1


Ta piosenka ma na yt ponad 220 mln wyświetleń
czemu jakiś kasztan napisał w tytule, że to piosenka Boba Marleya? xDDD
już kilka takich przypadków znalazłem, ciekawa sprawa

1

@PatrychoO o czym to ?

0

@SinMistico Jeśli został mu rok kontraktu to jest to już bardziej prawdopodobne. Znam wypowiedzi Eriksena i wiem, że chce on odejść z Tottków. Szkoda, że akurat do Realu bo jestem wielkim fanem tego zawodnika od czasu gry w Ajaxie.
No w takim razie, mam nadzieję, że to plotki.

0

@Barca1922 Nie ma szans, że on za taką kwotę przejdzie od królewskich, zważając na to, że za transfery odpowiada tam Daniel Levy.

9

@Phatro Kibicuje się drużynie nie zawodnikom. Jeśli przyjdzie to będzie jej częścią i będzie trzeba się z tym pogodzić i to zaakceptować. To proste dosyć.

1

@Commando a moim zdaniem nie :P i od początku tej "sagi" tak uważam

0

@sidzej matko jedyna od 20 minut sie zastanawiam czy zamówić kebaba czy nie, ostatecznie wygrałem z pokusą, wychodzę z pyszne.pl, wchodzę na LR a tu taki komentarz xD no dzięki

0

serial dark spoko?

15

@betonito "ponoć" xd

7

Zastanawialiście się kiedyś nad genezą komentarzy na WP i Onecie? Przeglądam na tych stronach różne artykuły od wielu lat i serio przez ten czas przeczytałem może 1-2 rozsądne komentarze. Niezależnie od tematu zawsze jest jakiś durny komentarz polityczny. Tam jest taki wysyp kanapowych Januszy, że aż nieprawdopodobne.

2

@kerouac Dzidę i pióropusz

2

@Adriano99 "Jeden z najlepszych stolarzy" xDD

0

@PatrychoO no i patrząc na przebieg tego CA nie trzeba się jakoś dobrze prezentować, żeby awansować

0

Urugwaj już się wystrzelał to teraz czas na Peru

0

To nieźle tam jadą po Suarezie na polsacie xD

3

@Michalowsky99 Tego jeszcze nie widziałem, dobre heh

1

@l0Messini Ja nagrałem całe mieszkanie i zrobiłem filmik z ostatniego spłukania wody w kiblu. Mam duży sentyment do takich rzeczy, nie do samego mieszkania tylko wspomnień i ludzi z nim związanych.

0

@barcelonaLM ale jakie perspektywy, mam nadzieje, że dożyję :P

0

Cena 1 grama antymaterii szacowana jest na 100 mld dolarów, wow!
Jest dużo rzeczy cenniejszych od złota i twojej dziewczyny

3

@MESSIah16 Podczas ostatnich ME też takie głosy były i też grali z Niemcami, także nie rozstrzygałbym :D

0

Macie pewniaczka z forbet, za darmo nawet udostępnię, a co tam

https://iv.pl/images/01013261362534807011.png

0

@pero1983 ale Hajto to nawet "ekspertem" nie jest

6

1

@th@les


Ja to miło wspominam :D

0

Francja-Rumuna 0 bramek, 0 strzałów na bramkę xDD ktoś wierzy w takie przypadki? chyba pelikany

8

@bartekvisca Ktoś cytował wypowiedź z TT, on świetnie się czuje w kombinacyjnej piłce, krótkie podania, cyk i ciach a w Realu tak nie grają.

0

Nie wiem po co te treningi i techniki jak i tak podejdą do siebie, zamkną oczy i będą machały łapami, tak jest zawsze xD

1

Ludzie święci, tego za dużo hahahaha

0

@Encore Te cepy Ferrariego to jakieś nieporozumienie xD Polak miał 5 minut, żeby się schylić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?