Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@graco14 W takim razie, w zły sposób odebrałem Twój komentarz :)
0
@Donnie_Darko Świetnie napisane. Uważam wręcz, że Twój komentarz powinien znaleźć się w artykule dlaczego Messi musi wrócić :)
0
@graco14 Co wy ludzie macie z tym Anfield ? Messi w tamtym meczu powinien mieć lekko 2-3 asysty , polecam jeszcze raz po oglądać ten mecz i później się wypowiedzieć odnośnie Leo.
2
@_Specjalista Messi* Więcej szacunku dla Legendy klubu.
1
@bebeto77 Ja mam nadzieję, że dla beki jest napisany Twój komentarz.
0
@Hazok87 I kim będziemy grać w ataku ? Skoro nasza "młodzież" nie daje sobie rady.
2
@revolution33 Zaszkodzi xdd w jaki niby sposób?
0
@Hazok87 Ty masz jakiś kompleks Messiego? Bo gdy widzę, Twoje komentarze to co drugi jest uderzający w Leo .
0
Od teraz można nazwać La Ligę pucharem tymbarka? :D
4
Oficjalnie: Były trener Barcelony pomścił Barcelonę :D
3
@mekston I pomyśleć, że Leo to osiągnął dzięki "człapaniu" :D
0
@arasz1819 I ma po części rację , bo Arabia jako jedyna pokonała mistrzów świata na mundialu :D
0
@TheNekro94 No bo wiesz , jak to można obrażać księcia Paryża.
0
@mekston A jak z asystami:D
2
@Atlas Najlepiej to niech już zakończy karierę xd
0
@Kgorecki2500 Choćby to , że chrześcijaństwo zniosło zasadę oko za oko , ząb za ząb. Jeżeli się mylę, to mnie popraw.
0
@Nazio87 Mam w tym temacie, dokładnie takie samo myślenie jak Ty, ale niestety jesteśmy krajem chrześcijańskim i znając życie, nie przeszło by to nigdy.
0
@GeraltzKatalonii Ale ja też o tym nie piszę. Głównie chodziło mi o to , że jak kiedyś dało się nie raz odczuć brak Messiego , to tak teraz dało się odczuć brak Dembele , Pedriego , Frankiego oraz Christensena . Nie szukam wymówek , tylko stwierdzam jak to wyglądało na boisku.
2
@Kondziubarca Czy u nich wtedy brakowało 4 kluczowych zawodników?
0
@MrCule_X Nic dodać, nic ująć.
0
I to jeszcze na Camp Nou ...
0
@szymonekk I jeszcze dodaj do tego Messiego .
0
@Tomek54321 Dlaczego tak uważasz?
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ale nie przypominam sobie, aby tak nasi prowokowali po golu na 1-0.
0
@!34RC3!_0N4 Już nigdzie tego nie ma.
0
@gumaz Nie mieszaj piwa z whisky:D
2
@norbi77 Ta co dla Nas jest parodią, to dla nich jest normalne xd
1
@Lucassito Najlepiej niech cały zespół gra za darmo i będzie git xdd
0
@clyde 1 kwietnia właśnie xd bo nigdy jakoś nad tym się nie zastanawiałem xd
2
@Emhyr Oj będą, bo on przecież powinien grać w Barcy za darmo , jak tak bardzo Kocha ten klub xdd