0

@LukaszFan Wystarczy Nam już tych kompromitacji :D

0

Niestety kolejny znakomity piłkarz, okazuje się być słabym trenerem.

0

@kiper09 Myślę, że te mecze już totalnie zweryfikują Xaviego. Bo te 2 remisy już są dramatem.

7

11 pkt zostało, i teraz pytanie. Tylko albo aż?

0

@Lucerfi Jedynie by zniszczył niewidzialny projekt.

0

Poważnie remis Girona, teraz z Getafe xdd

0

@Elvisek Cóż, mecz meczowi nie równy .

2

@Kapitan hawk Szybciutko zbanowany:D

0

@bebeto77 Patrząc na naszą obecną sytuację, myślę, że jednak będzie inaczej.

3

@GrzegorzMadrid Oczywiście, że jest.

1

@Orłoś Najwyższa pora na rewanż:D

0

@Firestone W towarzyskim było 3-3 :D

1

@Gwyn Po zamiatane. Argument nie do przebicia.

0

@DonMatteo901 Ten gość chyba nie ogląda meczy i nie widzi na jaką skalę Real traci punkty. Już widzę,jak przegrywamy 4 mecze pod rząd xddd Tym bardziej, że na Ateltico ma wrócić m.in Pedri.

1

@Deviler Fakt Lewy tu i tu ma nie najlepszą formę:D

0

Z pewnością Gavi nie będzie chciał grać w przyszłym sezonie w pucharach poza własnym podwórkiem xd

1

@Pawel13sz Wystarczy jeden Argentyńczyk, swego czasu skrzydłowy.

0

@Mixtape Ale mamy punkt , a nie zero. Takie pocieszenie:D

0

@Death_voice Gdyby nie mój syn i żona, to zapewne czułbym się podobnie.

0

@jakubkuba07 No cóż, mój komentarz można odebrać pół żartem, pół serio :)

1

@jedrek7000 Może niech jednak się pakuje, bo chcę znów widzieć grającą Barcę:D

3

Teraz może mi ktoś wytłumaczyć, jaki rzekomy projekt by Messi zepsuł?

1

Lepszy remis , niż porażka z wielką Gironą xd

0

@Barca1922 My chociaż zdobywamy punkt :D

0

@Nhyz Tyle dobrze :D

0

@Nhyz Przemyśl to lepiej 2 razy.

0

@Faro Ostatnio dali nam oboje 3 pkt w El clasico :D

0

@JaCules1211 To chyba pomylił czipy w takim razie xd

5

Ale by się chciało zobaczyć jakiś rajd Messiego , albo podanie laserowe w jego wykonaniu.

0

W tym przypadku nie można skorzystać z varu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?