Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@hayek Owszem za 2020 jak najbardziej Lewemu się należała i było absurdem to jak się potoczyło.
1
@Kapitan hawk To jest sztuka, być złodziejem jak Leo , a jednak i tak Ci biją wszyscy brawo :D
0
@kuz No cóż, wielu "ekspertów" na fb , dalej boli fakt, że Leo dostał złota piłkę w 2021 na rzecz Roberta .
0
@Midast Wtedy Leo zlitował się nad Polską :D
30
@Aragorn33 Takie zachowania od razu powinno się karać. Ale nie, najlepiej się skupić tylko na rasizmie xddd
1
@qbuteq Ciężko się nie zgodzić :)
0
@Iniesta997 I masz prawo , bo nie graliśmy źle.
2
@norbi77 Za jasny trochę ten zwierzak :D
2
Obejrzałem sobie jeszcze raz dziesiejszy mecz , oczywiście tym razem skrót i mogę śmiało stwierdzić , że naprawdę graliśmy dobrą piłkę w tym meczu , ale niestety przebłysk pewnego Anglika zrobił swoje . Nie wspomnę już o naszych słupkach 2 , które też niestety dają duży niedosyt oraz zrobienie dużego błędu, czyli dać grać piłka Realowi. W każdym razie , kubeł zimnej wody i lecimy dalej , przewaga Realu mimo zwycięstwa jest niewielka, więc wszystko przed Nami . Vamos Barca
2
@tomek8756 Jeszcze może z najwyższej trybuny nagrywane .
2
@SenseiFCB Rozumiem, że na czerwo trzeba bardziej sobie zasłużyć xd
1
@Xpert77 Wiesz to jest liga Negreiry xd , więc wiadomo jak to wygląda :D
0
@Volk Widziałem właśnie, i się zastanawiam, czy bramkarz mógł się lepiej zachować :D
0
@colossus Aby tylko na notatniku xd
12
@zodiak_10 Ogólnie to mundial był pod Argentynę i Leo potrafi tylko z karnych strzelać .
3
@Kapitan hawk Właśnie miałem pisać do Ciebie, że pojawił się nowy biały rycerz :D
1
Jeszcze bym zrozumiał gdyby Nacho bym ciemnoskóry :D
0
Posiada ktoś może smartwatch Ticwatch 5 pro firmy Mobvoi?
1
@Sergio_Devils Barca :D
0
@FC4BARCA A Felix wcale nie uderza za pola karnego.
1
@Tollusiek Fajnie by było znów go zobaczyć na murawie :D
0
@Ziemny Słuszne spostrzeżenie.
0
Wiadomo może, kiedy Leo wróci do gry?
0
Nie wiem czy już było to tu kiedyś czy nie , ale co myślicie o tym filmiku na temat meczu z 2009 pomiędzy Barca a Chelsea
0
@VegetaPolska Dlatego zapytałem, bo domyślam się, że więcej czasu spędzasz na naszej stronie niż Realu.
0
@VegetaPolska Nie abym się czepił, ale czemu nie piszesz takich komentarzy na stronie Realu ?
0
@_barti Ty tak na serio ? Czy czysta ironia xdd?
1
@KrwawiaceoczyVEB Pewnie na var siedzą ludzie z telewizji Realu xdd
3
@FCB24 A Gavi z Celtą ? Też świetnie podał do Cancelo na 3-2.
15
A więc , Ramos zdobywa 3 pkt dla Barcy :D