Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@AFA90 Ogólnie tak na chłodno, to dziwne, że to pierwsza czerwona kartka Viniego :D
5
Moje miasto jak Madryt. 3 razy z rzędu LM :D
Ps. Pomijając fakt jak Real je zdobył:D
1
Panowie ale po co te nerwy. Jak przegramy ten mecz to dalej jesteśmy mistrzami xdd
0
@PIWOSZ89 Też to widziałem xdd Co z tego , że kilka dni temu dostaliśmy licencję:D
0
@Mixtape Lepiej późno niż wcale :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Kengo Wikingowie :)
5
@kanver_ Osiągnięcie z reprezentacją: żadne :D
1
Panie Antoine , gdybyś był trenerem Barcy to byś został zwolniony przez niektórych "kibiców" Barcy za takie słowa, bo zarzucili by Ci , że przez Ciebie Messi "człapie" po boisku :D
4
@Lionel_Messi10 Xdd ciekawe ile płacą za gadanie takich bzdur?
1
@Serducho Myślę, że Messi jednak ma jeszcze większe ambicje, niż gra tam.
0
@betonito A już zdobył LM ? Czy masz na uwadze jego bramki ?
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Ja ponad 11 lat :D
0
@Cotutajsiedzieje Już nie wspomnę ile oni na Leo zgarnęli.
0
@Cule1234 Aż teraz się marzy aby PSG przegrało ligę.
3
@Michu94 A później zdziwienie, czemu Messi nie podchodzi do trybuny po meczu xdd
1
@KlonaZepan Tylko ,że w PSG Messi nie jest kapitanem to po pierwsze ( no chyba ,że nie o to chodziło) , po drugie w Argentynie jakoś mieli inne nastawienie, a zresztą Messi też swoje robił. A nie wiem jak ty ale ja już wolę te "człapanie" Leo niż, głupie bieganie bez sensu.
0
@Konradosss I jest jednym z najlepszych zawodników w lidze francuskiej.
0
@KlonaZepan Cóż, Xaviego przerosło zdecydowanie trenowanie Barcy. Co tu więcej mówić.
0
@bebeto77 Dobrze, że w Barcy wszyscy zapierd*****
1
Girona, Getafe i teraz jeszcze Rayo... Wystarczy już tego xd
8
Za takie po pchanie to jest absurd nie dać żółtej.
0
Castellanos :D Lewy ucz się, jak strzela się Realowi :D
0
@wasacz To przypadkiem nie Barca tak pomyliła?
3
@zodiak_10 Jego laser w oczach nigdy się nie zużyje :D
0
@Norkusik Ale żeby tak po weekendzie pisać takie głupoty xd
0
@kuz Nie od dziś wiadomo,że notatnik to stan umysłu. Niestety też jest to częstym zjawiskiem na naszej stronie , takie bezmyślne komentarze.
2
@ArcziArtt Pół żartem, pół serio, przesiąść się na automat :D
1
@BorzyKrzys Bez dwóch zdań :)
0
@Ptasior I już niestety zdążyliśmy się skompromitować przez te półtorej roku .