3

@Lionel_Messi10 I po urazie ani śladu :D

3

@Cukson A co Ci takiego Argentyna zrobiła?

0

@MarcelNJ11 Mołdawię i Albanię też mieliśmy :D

0

@MrRipley Niech poczekają, aż się bardziej Inter wzmocni.

1

@Cukson Pewnie masz rację, dlatego nim w coś się wejdzie , to pierw wypadałoby bardziej wybadać "teren" :)

4

@Cukson Nie zgodzę się. Wina leży po obu stronach . Skoro typ wiedział, że kobieta ma faceta i nie widział w tym problemu aby uczestniczyć w zdradzie , to tak samo jest dla mnie winny.

0

Nawet z Alaves jest problem , maskara. Wciąż gramy bez pomysłu...

2

@mekston Wystarczyło napisać czy Messi :D

12

Telewizja białej części Madrytu znów robi z igły widły, podważa pracę sędziów bez konsekwencji. Ale nie, lepiej niech La Liga zajmie się osobami, które krzyczały na meczu Barcy " puta Real" xdd

0

@chriis Teraz pytanie , odebrać to jak komplement czy bardziej obelgę :D

1

I ta mina Vinciusa na zdjęciu do tego artykułu , aż się prosi by napisać, do czego jest podobna ta mina :D Ale jednak nie będę się prosił o bana za wiadomo za co .

3

@Awtameok_Klana No tak , przecież wszyscy faworyzują Leo.

1

@Stinger_ Jeden z niewielu powodów do dumy, że mieszkam w Kędzierzynie :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr Trzeba przyznać,że formę trzymają :D

0

@Klejnot_Nilu Wcale Argentyna nie była lepsza w finale od Francji i dopiero błędy w obronie Argentyny na przełomie 80 min dały impuls Francji.

0

@Klejnot_Nilu Owszem praca całej drużyny. Ale nie powiesz mi , że w finałach Haaland był decydujący . Nie umniejszam mu , bo napastnikiem jest genialnym w tak młodym wieku , ale gdyby nie fenomenalna pomoc jaką stworzył Guardiola , to kto wie jak by wyglądał w City . Messiego też wiele osób ocenia przez tylko pryzmat Mundialu nie licząc jakie liczby wykręcił w PSG . Tak przewidywalnie strzelali, że Loris nic nie wyciągnął xd A z Holandią, to Argentyna na własne życzenie doprowadziła do wyniku 2-2 .

1

@Klejnot_Nilu A teraz dodaj do tego , że Leo w półfinale , finale LM i w pucharze Anglii, jest praktycznie nie widoczny , że gdyby nie świetna dyspozycja jego kolegów z drużyny to nic by z tego nie wygrał.

0

@FcPortoFan1999 Pewnie Ronaldo go tam zaprosił, ale jakoś wyszło, że się nie spotkali:D

0

@zeko0 Ile Leo mógłby mieć asyst ...

1

@_barti Speed czy jak mu tam poczuł rytm xd

0

@yoli Yerba sobie pił w Miami.

5

@Hogart Chodzi i czeka na okazję xdd i sobie zdobywa Mundial. Geniusz co nie?

2

GOAT , więcej myślę nie trzeba dodawać.

0

@FcPortoFan1999 Zmienić pozycję :D

0

@zeko0 Tam co drugi nie ma żadnych argumentów podważających wielkość Leo , więc pieprzą głupoty:)

4

@TheNekro94 Gdy Barca wygrywa czy Leo to zawsze jest :D

3

@SkN Daj im się nacieszyć, jedyne co im w życiu zostało :)

0

@Kuba_1 Nikt już nie pamięta xddd

0

@Kluivert_P Skłamał bym pisząc Messi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?