0

@graco14 W takim razie, w zły sposób odebrałem Twój komentarz :)

0

@Donnie_Darko Świetnie napisane. Uważam wręcz, że Twój komentarz powinien znaleźć się w artykule dlaczego Messi musi wrócić :)

0

@graco14 Co wy ludzie macie z tym Anfield ? Messi w tamtym meczu powinien mieć lekko 2-3 asysty , polecam jeszcze raz po oglądać ten mecz i później się wypowiedzieć odnośnie Leo.

2

@_Specjalista Messi* Więcej szacunku dla Legendy klubu.

1

@bebeto77 Ja mam nadzieję, że dla beki jest napisany Twój komentarz.

0

@Hazok87 I kim będziemy grać w ataku ? Skoro nasza "młodzież" nie daje sobie rady.

2

@revolution33 Zaszkodzi xdd w jaki niby sposób?

0

@Hazok87 Ty masz jakiś kompleks Messiego? Bo gdy widzę, Twoje komentarze to co drugi jest uderzający w Leo .

0

Od teraz można nazwać La Ligę pucharem tymbarka? :D

4

Oficjalnie: Były trener Barcelony pomścił Barcelonę :D

3

@mekston I pomyśleć, że Leo to osiągnął dzięki "człapaniu" :D

0

@arasz1819 I ma po części rację , bo Arabia jako jedyna pokonała mistrzów świata na mundialu :D

0

@TheNekro94 No bo wiesz , jak to można obrażać księcia Paryża.

0

@mekston A jak z asystami:D

2

@Atlas Najlepiej to niech już zakończy karierę xd

0

@Kgorecki2500 Choćby to , że chrześcijaństwo zniosło zasadę oko za oko , ząb za ząb. Jeżeli się mylę, to mnie popraw.

0

@Nazio87 Mam w tym temacie, dokładnie takie samo myślenie jak Ty, ale niestety jesteśmy krajem chrześcijańskim i znając życie, nie przeszło by to nigdy.

0

@GeraltzKatalonii Ale ja też o tym nie piszę. Głównie chodziło mi o to , że jak kiedyś dało się nie raz odczuć brak Messiego , to tak teraz dało się odczuć brak Dembele , Pedriego , Frankiego oraz Christensena . Nie szukam wymówek , tylko stwierdzam jak to wyglądało na boisku.

2

@Kondziubarca Czy u nich wtedy brakowało 4 kluczowych zawodników?

0

@MrCule_X Nic dodać, nic ująć.

0

I to jeszcze na Camp Nou ...

0

@szymonekk I jeszcze dodaj do tego Messiego .

0

@Tomek54321 Dlaczego tak uważasz?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ale nie przypominam sobie, aby tak nasi prowokowali po golu na 1-0.

0

@!34RC3!_0N4 Już nigdzie tego nie ma.

0

@gumaz Nie mieszaj piwa z whisky:D

2

@norbi77 Ta co dla Nas jest parodią, to dla nich jest normalne xd

1

@Lucassito Najlepiej niech cały zespół gra za darmo i będzie git xdd

0

@clyde 1 kwietnia właśnie xd bo nigdy jakoś nad tym się nie zastanawiałem xd

2

@Emhyr Oj będą, bo on przecież powinien grać w Barcy za darmo , jak tak bardzo Kocha ten klub xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?