1

@Tomo1989 Dziś będziesz mieć na to okazję :)

1

@Lambi Od razu przestanie istnieć FC Barcelona xdd

2

Lepszego zdj do artykułu chyba nie dało się dać xdd

2

@Kapitan hawk Ale żeby we wtorek już pić? Bo nie wierzę, że tam na trzeźwo wchodzisz :D

3

@_barti albo odwołać , ewentualnie sprzedać :)

0

@barcelonaLM Jeszcze mają jutro Las Palmas.

0

Kolejny mecz błędów, przez co zyskujemy 1 pkt zamiast 3 pkt. Wiadomo szkoda tych setek , czy słupka Felixa, no ale lecimy dalej . Vamos .

4

Jestem kibicem Realu Madryt , ale fantazym straciłem już dawno temu. Ufff , a już się bałem, że Real może być faworyzony xddd

3

-1 we wrześniu, kto by się spodziewał :D

1

@Rentek 6/7 goli ??? Ja tu naliczyłem może max 2 . Nie licząc szans Barcy w drugiej połowie.

1

@Rentek No nie mogę się zgodzić. Powinni przegrać patrząc uczuciowe? Zabrzmiało to jakby Barca wygrała nie uczciwe.

3

@Firestone Gdyby była lepsza , to by wygrała :D

1

15-13 w strzałach dla Barcelony, nie żebym się czepiał :D

1

@Rewolucja123 Rozumiem Twój sposób patrzenia. Pozostaje życzyć Felixowi aby zniwelował te błędy , które zaznaczyłeś wyżej i był świetnym wzmocnieniem na cały ten sezon :)

4

@Barca1992 Niestety na tej stronie , wielu pewnie nie skończyło 18 lat i później zaniżają komentarzami poziom tej strony

1

@Rewolucja123 Dziś może i tak , ale 2 ostatnie to majstersztyk w jego wykonaniu.

1

Nie ważne jak zaczynasz , ważne jak kończysz. Vamos Barca !

29

To jest wręcz zasrany obowiązek , kupić po sezonie pięknych Portugalczyków:D

1

To jest to czego Barcy brakowało. Walka do końca. Vamos!

2

@FcPortoFan1999 Oni mogą. Nam już nie wolno.

3

@MateuszGotowka99 Czekaj , bo zaraz Ci napiszą, że to rywal źle zagrał , a na Real wszyscy się spinają.

0

@Michu94 Ciekawie czy da się rozbić płatność na raty :D

0

@Pawlak1992 No Dokładnie. Nie bez powodu byli na ostatnim miejscu. I tak podziwiam Leo , że poszedł do ostatniej drużyny ligi , bo śmiało mógł wybrać choćby czołowa

4

@Pawlak1992 Tak samo ich gra wyglądała, nim Leo do nich nie dołączył.

7

@matt121 To już zależy bo np Haaland nie był decydujący w finałach, które City wygrało. Więc jak na to patrzeć?

0

Dobrze , że jutro gra potężna Argentyna .

0

@demsi1707 Która Barcelona xdd?

0

@Don_Padree Gdyby to było takie proste, to nigdy by z Barcy nie odszedł.

0

@CATALUNYA1977 Jeżeli wygranie mistrzostw świata nie zalicza się do wybitnego sezonu , to ja nie mam pytań xdd

0

@Graves Bez przesady , żeby nie został wyróżniony. W PSG też ładne liczby wykręcił, nie wspominając o tym , że gdyby koledzy z jego drużyny mieli lepszy celownik to asyst miałby 2 razy więcej. A Haalanda tak naprawdę, to był głównie lepszy w bramkach od Leo, no ale to jest porównywanie typowej 9 z Leo , który w PSG grał na rozegraniu jak i w ataku .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?