Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Albatros W sumie TVP Sport nabyło prawa do Arabów, to i pewnie ogarną do MLS xdd
2
Na jakich kanałach leci MLS? :D
8
A może to jest jedyna opcja na przyjście Messiego do Barcy , przez wypożyczenie go z Interu :D
0
@MesQueUnClub_87 Dla nich to i Leo powinnen spłacić długi klubu , bo jaka w innym wypadku z Niego Legenda xdd
0
@MESSIah16 Ale do Realu to tylko po Lays albo Pepsi :D
0
@DonMatteo901 Coś czuję , że Real dużo bez niego straci.
0
@Emhyr Dokładnie, jestem tego samego zdania.
1
@Emhyr Myślę, że on dobrze wie, jaki go poziom tam czeka. Jeżeli chce się dobrze przygotować na przyszłe Copa America , to musi zostać w Europie.
0
@Sewren122 W końcu wylecą na wakacje.
1
@koziar Prawie , z Mallorca było 0 z tyłu:D
1
@KrwawiaceoczyVEB Za takie chamstwo to czerwo spokojnie powinien wyłapać. Dostał chociaż żółta?
2
@KrwawiaceoczyVEB Część ? Oby chociaż jedno :D
0
@Elvisek Ten "człapek" jest Bogiem futbolu :)
0
@Foton To wytłumacz mi kiedy niby Leo olał Barcę? I kiedy niby pokazał, że mu zależy na kasie?
0
@sonek Aaaa rozumiem. To tu Ci raczej nie pomogę, bo nie używam jednorazówek.
0
@Saviola88 My chociaż z Nimi zremisowaliśmy, a nie przegraliśmy :D
0
@sonek Philips one blade.
1
@Emhyr Chyba tam złamanie ręki było. Xdd
2
@Foton Z serii, nie znam się ale się wypowiem xdd
0
@kampe Od razu lepiej :D
2
@kampe Messi* wybacz, razi trochę w oczy :)
2
@hayek Na początku myślałem, że to peruka :D
2
@AdrianFCB10 Dobrze , że na Santiago zawsze była oaza spokoju, a Leo nigdy nie był tam obrażony, ale no tak Leo jest biały :)
0
Efekt mistrza: 2 mecze ,5 bramek straconych i 2 strzelone . Chyba nie służy nam to mistrzostwo ( z dystansem) :D
1
17 Valladolid xddd Ja rozumiem, że wygraliśmy Ligę... Ale czy to znak , że możemy się kompromitować....
3
@Emhyr Ale przecież Messi tylko "człapie" :D
1
@ranger3120 Myślę, że za bardzo już wy całował herb Realu, by do nas przyjść :D
4
@norbi77 Dobre xddd Przynajmniej wtedy Real mógłby się skupić od początku sezonu na LM :D
6
@Deviler Notatnik to jest akurat stan umysłu, więc to normalne.
2
@Sulimo https://www.goalstube.online/2023/05/valencia-real-madrid.html?m=m2 Tu masz okazję ją zobaczyć :D