0

Xavi ja Cię proszę .

3

Teraz zobaczyłem dokładniej ten rzekomy faul Araujo w polu karnym. Jeżeli przy takim kontakcie Vinicius się kładzie, to śmiem twierdzić,że ręka Araujo waży lekko 100 kg.

0

@LaLigaPD Real co by nie mówić ma na ławce fachowca, no my już nie bardzo .

0

@AlwaysBlaugrana Przecież Messi każdego blokował, bez niego będzie lepiej. A nie, czekaj.

0

Serio za takie coś należał się karny ?

2

Ja się zastanawiam co Oni robią na tych treningach...

1

Rzygam już tym wiecznie to samo .

0

@Avec A kiedy to było, jeśli można wiedzieć?

2

@hayek Dokładnie, dla mnie więzienie powinno być miejscem gdzie mordercy, pedofile itd walczą by przetrwać.

5

@SeWo77 Akurat w rewanżu na Anfield, to Leo był najlepszym zawodnikiem Barcy , więc co ty bredzisz.

2

Czuje,że jakby to Barcy tv tak robiła, to już dawno byłyby kary xdd

1

@SeWo77 Messi* lepiej wygląda ;)

7

Gość dostaje z główki w czoło, a trzyma się za twarz. Można, można

1

@mekston No w sumie racja , wtedy dosłownie grały rezerwy Barcy :)

1

@mekston Podobne zjawisko znajdziesz na tiktoku, z filmikami o Leo .

1

@mekston Aż wolę tego nie czytać, szkoda marnować dnia :D

0

Kiedyś z takimi drużynami Leo i spółka, mogli sobie nabijać staty ;)

2

Panie Xavi , z 4 ligowcem to powinna lekko manita wlecieć dla nas.

0

0 celnych strzałów z Las Palmas, to już nawet śmieszne nie jest ...

0

@Bilon87 Tu jest bardzo źle.

0

@Sisitoro Bo jeszcze w depresję popadne.

0

Przecież my dalej gramy bez pomysłu.

0

Poważnie , nowy rok i bez zmian . Tragedia.

0

@Alberto1031 Czujesz radość oglądając Ligę Arabską? No chyba ,że jesteś kibicem Ronaldo, to jeszcze to mogę zrozumieć.

3

@budel17 U nas ch*jowo, ale chociaż w miarę stabilnie :D

0

@Azrik Te stwierdzenie raczej nie przeszło by w Barcy , tym bardziej gdy Leo dzierżył ten numer, a wiadomo kim on był dla Barcy.

1

@Rupert_Haubica No jednak zdobył Ligue 1 oraz fakt mało ważny, chociaż dla Interu bardzo ważny 1 puchar w ich historii.

1

@BorzyKrzys Pamiętam jak nawet było 8..

1

Czy będzie mecz , gdzie my bramki nie stracimy xdd

0

@bari_94 Skoro trener tak twierdzi, to ja mogę spokojnie iść spać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?