0

@Barcabarca3562157 Indywidualnie Mbappe był lepszy o Haalanda.? Xdd

0

@Don_Padree A powiedz mi z jakiej racji , to Leo miałby zarabiać prawie najmniej w drużynie ? Tylko nie pisz, że Barca mu tyle dała, bo on sam jej nawet więcej dał.

0

@Borneo Zmień na Barca* bo ,aż razi w oczy :)

6

@Kuba_1 Kto wie. Może kiedyś Yamal będzie go nosić.

1

@Tomo1989 Awans to jest obowiązek.

1

@Sysia11 Jedyna słuszna opcja :)

0

@mekston Dobrze , że mam wtedy nockę :)

0

Dobrze , że chociaż Inter dziś wygrał :D

0

@Mario96w Wzmocniły się, bo patrz jaką kasę dają.

0

@szela1899 Jakby MLS płaciła tyle to Araby, to by pewnie było podobnie.

0

@P33ck Cóż płacą, dlatego tylu tam idzie , nie sądzę, że chodzi o poziom. Oczywiście nie twierdzę, że MLS jest jakaś potęga, ale myślę, że wyżej stoi jak dla mnie , niż Arabia.

1

@Mario96w Niby dlaczego odklejony , bo mam inne zdanie niż Twoje xdd A mój nick nie ma nic do tego.

1

@Mario96w MLS gorsze niż Arabia , bez przesady :)

0

Młody i obiecujący napastnik. To dzięki niemu , między innymi City wygrało LM . Ja bym brał Lakake :D

0

@bolinho89 Od razu 0-6 xdd .

0

Co za historia, pierwszy puchar Interu w jego historii :D

1

Messi jak Ronaldo , gol w każdej rundzie :D

0

@Kimirionum Gdybyś chciał, to byś nie pisał takich głupot.

3

@Encore A jednak pewna Koza wolała słoneczne Miami niż pustynna Arabię:D

3

Coś dziwnie znika w tych finałach Haaland :D

1

@bartas97 Myślę, że z tego będzie można zrobić dobry kabaret xdd

1

@Encore Taki tam leśny dziadek :)

2

@PatrychoO Spokojnie, w Stanach Leo też tak podąża:D

0

@bartoszplucinski Cóż, nie graliśmy w białych koszulkach, może decyzja wtedy była by inna xdd

0

@Dembusio123 To nie oglądaj :)

5

@antimadridista76 Ten komentarz , mogłeś sobie darować xdd

1

@dAvi_2 Zastanowiłem się i tak jest :D

0

@pantich Tylko Leo podobne bramki strzelał w La Liga xdd

0

@bartas97 9 września, ale który rok xdd

0

@Dari0G Oczywiście,tego też bym chciał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?