0

@RubenoSS spalony był

0

@bulo Fort, Cancelo

0

@bulo można grać na wahadła

5

Yamal!? Już tylko pozostaje czekać kiedy dostanie kontuzji. To co robi Xavi pokazuje że nie nadaje się na trenera

8

Tacy piłkarze jak on niszczą piękno futbolu

0

@4fit3r Yamal mnie zachwyca, i jest często lekceważony ale kończy to się tak że okiwa obrońcę który musi ratować się faulem albo zostaje w tyle. Za parę lat możemy mieć światową gwiazdę

3

@4fit3r Belligham to inna sprawa.
Lewy w Bayernie miał najlepsze lata w karierze i mało kto może powiedzieć to samo. Ale trzeba zaakceptować że w wieku 36 lat nie będzie grał jak kiedyś i będzie coraz słabszy. W Bayernie miał lepszych kolegów i lepszą taktykę dla siebie, typowa ,,9" jest uzależniona od drużyny a cała drużyna gra obecnie gówno.
Okres w Barcelonie jest specyficzny, taktyki nie ma a to podstawa jego funkcjonowania, każdy zawodnik pod Xavim gra gorzej i taka jest prawda.

0

@kanver_ to nie upadek tylko naturalna kolej rzeczy. Upadek to jakby w młodym wieku nagle przestał grać na poziomie.
Ma już swoje lata, najlepsze już za nim.

0

@4fit3r przeczytałem artykuł ale w przeciwieństwie do ciebie uważnie oglądam mecze i widzę jakie to są sytuacje, tak czasami zmarnuje sytuacje ale czasami strzeli gola z niczego. Ze zwykłymi hejterami nie da się dyskutować.
Ferran często jest lekceważony przez obrońców a jak ty nie widzisz ile osób kryje jego a ile Lewego to albo nie oglądasz meczów albo się poprostu nie znasz.
Yamal to jest fenomen i obrońcy częste go lekceważą ze względu na wiek. I to jest skrzydłowy a nie napastnik.

0

@MaryNara o tym mówię, przyjęcie piłki nie jest wina trenera ale zauważ że Gumdogan też po przejściu do nas też ma z tym problemy. Xavi musi odejść bo niszczy każdego zawodnika

0

@Pixelo to Polska strona więc miałem na myśli Polaków. To najlepszy zawodnik w historii Polski i legenda Bayernu

0

@kanver_ upadek legendy.... ile jeszcze osób będzie takie głupoty pisać?! Nasza legendą ma 36lat i to wyczyn że nadal gra na tym poziomie, oczywiste jest że wiecznie grać nie będzie. Oglądam każdy mecz i Lewy nie ma tylu dogodnych sytuacji ile każdy pisze, no ba cała obrońcy mają go jako cel a reszta ataku nic, w poprzednim męczy wszyscy obrońcy kryli Lewego a Roque to wykorzystał. Weźcie skończcie ten żałosny hejt. Jeszcze tak ,,taktyka" Xaviego niszczy każdego zawodnika a napastnik najbardziej odczuwa jak zespół gra źle.

0

@VegetaPolska ty patrz jakie obydwaj mają sytuacje w meczu. Joselu obrońcy mają w dupie bo wolą kryć Viniciusa, Rodrygo i Bellinghama a u nas tylko Lewy jest mocno kryty a reszta nic.
Porównywanie Lewego do Joselu jest żałosne

0

@VegetaPolska no właśnie to jest pod znakiem zapytania bo zależy czy kupią jakiegoś napastnika, a jak nie to go wykupią i będzie rezerwowym

0

@Mattems nie irytuj mnie, to zobacz sobie jakie sytuacje ma Lewy a jakie inni, ile ma dogodnych sytuacji na mecz.
Barcelona przynajmniej pod Xavim nie wykorzystuje typowych ,,9" jak Lewy.
Nie pamiętasz jak wszedł z buta do Barcy i strzelał co mecz? Tylko im dłużej pracuje z Xavim i jego sztabem jest coraz gorzej z nim i całą drużyną.
Jeszcze masz coś mądrego do powiedzenia?

1

@VegetaPolska Joselu?! Irytuje mnie ten cały hejt z Polski na naszą ikonę. Joselu po sezonie wylatuje spowrotem do Getafe bo jego poziom to średniak LaLigi. Lewy budzi respekt obrońców którzy potrajają na nim krycie i gdzie wtedy reszta ataku? Lewy jest kilka klas nad Joselu więc daruj sobie takie komentarze. Chyba każdy zapomina że Lewy ma 36lat, gdzie są inni napastnicy w jego wieku? W tym wieku to nadal wyczyn że gra na tym poziomie rozgrywkowym. Fakty są takie że nie wykorzystujemy Lewego, dużo w tym winy Xaviego bo jego ,,taktyka" bardzo go ogranicza. Robert to tytan pod względem pracy i zaangażowania, mało jest takich piłkarzu którzy tak pracują nad sobą.
A teraz gdy jest pod formą to głupi hejterzy którzy zazdroszczą mu kariery mają co robić.
Nawet gdyby Haaland tu trafił to niebyłby nawet blisko liczb jakie ma w City.
Wszyscy zwalają na niego to jak gra nasza kadra... ludzie on ma więcej goli niż Lubański i Lato razem a oni grali w dużo lepszej kadrze a Lewy gra w najgorszej w historii.
Nasza legenda zostanie doceniona dopiero po końcu kariery.

7

Nie ma kompletnie sensu się tutaj licytować, po pierwsze nas nie stać a po drugie nie ma sensu wywalać ogromnego hajsu na 29latka.
Kimmich to topowy zawodnik ale w obecnej sytuacji musimy myśleć bardziej o zakupach długoterminowych np. Vermeren był do wyjścia za nieco ponad 20mln a nawet nie spróbowaliśmy a to bardzo utalentowany DM. O Kimmichu możemy myśleć narazie tylko w przypadku wygaśnięcia jego kontraktu.

1

O tym mówiłem, nie ma co płakać bo jest dużo takich talentów na rynku. Nie można się wplątać w takie gierki że zawodnik który jest tylko talentem dostanie taką pensję i duże prowizje dla agentów a potem problem.

0

@Odcinkowy no ale nie ma zagrać odrazu od pozwolenia od naszego ,,sztabu medycznego". Może nie zauważyliście ale Cancelo i Araujo grają cały czas z kontuzją przez co Xavi ryzykuje ich występem z Napoli.

1

@Szklaner były informacje że jego rodzina zdecydowała że Totenham to lepsza opcja. Nie no sorry ale dla niego lepsza była opcja rozwoju w mniejszym klubie. Nie wiadomo do końca jak było ale wątpię że uwierzył że dostanie pierwszy skład bo to bardzo mało prawdopodobne bo to piłkarz do rozwoju i będzie tylko najwyżej dostawał minuty albo pójdzie na wypożyczenie

5

@zaky274 nie no szanujmy się, poszedł na kasę. Jakby wybrał dobrze to poszedłby do Eintrahtu albo Dortmundu żeby się rozwijać.

0

Nie wiem trochę czemu wszyscy tak ciśniecie z tego bekę. Jego priorytetem była Barca ale z podanych wcześniej informacji to jego rodzina wraz z Kulusevskim wpłynęła na jego decyzję, czyli pewnie aspekt finansowy. Szkoda ale na rynku jest sporo utalentowanych piłkarzy i nie ma co rozpaczać.

9

Powinniśmy częściej stosować wariant na dwóch napastników. Lewy był kryty przez kilki obrońców a gdy Vitor wszedł na boisko to wykorzystywał przestrzenie.
Narazie bym wystawiał: Lewy-Roque lub Lewy- Guiu. Mam nadzieję na przedłużenie kontraktu Guiu bo takie połączenie mobilnej ,,9" jak Roque z lisem pola karnego, świetnie szukającego pozycji i gubiącego krycie jak właśnie Guiu może świetnie działać

0

@Wojtas823 Xavi miał oferty bycia asystentem, miał ofertę pracy w szkółce Barcy ale postanowił wejść z buta to wielkiej piłki ale odbił się od ściany

0

@pacior95 trudno opuścić mecz nawet jak takie gówno grają (:
Już wcześniej to pisałem, Pedri na talent poziomu Bellinghama, a nawet większy. Największy talent w Barcelonie od czasów Messiego. Xavi go niszczy kompletnie, jak oglądam mecze i widzę jak ustawiony jest Pedri to mnie skręca. Marzę o pożądnym trenerze który świetnie korzysta z cantery, dobrze rozwija młodych i jest świetny taktycznie. Za młody jestem żeby widzieć erę Guardioli ale fakt że odszedł tak szybko to pokazuje jak zarządzany jest ten klub.... nawet Laporta przyznał że Xavi jest trenerem za nazwisko

0

@hugz lepiej niech Mats wróci na Napoli niż wróci zawcześnie i na ligę mistrzów zostaniemy z Pena

0

@djaskol Casado odejdzie po sezonie bo Xavi już go zmarnował

0

@pacior95 oglądam praktycznie wszystkie mecze i widzę jak gra Balde, te jego wady przy rozegraniu i dośrodkowania, brak używania prawej nogi, Xavi go poprostu marnuje, w pierwszym sezonie Balde zasłynął z dynamiki, zaczynania akcji, a te dośrodkowania nie wychodziły zawsze ale nie tak jak teraz. Potrzeba dobrego trenera i tyle.

5

@Ronad10 dla mnie jest bez sensu porównywanie trenerów ale ok.
Mówię ci że zrobił z Sociedad mocnego ligowca z niczego. Jak ma zrobić top3 jak co chwilę sprzedają mu piłkarzy? Z Kubo który był wywalany z Realu bo u nikogo nic nie grał zrobił kocura na skrzydle, Zubimendi nie ma wielkiego talentu a wszyscy robią z niego mocnego DM bo Alguacil dobrze ustawia zespół i maskuje wady poszczególnych graczy.

0

@pacior95 @adamsoli te słabe elementy Balde które wymieniałeś to wina Xaviego i jego sztabu, Balde w poprzednim sezonie pokazał że może być topowym lewym obrońca/wahadłem ale z czasem grał coraz gorzej.
Balde to jest typ talentu który nie odpali samoistnie tylko potrzebuje trenera który będzie go rozwijał a Xavi nie zrobił nic, no ba jeszcze chciał grać Alba/Alonso na LO a Balde chciał sprzedać za marne grosze.
Balde na złość pokazał Xaviemu że się mylił ale dla niego teraz najważniejsze żeby do Barcy trafił ktoś kto potrafi go rozwinąć.
Bayern nie gra z kontry a Davies świetnie tam się sprawuje, a Balde to ten profil. Wyprowadzi piłkę szybkim dryblingiem i minie kilku zawodników, tylko musi poprawić aspekty przy graniu pod polem karnym ale do tego potrzebny dobry trener.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?