BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kejdzi Marquez wykazuje potencjał na świetnego trenera, mamy największy wzrost wartości zawodników Barcy B od czasów Guardioli.
Napisałem starszych bo Marquez odstawia 19,18latków kosztem 15,16 latków.
Właśnie piszę że Marquez powinien najpierw być asystentem żeby uczyć się przy głównym trenerze.
0
@milek9722 Bergvall to jest talent do rozwoju i w żadnym wypadku nie będzie narazie podstawowym zawodnikiem Totenhamu w tak trudnej lidze. Chciał do nas przyjść ale nie na tyle żeby postawić się rodzinie i agentom i odstawić większą kasę.
0
@kejdzi Xavi obecnie nie nadaje się na trenera, na mecze zawodnicy przychodzą bez taktyki a przygotowania do meczu są fatalne.
Marquez jest bardzo dobry taktycznie i świetnie rozwija młodych, odstawia starszych zawodników i daje szansę bardzo młodym talentom jak np. Bernal odpuszczając wyniki. Celem Barcy B jest pozostanie w 3lidze i rozwój talentów bez względu na wyniki.
Wolę żeby Marquez najpierw był asystentem i w dobrym momencie został głównym trenerem bo ma na to potencjał
0
@Iniesta997 Xavi poprostu nie nadaje się na trenera, po prostu. Błędem było zatrudnienie go tak szybko.
3
@kejdzi po pierwsze nie wiesz na czym polega i jak działa Barca B.
Po drugie Marquez jest dopiero na początku kariery trenerskiej i być może następnego lata zostanie asystentem nowego trenera.
Po trzecie Marquez jest kilka razy lepszym trenerem niż Xavi i to on powinien prowadzić zespół do końca sezonu żeby przygotować zespół dla nowego trenera a Xavi robi odwrotny skutek.
0
@milek9722 wcale nie, Tottenham zaczął się licytować to rodzina i agenci wybrali lepszą ofertę. Nie wiesz jak to działa, teraz w większości przypadków liczy się kasa, teraz nagle po transferze gada że jego marzeniem było Premier League.
Ostatnio tylko Roque się zaper że chce tylko do nas i odrzucił 3x większe oferty z Premier League.
0
@milek9722 on wolał grać u nas, nie widziałeś wiadomości? W ostatniej chwili rodzina i agenci powiedzieli mu że dla niego lepszy Totenham bo dali większą kasę
0
To był żart prawda?
1
@Fcbsoci1980 dostanie dopiero jak podpisze dłuższy kontrakt po ukończeniu 18 lat
1
@cules100pro ja biorę najgorszy scenariusz pod uwagę
0
@MeS5i_99 a ty oglądałeś mecz kolego? Gość poleciał w niego wślizgiem na pełnej a Vitor próbował odskoczyć.
4
To że Roque miał kontakt z jego nogą nic nie zmienia. To przeciwnik poszedł w niego wślizgiem i próbował się odsunąć a sędzia nawet tego nie widział i bez konsultacji pokazał druga kartkę. Jak można dostać kartkę za faul przeciwnika?
22
Od początku sezonu wiadomo kto ma wygrać ligę
15
Jeśli komitet sędziowski odrzuci potencjalne odwołanie to będzie przyznanie że działają na naszą szkodę
2
Cancelo od powrotu gra z kontuzją więc wcale mnie nie zdziwiło jego zejście w przerwie
0
@LatajacyHolender odezwał się znawca. Ja mówię jak jest, co będzie to się okaże
0
@Barcaa12 trenerem nie jestem ale w grę mogą wchodzić sprzedaże itp. ale zobaczymy w lato
0
@Czarny_ck jak obydwaj tam dojadą to zobaczysz na własne oczy
0
@LatajacyHolender weź nie dostawiaj mi tu przykłady z PSG. Jeśli Real będzie miał tych wszystkich piłkarzy to w LaLiga będzie bezkonkurencji
0
@mightyanaldevastator brutto.
W Angli jak się nie myślę ma większy podatek od pensji.
Tak dostał większą pensje ale nie 2,5x
1
@ziomal88 każdy zawodnik po dłuższej styczności z Xavim gra coraz gorzej. Trzeba poczekać na nowego trenera
0
@mightyanaldevastator napewno nie dwa razy tyle co w City. Mniej więcej x1,5.
Podatek zwykle idzie koło 50%
0
@adom5 vini wprowadza aż nadto złą atmosferę... z takimi zawodnikami to nie mamy szans rywalizować.
3
@Czarny_ck Mbappe, Haaland, Vini, Rodrygo, Bellingham.... liga będzie zmiażdżona wtedy przez Real bez względu na to czy się dogadają.
Czy Haaland przejdzie to zależy od niego bo można dostosować ustawienie
2
Jeśli faktycznie trafi tam Mbappe i Haaland to będzie się robić liga jednego zespołu jak w Bundeslidze i League 1.
0
@mightyanaldevastator nie wiem skąd masz informacje ale są błędne, zarabia więcej ale nie aż tyle. Przeszedł do Barcy bo dali 3lata kontaktu a City dawało 1+1opcjonalnie
0
@mightyanaldevastator Gundogan nie zarabia u nas 2x tyle co w City.
Gdyby nie okropną sytuacją finansowa to pewnie też byśmy o niego walczyli (;
0
@mightyanaldevastator Mbappe ma trzy opcje: City, Liverpool i Real. Najbardziej prawdopodobne jest że wybierze Real.
Raczej nie zderzy się z Vinim bo Carlo przestawi Mbappe na napastnika bo tam jest dziura
0
@robertocarlos76 trzeba poczekać na nowego trenera, po odejściu Koemana i przejęciu drużyny przez Xaviego Pedri zatrzymał się w rozwoju.
15
Mam nadzieję że w końcu odpali po wielu przeciwnościach losu i stworzy świetny duet z Yamalem