2

@blakkudium nic takiego nie będzie, Flick go tam nie przestawi na pół roku

A tak poza tym to tutaj jeszcze lepiej xd


2

@blakkudium a o nowym ŚO nic...

0

@Elvisek no to są lepsze przykłady bo Benzema nie miał takiej regularności

6

Jak rozważają Cancelo z napompowana pensja u Arabów to chyba stać ich załatwić ŚO na te pół roku


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

0

@Elvisek Benzema?
Mbappe genialny ofensywnie wiadomo ale miałbym problem do jego zaangażowania w defensywie a raczej jego kompletnym braku, wolałbym Haalanda

21

Flick sam szuka wzmocnień xd

0

@Salchent Eric na ŚO traci za dużo, musi grać na PO albo DM. Transfery do obrony potrzebne i tyle

0

Z obrony tylko Balde zagrał wczoraj dobrze a Kounde średnio. Pełno wylewów i wszystko ratował Joan. Martin z Cubarsim nie wiedzieli często co się dzieje zwłaszcza ten pierwszy, Joan nim musiał rzucić żeby zablokował strzał bo sam nie potrafił zareagować. Przynajmniej dwa wzmocnienia obrony potrzebne na wczoraj ale zima raczej nie ma na co liczyć

0

@Faro nie, masz wtedy kompletnie niezrównoważona pomoc. Olmo to w żadnym razie nie 8

0

@Faro nie było wczoraj takiego ustawienia, byli na boisku ale w kompletnie innym ustawieniu. Wsadzenie ich trzech naraz do pomocy to pomyłka

1

@Roobo tak ale ciebie też odkleiło bo to nie był strzał na pustaka

0

@Faro Eric gra narazie w parze z Pedrim. Takie ustawienie co podałeś nie ma sensu

36

W tym momencie imo najlepszym a ma dopiero 24 lata. On może być dla nas tym kim jest Courtois dla Realu

1

@ViscaelBarca2007 Haaland to by pogroził rekordowi Messiego. 36 letni Lewy strzelił w poprzednim sezonie 42 gole, aż strach pomyśleć ile by strzelił gdyby był pare lat młodszy

1

@Barceloniarz987 powodzenia walczyć o LM z Martinem na ŚO w podstawie. Gość powinien być maks rezerwowym i taka jest prawda

0

@blakkudium w tym momencie nie

3

Nie ma chyba obecnie lepszego bramkarza niż Joan

2

Albo Raphinha albo Rashford do bazy, jeden nie może grac z drugim w podstawie w takim układzie

11

Obronił rzucając Martinem xd. Absolutne kino

0

@VinDiesel ławka, Joan lepszy

1

@Gacu95 PL to nie musi sie bawić w wynalazki za 1,5mln

0

@Messibestplayerintheworld Joan lepszy ale tak, Simon w tym momencie absolutnie nie powinien być jedynką ani nawet dwójka. Ja wiem że zasłużony ale liczy sie obecna dyspozycja

2

Simon mocny zjazd w tym sezonie, De la Fuente czysto jako selekcjoner jest bardzo dobry ale jak nie weźmie Joana jako jedynki na mundial to będzie sabotaż

0

@Messibestplayerintheworld nie ma sensu ściągać zima zawodnika którego będziesz się bał wystawić w ważnym meczu

0

@Ryoumen tylko City raczej nie jest otwarte na wypożyczenie

0

@Faro no i gdzie mają sie objawić? Flick wyciągnął kogo potrzebował (Martin, Bernal, Casado) na stałe do drużyny i odbudował to co mu zostawił Xavi. Mamy jak nie nie mylę najmłodsza albo prawie najmłodsza drużynę w lidze, tu potrzeba więcej doświadczonych graczy a młodzików w zespole mamy aż nadto. Jedynie Jofre mógłby częściej grać tym bardziej że Balde w tym momencie nie ma zmiennika przez to że Martin gra na środku, Espart już jeździł regularnie na mecze ale kontuzja go zastopowała. Virgill u nas by się tak nie rozwinął nawet nie ma szans, siedziałby w czwartej lidze albo dostawał ogony jak Roony

5

@blakkudium z tym Cancelo to niech dadzą spokój, tak słabo broniący zawodnik nie ma sensu w tym systemie nawet jako rezerwowy, więcej napsuje niż zrobi. Jest narzekanie na Balde w tym aspekcie a postaw tam Cancelo to już wogóle autostrada będzie tamtą stroną

3

@blakkudium przydałoby sie w końcu coś robić a nie tylko monitorować. Ile można

12

Coraz tańsze i słabsze te opcje widzę

0

@4drian0 wydali oświadczenie że to nieprawda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?