0

@halfnolife Ale wychodziliśmy z grupy :)

0

@Rust_Cohle To mam nadzieję, że dostaniesz wtedy bana na 3 tyg :D

0

@MesQueUnClub96 Wiadomo gdyby nie wylewy naszej obrony, oraz brak skuteczności to do tego by nie doszło :D

0

@xDoMinO26x To ja chyba żyje jeszcze w przeszłości, skoro ty masz już takie informacje xdd

3

Jakie to jest żenujące, że ludzie zaczynają umniejszać Barcy, bo Real wygrywa xdd Na notatniku bym jeszcze zrozumiał ale tu xdd

1

@dafik85 W tym sezonie, to myślę, że nie wiele trzeba aby zniszczyć Liverpool :)

0

@ptrx Dobrze, trzeba przekazać o tym Laporcie xd

0

@Arczie Bo pomyśle, że na dwóch frontach działasz :D

14

@zodiak_10 Jak można wgl w Leo wątpić :)

5

@FCB24 A Tobie wystarczyła chwila, byś się skompromitował xd

0

@supraomnes1 To wybacz, źle oceniłem. :)

0

@supraomnes1 Czyżby Twój awatar znaczył co innego? :)

0

@Cataloniec94 Wyszła Ci ironia :D

0

@supraomnes1 Ty martw się o Twojego mentala w Arabii :)

2

@norbi77 Ronaldo na awatarze i do tego rzekomy kibic Barcy. Podejrzane :D

2

@Batys Fakt, jeżeli chodzi o doświadczenie to między Nim a Xavim są lata świetlne ;)

6

@pluszek Szczególnie w drugiej połowie Messi nic nie wniósł xdd

0

@Gitarkafcb Niestety odbiło się od obrońcy.

1

@Panpiwkarz Żenujący komentarz. Ty to jednak musisz mieć uraz głowy pisząc taki komentarz :)

0

@Gall I ma 11 pkt przewagi nad Realem. Dziękuję za dyskusję :)

0

@FCB24 A ma zła postawę czy jak? Xdd Dostaje piłkę i zaczyna napędzać. Przypomnę, że Leo ma zaraz 36 lat, nwm ty oczekujesz, że on będzie robił rajdy i grał jakby miał 24 czy co?

4

@FCB24 Xddd no tak czepiać się na siłę Messiego, mimo, że kilka fajnych rajdów zrobił i napędził kilka akcji.

0

@maleta009 Bayern jedynie dominuje w posiadaniu piłki, póki co bez konkretów .

0

@Gacork No tak bo Neymar czy Kylian, to wręcz żyją dla kibiców PSG xdd

0

@Kuba_1 To już Dembele mogli dać za Ronaldo.

2

@luna666moon Mundial to już definitywnie zakończył.

3

@SeWo77 Jednej nie potrafi dogonić :D

1

@Krystian1588 To już bardziej było zależne od moich rodziców :D

1

@Krystian1588 No 97 roku, to ja dopiero przychodziłem na świat :D

0

@Dembouz1899 Gdzie pewnie 1/2 kibiców jego, nawet nie wiedziała, że taki klub istnieje xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?