Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcabarca3562157 Indywidualnie Mbappe był lepszy o Haalanda.? Xdd
0
@Don_Padree A powiedz mi z jakiej racji , to Leo miałby zarabiać prawie najmniej w drużynie ? Tylko nie pisz, że Barca mu tyle dała, bo on sam jej nawet więcej dał.
0
@Borneo Zmień na Barca* bo ,aż razi w oczy :)
6
@Kuba_1 Kto wie. Może kiedyś Yamal będzie go nosić.
1
@Tomo1989 Awans to jest obowiązek.
1
@Sysia11 Jedyna słuszna opcja :)
0
@mekston Dobrze , że mam wtedy nockę :)
0
Dobrze , że chociaż Inter dziś wygrał :D
0
@Mario96w Wzmocniły się, bo patrz jaką kasę dają.
0
@szela1899 Jakby MLS płaciła tyle to Araby, to by pewnie było podobnie.
0
@P33ck Cóż płacą, dlatego tylu tam idzie , nie sądzę, że chodzi o poziom. Oczywiście nie twierdzę, że MLS jest jakaś potęga, ale myślę, że wyżej stoi jak dla mnie , niż Arabia.
1
@Mario96w Niby dlaczego odklejony , bo mam inne zdanie niż Twoje xdd A mój nick nie ma nic do tego.
1
@Mario96w MLS gorsze niż Arabia , bez przesady :)
0
Młody i obiecujący napastnik. To dzięki niemu , między innymi City wygrało LM . Ja bym brał Lakake :D
0
@bolinho89 Od razu 0-6 xdd .
0
Co za historia, pierwszy puchar Interu w jego historii :D
1
Messi jak Ronaldo , gol w każdej rundzie :D
0
@Kimirionum Gdybyś chciał, to byś nie pisał takich głupot.
3
@Encore A jednak pewna Koza wolała słoneczne Miami niż pustynna Arabię:D
3
Coś dziwnie znika w tych finałach Haaland :D
1
@bartas97 Myślę, że z tego będzie można zrobić dobry kabaret xdd
1
@Encore Taki tam leśny dziadek :)
2
@PatrychoO Spokojnie, w Stanach Leo też tak podąża:D
0
@bartoszplucinski Cóż, nie graliśmy w białych koszulkach, może decyzja wtedy była by inna xdd
0
@Dembusio123 To nie oglądaj :)
5
@antimadridista76 Ten komentarz , mogłeś sobie darować xdd
1
@dAvi_2 Zastanowiłem się i tak jest :D
0
@pantich Tylko Leo podobne bramki strzelał w La Liga xdd
0
@bartas97 9 września, ale który rok xdd
0
@Dari0G Oczywiście,tego też bym chciał.