1

@hayek Owszem za 2020 jak najbardziej Lewemu się należała i było absurdem to jak się potoczyło.

1

@Kapitan hawk To jest sztuka, być złodziejem jak Leo , a jednak i tak Ci biją wszyscy brawo :D

0

@kuz No cóż, wielu "ekspertów" na fb , dalej boli fakt, że Leo dostał złota piłkę w 2021 na rzecz Roberta .

0

@Midast Wtedy Leo zlitował się nad Polską :D

30

@Aragorn33 Takie zachowania od razu powinno się karać. Ale nie, najlepiej się skupić tylko na rasizmie xddd

1

@qbuteq Ciężko się nie zgodzić :)

0

@Iniesta997 I masz prawo , bo nie graliśmy źle.

2

@norbi77 Za jasny trochę ten zwierzak :D

2

Obejrzałem sobie jeszcze raz dziesiejszy mecz , oczywiście tym razem skrót i mogę śmiało stwierdzić , że naprawdę graliśmy dobrą piłkę w tym meczu , ale niestety przebłysk pewnego Anglika zrobił swoje . Nie wspomnę już o naszych słupkach 2 , które też niestety dają duży niedosyt oraz zrobienie dużego błędu, czyli dać grać piłka Realowi. W każdym razie , kubeł zimnej wody i lecimy dalej , przewaga Realu mimo zwycięstwa jest niewielka, więc wszystko przed Nami . Vamos Barca

2

@tomek8756 Jeszcze może z najwyższej trybuny nagrywane .

2

@SenseiFCB Rozumiem, że na czerwo trzeba bardziej sobie zasłużyć xd

1

@Xpert77 Wiesz to jest liga Negreiry xd , więc wiadomo jak to wygląda :D

0

@Volk Widziałem właśnie, i się zastanawiam, czy bramkarz mógł się lepiej zachować :D

0

@colossus Aby tylko na notatniku xd

12

@zodiak_10 Ogólnie to mundial był pod Argentynę i Leo potrafi tylko z karnych strzelać .

3

@Kapitan hawk Właśnie miałem pisać do Ciebie, że pojawił się nowy biały rycerz :D

1

Jeszcze bym zrozumiał gdyby Nacho bym ciemnoskóry :D

0

Posiada ktoś może smartwatch Ticwatch 5 pro firmy Mobvoi?

1

@Sergio_Devils Barca :D

0

@FC4BARCA A Felix wcale nie uderza za pola karnego.

1

@Tollusiek Fajnie by było znów go zobaczyć na murawie :D

0

@Ziemny Słuszne spostrzeżenie.

0

Wiadomo może, kiedy Leo wróci do gry?

0

Nie wiem czy już było to tu kiedyś czy nie , ale co myślicie o tym filmiku na temat meczu z 2009 pomiędzy Barca a Chelsea

0

@VegetaPolska Dlatego zapytałem, bo domyślam się, że więcej czasu spędzasz na naszej stronie niż Realu.

0

@VegetaPolska Nie abym się czepił, ale czemu nie piszesz takich komentarzy na stronie Realu ?

0

@_barti Ty tak na serio ? Czy czysta ironia xdd?

1

@KrwawiaceoczyVEB Pewnie na var siedzą ludzie z telewizji Realu xdd

3

@FCB24 A Gavi z Celtą ? Też świetnie podał do Cancelo na 3-2.

15

A więc , Ramos zdobywa 3 pkt dla Barcy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?