0

@pero1983 3 bramki teoretycznie do odrobienia. Tym bardziej, że gole na wyjeździe się nie liczą.

0

@require A jednak -9 różni:D

1

-9 ale nie cieszmy sie tak ,bo to dzięki przelewom Laporty :D

2

@AlwaysBlaugrana Szczególnie w meczu z Barcą było widać ich schematy i ciekawe zagrania xdd

1

@barteq No tak słusznie, zatrzymał zawodnika wychodzącego sam na sam . To nie był nawet brutalny faul , więc max jeden mecz.

0

@QQL5 Ale w porównaniu z tamtym rokiem , to na pewno lepiej wypadliśmy mimo porażki.

0

@Pjoter_97 A gdzie tam , ten faul nawet nie był brutalny , tylko zawodnik Valenci wychodził by sam na sam . Stąd czerwona.

0

@Firestone Wątpię,bo jeszcze będzie, że rasizm xdd

0

@QQL5Przegrywając z Utd w dwumeczu 4-3 bez Lewego , Pedriego i Dembele to frajerstwo?

1

@AdrianFCB10 Pewnie ledwo z podstawówki wyszedł xdd

0

@Lucerfi Za taką interwencję max 1 jak dla mnie.

5

Ramos całujący Messiego po golu, niegdyś fikcja :D

1

Tego bym się nie spodziewał. Główny artykuł na notatniku o Naszym meczu napisany z sensem :D

1

@mekston W sumie racja :D

0

@reloaded Fart nie ma nic do rzeczy. To pokazuje jaką Xavi zbudował solidną obronę w tym sezonie.
A co do gola, jak to mawiają? Szczęście sprzyja lepszym :D

0

13 strzałów Realu bez celnego. Szanuje Panie Xavi :D

1

Strach pomyśleć, gdyby tu jeszcze był Lewy, Pedri i Dembele :D

3

@require Myślę, że ona i bez tego jest bardzo ładną kobietą.

5

@Kapitan hawk Tam to nawet cysterna z maścią nie wystarczy xdd

5

@agaFCB Xavi za mocno trzymał kwadrat na padzie i nie wychodziło :D

3

@Lionel_Messi10 Wszystko fajnie, ale nie pasują mi tu te barwy :D

0

@mekston To bramki z Arabii się liczy? :D

4

@AFA90 Dlatego duży szacunek dla Scaloniego za to co zrobił z Argentyna, że gra nie opierała się tylko na Leo.

26

Wcale by Nam się taki Messi nie przydał, bo przecież by tylko człapał po boisku i doił Barcę xdd

2

@mekston Ogólnie Polski naród ma kompleks Messiego :)

2

@Gibbon_FCB Z chęcią bym zobaczył kogoś, kto nie był związany z Barcą.

2

Ważne, że DNA się zgadza...

0

@Dembouz1899 Z tyle kasy, to sam byś pewnie tak powiedział; D

0

@halfnolife Na pewno bardziej to satysfakcjonuje niż Liga Europy :(

9

@okiemtypera_lucaxx95 A co według Ciebie miałby powiedzieć innego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?