0

@ousmanedembele10 Flick to żaden trener z topu i nie ma większego doświadczenia niż De Zerbi jako główny trener

0

@Who_you_mam w Brighton dostaje same młode talenty a zaraz jak ich rozwinie to klub ich sprzedaje.

1

Widzę już komentarze za Flickiem.... dobra jak wolicie ale De Zerbi to lepszy kandydat i ma większe poparcie w klubie co mnie cieszy.
To że Brighton chce przedłużyć umowę jest oczywiste bo chcą na nim więcej zarobić ale po co De Zerbi ma przedłużyć kontrakt? Interesują się nim już topowe kluby, przed przedłużeniem kontraktu Ancellottiego był łączony poważnie z Realem a teraz jest łączony z Liverpoolem więc po co ma utrudniać sobie odejście a w Brighton napewno nie zostanie. Trzeba go zaklepać bo w lato pewnie zmieni klub

3

100% racji. Od nowego sezonu mamy obniżony limit płacowy i żeby przedłużyć kontrakty i nie utracić naszych talentów trzeba dokonać sprzedaży i De Jong napewno powinnien zostać sprzedany. Zarabia 37mln czyli dwa razy tyle co Gundo a Niemiec jest lepszy. Sama renegocjacja kontraktu mało da a Holender nie odpowiedział na propozycje nowego kontraktu. O zaległych pieniądzach dla niego nie wspomnę...

0

@Rupert_Haubica zostaw Roque w spokoju ekspercie

1

@pepulinho potrzebny trener który go rozwinie! Ile razu trzeba powtarzać? Za Koemana się rozwijał ale po przyjściu Xaviego stanął w miejscu jak każdy zawodnik

0

@Azi ja chociaż mam jedno mądre a ty nic (;

0

@Azi xd
Dobra już nie piszę bo ta dyskusja nie ma sensu. Czytaj dwa razy zanim coś wstawisz

0

@Azi dobra bo już się niemiły robisz.
Nie wiem co myślisz ale każdy widzi co twój wpis sugeruje więc dobrze patrz co piszesz

0

@Esgal De Jong w ostatnich 4 latach nic w obronie nie pokazał tylko wcześniej był Busi który tuszował jego wady. Nie lubie zawodników pod których trzeba ustawiać taktykę żeby nie było widać ich wad.
Nie mówię że nic nie robi ale to co zrobi dobrze zaraz potrafi zespuć.
Mam porównywać nierozwijany talent do dojrzałego zawodnika? Dobre. Ale liczę na dobry występ obydwu bo to w naszym interesie

2

@blakkudium bardzo dobrze

0

@JarekS Xavi za wszelką cenę chce zrobić wynik więc innego składu się nie spodziewałem. Zaczynam coraz bardziej bać się o Yamala, Xavi ryzykuje zdrowie naszego klejnotu

0

@Azi dobra bo widzę że pisaniem głupot próbujesz wyjść z twarzą. Ok. Miłego meczu (:

0

@Marcinss10 ale Potter to nie De Zerbi (;
Nie można porównywać trenerów bo każdy jest inny. Motta już teraz wykręca spoko wyniki mając tak słabą kadrę to samo De Zerbi. Obu drużyny grają efektownie i nowocześnie. Obaj potrafią jednocześnie rozwijać zespół i robić wyniki. Obaj lepiej zniosą presję od Flicka i będą topowymi trenerami

0

@Azi brak logiki? Sprawdź ile osób zwróciło Ci uwagę. Przyznaj się do błędu i tyle. Jeden zły wpis to nie koniec świata (;

0

@Azi to normalna porada. Jeśli jesteś za zwolnieniem Xaviego to zastanów się jeszcze raz co napisałeś

0

@ziomal88 ja mam odklejkę?! Chłopie napisz najpierw coś mądrego a potem się popisuj. Ja piszę co dobre dla klubu a że na tej stronie jest tyle januszy z tobą na czele to ja nic nie poradzę

0

@Azi to nie pisz głupot albo chociaż dwa razy przeczytaj wpis zanim go wstawisz (;

0

@ziomal88 xd ale farmazony to ty piszesz. De Jong nie ma porównania do Busquesta. Nie podałem tylko goli i asyst.
Fajne atuty wypisałeś ale co z tego skoro przez jego błędy tracimy tyle goli?
Każdy ma swoje zadania, to prawda ale De Jong wykonuje tylko jedno zadanie czyli rozegranie a każde inne zadanie zawala.
Pisałem już że nie trzeba kupować nikogo w miejsce De Jonga ale ty swoje.
Nie grałby w City w pierwszym składzie bo jego bronienie jest fatalne a każdy zawodnik w pomocy w City to potrafi i opiera się na tym zespół. Każdy podstawowy zawodnik potrafi tam rozgrywać i bronić a Holender potrafi tylko jedno. Taka prawda

1

@Azi ponieważ twój komentarz bardzo sugeruje poparcie dla Xaviego na funkcji trenera

1

@Azi ale z ciebie kibic (:
Nie każdy świetny zawodnik nadaje się na trenera

0

@jacobFCB De Zerbi zdecydowanie

4

@Azi to proszę bardzo ekspercie dlaczego Xavi powienien zostać i nadaje się na trenera?

0

@Esgal mi chodzi o to że De Jong nie jest taki mocny jak każdy myśli. Zgadzam się że jest mega przydatny w rozegraniu ale to nie jest ofensywny pomocnik i jego rolą jest wracanie do obrony i pressing a on tego nie robi. Masa błędów w obronie przyczynia się do straty wielu goli. Mam ogromną nadzieję że go spienieżymy.

0

@platki_owsiane De Zerbi i Motta to już lepsi trenerzy od niego.
Jaki kryzys? My teraz mamy kryzys. Flick dostał gotową kadrę z wieloma graczami w prime. To trener wynikowy i on nam młodych nie rozwinie więc oczywiste że De Zerbi i Motta są lepsi dla nas

0

Ani on ani Flick nie powinni tu trafić. Ale eksperci z tej strony hajpuja Flicka za jeden sezon w Bayernie a potem wiadomo co było.
De Zerbi i Motta to powinny być rozpatrywane nazwiska które rozwinął zespół i wyciągną maks z kadry

0

@Esgal ja nic do De Jonga nie mam ale jak nie odejdzie to starcimy kogoś z Pedri/Araujo/Gavi bo nie będzie nas na nich stać.
De Jonga nie bronią liczby, goli i asyst ma bardzo mało, rozegranie ok ale przy tym popełnia bardzo dużo błędów.
Pedri ma owiele większy talent i potrzeba trenera który go rozwinie jak np. De Zerbi.
Pedri jest ważniejszy dla zespołu co było widać w poprzednim sezonie jak był kontuzjowany ale teraz mamy Gundogana który wypełnia po nim lukę.
Pedri w przeciwieństwie do De Jonga mocno pracuje w pressingu więc to normalne że szybciej się męczy.

@ziomal88 ale z ciebie ekspert xd
Podasz chociaż jeden argument za tym że jest jednym z najlepszych na świecie? A nie bo ich nie masz tylko napiszesz bo tak.
Prawda jest taka że w takim City nie grałby w pierwszym składzie ale oni go i tak nie chcą. Gadasz na ludzi ze strony ale ty mądrzejszy nie jesteś, gadasz głupoty.

0

@Cule1234 niemiecka myśl szkoleniowa (;

0

@Sapos93 nie patrz na grafikę, gramy bez lewego skrzydła. Pedri w pomocy

4

Xavi nominowany?! Śmiech na sali. Ciekawe za co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?