Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Lionel_Messi10 I po urazie ani śladu :D
3
@Cukson A co Ci takiego Argentyna zrobiła?
0
@MarcelNJ11 Mołdawię i Albanię też mieliśmy :D
0
@MrRipley Niech poczekają, aż się bardziej Inter wzmocni.
1
@Cukson Pewnie masz rację, dlatego nim w coś się wejdzie , to pierw wypadałoby bardziej wybadać "teren" :)
4
@Cukson Nie zgodzę się. Wina leży po obu stronach . Skoro typ wiedział, że kobieta ma faceta i nie widział w tym problemu aby uczestniczyć w zdradzie , to tak samo jest dla mnie winny.
0
Nawet z Alaves jest problem , maskara. Wciąż gramy bez pomysłu...
2
@mekston Wystarczyło napisać czy Messi :D
12
Telewizja białej części Madrytu znów robi z igły widły, podważa pracę sędziów bez konsekwencji. Ale nie, lepiej niech La Liga zajmie się osobami, które krzyczały na meczu Barcy " puta Real" xdd
0
@chriis Teraz pytanie , odebrać to jak komplement czy bardziej obelgę :D
1
I ta mina Vinciusa na zdjęciu do tego artykułu , aż się prosi by napisać, do czego jest podobna ta mina :D Ale jednak nie będę się prosił o bana za wiadomo za co .
3
@Awtameok_Klana No tak , przecież wszyscy faworyzują Leo.
1
@Stinger_ Jeden z niewielu powodów do dumy, że mieszkam w Kędzierzynie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr Trzeba przyznać,że formę trzymają :D
0
@Klejnot_Nilu Wcale Argentyna nie była lepsza w finale od Francji i dopiero błędy w obronie Argentyny na przełomie 80 min dały impuls Francji.
0
@Klejnot_Nilu Owszem praca całej drużyny. Ale nie powiesz mi , że w finałach Haaland był decydujący . Nie umniejszam mu , bo napastnikiem jest genialnym w tak młodym wieku , ale gdyby nie fenomenalna pomoc jaką stworzył Guardiola , to kto wie jak by wyglądał w City . Messiego też wiele osób ocenia przez tylko pryzmat Mundialu nie licząc jakie liczby wykręcił w PSG . Tak przewidywalnie strzelali, że Loris nic nie wyciągnął xd A z Holandią, to Argentyna na własne życzenie doprowadziła do wyniku 2-2 .
1
@Klejnot_Nilu A teraz dodaj do tego , że Leo w półfinale , finale LM i w pucharze Anglii, jest praktycznie nie widoczny , że gdyby nie świetna dyspozycja jego kolegów z drużyny to nic by z tego nie wygrał.
0
@FcPortoFan1999 Pewnie Ronaldo go tam zaprosił, ale jakoś wyszło, że się nie spotkali:D
0
@zeko0 Ile Leo mógłby mieć asyst ...
1
@_barti Speed czy jak mu tam poczuł rytm xd
0
@yoli Yerba sobie pił w Miami.
5
@Hogart Chodzi i czeka na okazję xdd i sobie zdobywa Mundial. Geniusz co nie?
2
GOAT , więcej myślę nie trzeba dodawać.
0
@FcPortoFan1999 Zmienić pozycję :D
0
@zeko0 Tam co drugi nie ma żadnych argumentów podważających wielkość Leo , więc pieprzą głupoty:)
4
@TheNekro94 Gdy Barca wygrywa czy Leo to zawsze jest :D
3
@SkN Daj im się nacieszyć, jedyne co im w życiu zostało :)
0
@Kuba_1 Nikt już nie pamięta xddd
0
@Kluivert_P Skłamał bym pisząc Messi :)