Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tomo1989 Dziś będziesz mieć na to okazję :)
1
@Lambi Od razu przestanie istnieć FC Barcelona xdd
2
Lepszego zdj do artykułu chyba nie dało się dać xdd
2
@Kapitan hawk Ale żeby we wtorek już pić? Bo nie wierzę, że tam na trzeźwo wchodzisz :D
3
@_barti albo odwołać , ewentualnie sprzedać :)
0
@barcelonaLM Jeszcze mają jutro Las Palmas.
0
Kolejny mecz błędów, przez co zyskujemy 1 pkt zamiast 3 pkt. Wiadomo szkoda tych setek , czy słupka Felixa, no ale lecimy dalej . Vamos .
4
Jestem kibicem Realu Madryt , ale fantazym straciłem już dawno temu. Ufff , a już się bałem, że Real może być faworyzony xddd
3
-1 we wrześniu, kto by się spodziewał :D
1
@Rentek 6/7 goli ??? Ja tu naliczyłem może max 2 . Nie licząc szans Barcy w drugiej połowie.
1
@Rentek No nie mogę się zgodzić. Powinni przegrać patrząc uczuciowe? Zabrzmiało to jakby Barca wygrała nie uczciwe.
3
@Firestone Gdyby była lepsza , to by wygrała :D
1
15-13 w strzałach dla Barcelony, nie żebym się czepiał :D
1
@Rewolucja123 Rozumiem Twój sposób patrzenia. Pozostaje życzyć Felixowi aby zniwelował te błędy , które zaznaczyłeś wyżej i był świetnym wzmocnieniem na cały ten sezon :)
4
@Barca1992 Niestety na tej stronie , wielu pewnie nie skończyło 18 lat i później zaniżają komentarzami poziom tej strony
1
@Rewolucja123 Dziś może i tak , ale 2 ostatnie to majstersztyk w jego wykonaniu.
1
Nie ważne jak zaczynasz , ważne jak kończysz. Vamos Barca !
29
To jest wręcz zasrany obowiązek , kupić po sezonie pięknych Portugalczyków:D
1
To jest to czego Barcy brakowało. Walka do końca. Vamos!
2
@FcPortoFan1999 Oni mogą. Nam już nie wolno.
3
@MateuszGotowka99 Czekaj , bo zaraz Ci napiszą, że to rywal źle zagrał , a na Real wszyscy się spinają.
0
@Michu94 Ciekawie czy da się rozbić płatność na raty :D
0
@Pawlak1992 No Dokładnie. Nie bez powodu byli na ostatnim miejscu. I tak podziwiam Leo , że poszedł do ostatniej drużyny ligi , bo śmiało mógł wybrać choćby czołowa
4
@Pawlak1992 Tak samo ich gra wyglądała, nim Leo do nich nie dołączył.
7
@matt121 To już zależy bo np Haaland nie był decydujący w finałach, które City wygrało. Więc jak na to patrzeć?
0
Dobrze , że jutro gra potężna Argentyna .
0
@demsi1707 Która Barcelona xdd?
0
@Don_Padree Gdyby to było takie proste, to nigdy by z Barcy nie odszedł.
0
@CATALUNYA1977 Jeżeli wygranie mistrzostw świata nie zalicza się do wybitnego sezonu , to ja nie mam pytań xdd
0
@Graves Bez przesady , żeby nie został wyróżniony. W PSG też ładne liczby wykręcił, nie wspominając o tym , że gdyby koledzy z jego drużyny mieli lepszy celownik to asyst miałby 2 razy więcej. A Haalanda tak naprawdę, to był głównie lepszy w bramkach od Leo, no ale to jest porównywanie typowej 9 z Leo , który w PSG grał na rozegraniu jak i w ataku .