy szans na wygranie i tyle, napewno nie z Xavim. Trzeba zajść jak najdalej żeby zdobyć kasę i spróbować pojechać na KMŚ.
1
@LukaszFan jeszcze raz powtórzę że Flick to nie jest światowa topka. De Zerbi już teraz jest lepszy a może być jednym z topowych trenerów.
Jakiś argument w czym jest lepszy Flick oprócz jednego sezonu w Bayernie?
3
@Onlikox Nie mam nic do Flicka ale patrzę w 100% na dobro klubu. Niemiec to na ten moment one season wonder. To trener wynikowy i nic nie wyciągnie z młodej kadry jaką będziemy mieli a jeśli nie dokonamy dużych sprzedaży nie będzie transferów. Flick prędzej skonfliktuje się z zarządem niż wytrzyma presję u nas, z komfortowych warunków w Monachium zrobił bagno którego nikt nie posprzątał do dziś. To że chce do nas przyjść to nie argument.
De Zerbi to sprawdzony trener na poziomie PL. Grał już w lidze mistrzów w Szachtarze gdzie miał bardzo słaby skład i ogromną presje, prowadził też kluby we Włoszech. Świetnie rozwija młodych i jeśli dostanie do dyspozycji nasze talenty to może stworzyć mega zespół. Gra bardzo odważny, nowoczesny i ofensywny futbol, pozostało mu tylko poprawa gry w obronie ale w Brighton ma beznadziejną obronę więc zobaczymy jak to będzie funkcjonować. Widzę tu same plusy na korzyść De Zerbiego.
PS: proszę inny argument niż jeden sezon w Bayernie gdzie miał gotową kadrę z wieloma graczami w prime.
0
@ousmanedembele10 Flick to żaden trener z topu i nie ma większego doświadczenia niż De Zerbi jako główny trener
0
@Who_you_mam w Brighton dostaje same młode talenty a zaraz jak ich rozwinie to klub ich sprzedaje.
1
Widzę już komentarze za Flickiem.... dobra jak wolicie ale De Zerbi to lepszy kandydat i ma większe poparcie w klubie co mnie cieszy.
To że Brighton chce przedłużyć umowę jest oczywiste bo chcą na nim więcej zarobić ale po co De Zerbi ma przedłużyć kontrakt? Interesują się nim już topowe kluby, przed przedłużeniem kontraktu Ancellottiego był łączony poważnie z Realem a teraz jest łączony z Liverpoolem więc po co ma utrudniać sobie odejście a w Brighton napewno nie zostanie. Trzeba go zaklepać bo w lato pewnie zmieni klub