Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ta piosenka ma na yt ponad 220 mln wyświetleń
czemu jakiś kasztan napisał w tytule, że to piosenka Boba Marleya? xDDD
już kilka takich przypadków znalazłem, ciekawa sprawa
1
@PatrychoO o czym to ?
0
@SinMistico Jeśli został mu rok kontraktu to jest to już bardziej prawdopodobne. Znam wypowiedzi Eriksena i wiem, że chce on odejść z Tottków. Szkoda, że akurat do Realu bo jestem wielkim fanem tego zawodnika od czasu gry w Ajaxie.
No w takim razie, mam nadzieję, że to plotki.
0
@Barca1922 Nie ma szans, że on za taką kwotę przejdzie od królewskich, zważając na to, że za transfery odpowiada tam Daniel Levy.
9
@Phatro Kibicuje się drużynie nie zawodnikom. Jeśli przyjdzie to będzie jej częścią i będzie trzeba się z tym pogodzić i to zaakceptować. To proste dosyć.
1
@Commando a moim zdaniem nie :P i od początku tej "sagi" tak uważam
0
@sidzej matko jedyna od 20 minut sie zastanawiam czy zamówić kebaba czy nie, ostatecznie wygrałem z pokusą, wychodzę z pyszne.pl, wchodzę na LR a tu taki komentarz xD no dzięki
0
serial dark spoko?
15
@betonito "ponoć" xd
3
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2019/06/AkCc8sSGsyGVXnZ2.jpg
No jo xDD
7
Zastanawialiście się kiedyś nad genezą komentarzy na WP i Onecie? Przeglądam na tych stronach różne artykuły od wielu lat i serio przez ten czas przeczytałem może 1-2 rozsądne komentarze. Niezależnie od tematu zawsze jest jakiś durny komentarz polityczny. Tam jest taki wysyp kanapowych Januszy, że aż nieprawdopodobne.
2
@kerouac Dzidę i pióropusz
2
@Adriano99 "Jeden z najlepszych stolarzy" xDD
0
@PatrychoO no i patrząc na przebieg tego CA nie trzeba się jakoś dobrze prezentować, żeby awansować
0
Urugwaj już się wystrzelał to teraz czas na Peru
0
To nieźle tam jadą po Suarezie na polsacie xD
3
@Michalowsky99 Tego jeszcze nie widziałem, dobre heh
1
@l0Messini Ja nagrałem całe mieszkanie i zrobiłem filmik z ostatniego spłukania wody w kiblu. Mam duży sentyment do takich rzeczy, nie do samego mieszkania tylko wspomnień i ludzi z nim związanych.
0
@barcelonaLM ale jakie perspektywy, mam nadzieje, że dożyję :P
0
Cena 1 grama antymaterii szacowana jest na 100 mld dolarów, wow!
Jest dużo rzeczy cenniejszych od złota i twojej dziewczyny
3
@MESSIah16 Podczas ostatnich ME też takie głosy były i też grali z Niemcami, także nie rozstrzygałbym :D
0
Macie pewniaczka z forbet, za darmo nawet udostępnię, a co tam
https://iv.pl/images/01013261362534807011.png
0
@pero1983 ale Hajto to nawet "ekspertem" nie jest
6
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2019/06/lZEJGMcyHKlhuVf3.jpg
Błagam nieeeeeeee ;/
1
@th@les
Ja to miło wspominam :D
0
Francja-Rumuna 0 bramek, 0 strzałów na bramkę xDD ktoś wierzy w takie przypadki? chyba pelikany
8
@bartekvisca Ktoś cytował wypowiedź z TT, on świetnie się czuje w kombinacyjnej piłce, krótkie podania, cyk i ciach a w Realu tak nie grają.
0
Nie wiem po co te treningi i techniki jak i tak podejdą do siebie, zamkną oczy i będą machały łapami, tak jest zawsze xD
1
Ludzie święci, tego za dużo hahahaha
0
@Encore Te cepy Ferrariego to jakieś nieporozumienie xD Polak miał 5 minut, żeby się schylić