0

Mi to przypomina jak na podwórku zbierało się z 5 dorosłych chłopa i grali przeciwko 20 dzieciakom, którzy biegali za piłką całą zgrają i mieli ubaw. Tak to na ten moment wygląda.

0

@lukaszbrk W Evertonie pewnie

5

I ta wrzawa jak Szymański sam na 7 chłopa biegnie xD

0

@Michalowsky99 No chyba że tak :D

0

Po jakim wyniku odpadamy ?

0

Goal Line pewnie mają, ale VAR trzeba sprawdzić, no tak logiczne xD

19

To będzie murowanie stulecia, oby się udało

4

mielonidas xDD tam nawet ksywy to beka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@tediko Najwięcej jest polityków xD

4

@Kapitan hawk Nie ma takiej możliwości :P

0

@Tomek_TF Jest klasyfikacja drużyn z 3 miejsca, drużyna z największą ilością pkt wychodzi, tak mi się wydaje przynajmniej.

7

@Kurkmen Żadne odkrycie, większość tak uważa i to raczej fakt.

14

Ktoś czeka na Argentynę? ;D

0

Ken i Barbie

0

@sidzej ale na 100 procent czy żartujesz?

0

Są na LR jacyś cukrzycy? Dajcie znać w komentarzu, mam sprawę

13

Faul taktyczny, żeby przerwać akcję a Darek "zupełnie bez sensu"
spoko

0

Rozluźnili się, przy 2-1 byli skoncentrowani, mogli nie strzelać hah ;D

0

Wow, kozak :D 3-1

1

@Orlik00 Zdarza to mu się nie pomylić xD

0

O kurka wodna, tego się nie spodziewałem

1

"Czasu na odrabianie strat dużo"
Czasu to mają sporo Belgowie, żeby jeszcze ze 3-4 strzelić xD

0

Ma ktoś konto na stronie Ibuk.pl ?

0

@NeroTFP u mnie napiernicza aż miło

0

Przecież ten Paragwaj ich porobi xD

5

Można się rozejść xD

1

Kretyńska żółta kartka, szczególnie w tak ostrym meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?