6

@AFA90 Ogólnie tak na chłodno, to dziwne, że to pierwsza czerwona kartka Viniego :D

5

Moje miasto jak Madryt. 3 razy z rzędu LM :D
Ps. Pomijając fakt jak Real je zdobył:D

1

Panowie ale po co te nerwy. Jak przegramy ten mecz to dalej jesteśmy mistrzami xdd

0

@PIWOSZ89 Też to widziałem xdd Co z tego , że kilka dni temu dostaliśmy licencję:D

0

@Mixtape Lepiej późno niż wcale :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Kengo Wikingowie :)

5

@kanver_ Osiągnięcie z reprezentacją: żadne :D

1

Panie Antoine , gdybyś był trenerem Barcy to byś został zwolniony przez niektórych "kibiców" Barcy za takie słowa, bo zarzucili by Ci , że przez Ciebie Messi "człapie" po boisku :D

4

@Lionel_Messi10 Xdd ciekawe ile płacą za gadanie takich bzdur?

1

@Serducho Myślę, że Messi jednak ma jeszcze większe ambicje, niż gra tam.

0

@betonito A już zdobył LM ? Czy masz na uwadze jego bramki ?

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Ja ponad 11 lat :D

0

@Cotutajsiedzieje Już nie wspomnę ile oni na Leo zgarnęli.

0

@Cule1234 Aż teraz się marzy aby PSG przegrało ligę.

3

@Michu94 A później zdziwienie, czemu Messi nie podchodzi do trybuny po meczu xdd

1

@KlonaZepan Tylko ,że w PSG Messi nie jest kapitanem to po pierwsze ( no chyba ,że nie o to chodziło) , po drugie w Argentynie jakoś mieli inne nastawienie, a zresztą Messi też swoje robił. A nie wiem jak ty ale ja już wolę te "człapanie" Leo niż, głupie bieganie bez sensu.

0

@Konradosss I jest jednym z najlepszych zawodników w lidze francuskiej.

0

@KlonaZepan Cóż, Xaviego przerosło zdecydowanie trenowanie Barcy. Co tu więcej mówić.

0

@bebeto77 Dobrze, że w Barcy wszyscy zapierd*****

1

Girona, Getafe i teraz jeszcze Rayo... Wystarczy już tego xd

8

Za takie po pchanie to jest absurd nie dać żółtej.

0

Castellanos :D Lewy ucz się, jak strzela się Realowi :D

0

@wasacz To przypadkiem nie Barca tak pomyliła?

3

@zodiak_10 Jego laser w oczach nigdy się nie zużyje :D

0

@Norkusik Ale żeby tak po weekendzie pisać takie głupoty xd

0

@kuz Nie od dziś wiadomo,że notatnik to stan umysłu. Niestety też jest to częstym zjawiskiem na naszej stronie , takie bezmyślne komentarze.

2

@ArcziArtt Pół żartem, pół serio, przesiąść się na automat :D

1

@BorzyKrzys Bez dwóch zdań :)

0

@Ptasior I już niestety zdążyliśmy się skompromitować przez te półtorej roku .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?