2

@Chwytliwy To czekamy we 2, póki co przechodzę Morrowinda xD

91

3

@Encore Człowieku, im podobają faceci, których drukują na banknotach NBP

2


Wspinaczka na Hotel Marriott w Warszawie
Woow! :D

0

Danny Blind xD Z ojcem go pomylił

6

Dobrze ktoś wcześniej napisał, Holandia ma dobry skład aż do linii ataku. Z przodu to oni są mizerni.

13

virgin, prawiczek? dziewica? xD

2

@PatrychoO Tak, ale czyta się z tymi przedrostkami. Kto czy Jong, Dijk, Vaart ? xD

0

Liht, hahahahha

0

@Nigaki Właśnie tego się obawiam, żebym nie oglądał ubranego w dobrą obsadę filmu dokumentalnego, który mnie nie zaskoczy xD

0

Te oceny Czarnobyla powalają, serio taki dobry? Coś tam się dzieje prócz pokazania faktów historycznych?

3

@Colon Sam pytanie zadałeś i sam odpowiedziałeś, szanuję xD

2

@TheMugShot Haha, mi to o Ligę Narodów chodzi akurat :D

0

Ale ten mecz jest tragiczny, bez kitu xD

5

@MrArthur8 Nie porównuj Cou i Arthura do Iniesty i Xaviego, bo Ci drudzy to byli maszynkami do kontroli środka pola, nie tracili głupich piłek i potrafili zdominować każdą pomoc na świecie.
A patrząc na dyspozycję Coutinho to mam wątpliwości czy zapewni on taką kontrolę

30

"Wszystkie walki Najmana razem wzięte pewnie trwają nie więcej jak 5 min"
niszczą te komentarze xd
albo
"gdyby nie Trybson to Najman by wygrał"

2

Jemu chyba 3x tyle płacą, żeby przegrywał bo to niemożliwe

0

Mam nadzieję, że walka będzie tak emocjonująca jak legendarna już konferencja

0

99 minuta i Korea wyrównuje w meczu z Senegalem. Będzie dogryweczka.

4

0

Dobrze Andrzejku, wyjaśniaj tam Mbapego

1

@Regios Jak cała Francja, nikt się tam nie wyróżnia.

0

Swoją drogą genialne zachowanie Umtitiego. A Lenglet na ławce. xd

3

Adios kupon, jak zwykle ostatni mecz :) :) :)

0

Ładnie gra Lo Celso, szkoda że z kimś mocniejszym dziś nie grają.

1

Jaki fajny pączuś z Aguero stoi :D

0

@Moolek Ok, dzięki. Edytuj to albo usuń, bo linków nie można podawać :D

0

Chciałem mecz Argentyny obejrzeć a tu nie ma gdzie za bardzo, ktoś ma jakiś link? xD

0

Jakaś fajna gierka mobilna, RPG czy coś :D
Byle nie Mobile Legends, bo nie mam cierpliwości do baranów :D

2

@Colon Wiedza na temat polityki, partii, programów tych partii i to do czego dążą jest przerażająca. Widzę to po swojej rodzinie, znajomych, sąsiadach, kolegach, po wszystkich. Oni głosują na ślepo, bo partia z czymś konkretnym się im kojarzy.
Zamiast jakiegoś wychowania do życia w rodzinie powinno się uczyć o aktualnej sytuacji politycznej czy coś w tym stylu, bo jak ktoś się oburzy i powie, że to go nie interesuje i ma "wywalone" to tak jakby leciały bombowce w stronę miasta a on ukrył się pod kocem i myślał, że nic go nie draśnie - naiwne myślenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?