Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@halfnolife Ale wychodziliśmy z grupy :)
0
@Rust_Cohle To mam nadzieję, że dostaniesz wtedy bana na 3 tyg :D
0
@MesQueUnClub96 Wiadomo gdyby nie wylewy naszej obrony, oraz brak skuteczności to do tego by nie doszło :D
0
@xDoMinO26x To ja chyba żyje jeszcze w przeszłości, skoro ty masz już takie informacje xdd
3
Jakie to jest żenujące, że ludzie zaczynają umniejszać Barcy, bo Real wygrywa xdd Na notatniku bym jeszcze zrozumiał ale tu xdd
1
@dafik85 W tym sezonie, to myślę, że nie wiele trzeba aby zniszczyć Liverpool :)
0
@ptrx Dobrze, trzeba przekazać o tym Laporcie xd
0
@Arczie Bo pomyśle, że na dwóch frontach działasz :D
14
@zodiak_10 Jak można wgl w Leo wątpić :)
5
@FCB24 A Tobie wystarczyła chwila, byś się skompromitował xd
0
@supraomnes1 To wybacz, źle oceniłem. :)
0
@supraomnes1 Czyżby Twój awatar znaczył co innego? :)
0
@Cataloniec94 Wyszła Ci ironia :D
0
@supraomnes1 Ty martw się o Twojego mentala w Arabii :)
2
@norbi77 Ronaldo na awatarze i do tego rzekomy kibic Barcy. Podejrzane :D
2
@Batys Fakt, jeżeli chodzi o doświadczenie to między Nim a Xavim są lata świetlne ;)
6
@pluszek Szczególnie w drugiej połowie Messi nic nie wniósł xdd
0
@Gitarkafcb Niestety odbiło się od obrońcy.
1
@Panpiwkarz Żenujący komentarz. Ty to jednak musisz mieć uraz głowy pisząc taki komentarz :)
0
@Gall I ma 11 pkt przewagi nad Realem. Dziękuję za dyskusję :)
0
@FCB24 A ma zła postawę czy jak? Xdd Dostaje piłkę i zaczyna napędzać. Przypomnę, że Leo ma zaraz 36 lat, nwm ty oczekujesz, że on będzie robił rajdy i grał jakby miał 24 czy co?
4
@FCB24 Xddd no tak czepiać się na siłę Messiego, mimo, że kilka fajnych rajdów zrobił i napędził kilka akcji.
0
@maleta009 Bayern jedynie dominuje w posiadaniu piłki, póki co bez konkretów .
0
@Gacork No tak bo Neymar czy Kylian, to wręcz żyją dla kibiców PSG xdd
0
@Kuba_1 To już Dembele mogli dać za Ronaldo.
2
@luna666moon Mundial to już definitywnie zakończył.
3
@SeWo77 Jednej nie potrafi dogonić :D
1
@Krystian1588 To już bardziej było zależne od moich rodziców :D
1
@Krystian1588 No 97 roku, to ja dopiero przychodziłem na świat :D
0
@Dembouz1899 Gdzie pewnie 1/2 kibiców jego, nawet nie wiedziała, że taki klub istnieje xd