Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Chwytliwy To czekamy we 2, póki co przechodzę Morrowinda xD
91
https://iv.pl/images/23463206070593299821.png
dialog roku xD
3
@Encore Człowieku, im podobają faceci, których drukują na banknotach NBP
2
Wspinaczka na Hotel Marriott w Warszawie
Woow! :D
0
Danny Blind xD Z ojcem go pomylił
6
Dobrze ktoś wcześniej napisał, Holandia ma dobry skład aż do linii ataku. Z przodu to oni są mizerni.
13
virgin, prawiczek? dziewica? xD
2
@PatrychoO Tak, ale czyta się z tymi przedrostkami. Kto czy Jong, Dijk, Vaart ? xD
0
Liht, hahahahha
0
@Nigaki Właśnie tego się obawiam, żebym nie oglądał ubranego w dobrą obsadę filmu dokumentalnego, który mnie nie zaskoczy xD
0
Te oceny Czarnobyla powalają, serio taki dobry? Coś tam się dzieje prócz pokazania faktów historycznych?
3
@Colon Sam pytanie zadałeś i sam odpowiedziałeś, szanuję xD
2
@TheMugShot Haha, mi to o Ligę Narodów chodzi akurat :D
0
Ale ten mecz jest tragiczny, bez kitu xD
5
@MrArthur8 Nie porównuj Cou i Arthura do Iniesty i Xaviego, bo Ci drudzy to byli maszynkami do kontroli środka pola, nie tracili głupich piłek i potrafili zdominować każdą pomoc na świecie.
A patrząc na dyspozycję Coutinho to mam wątpliwości czy zapewni on taką kontrolę
30
"Wszystkie walki Najmana razem wzięte pewnie trwają nie więcej jak 5 min"
niszczą te komentarze xd
albo
"gdyby nie Trybson to Najman by wygrał"
2
Jemu chyba 3x tyle płacą, żeby przegrywał bo to niemożliwe
0
Mam nadzieję, że walka będzie tak emocjonująca jak legendarna już konferencja
0
99 minuta i Korea wyrównuje w meczu z Senegalem. Będzie dogryweczka.
4
https://iv.pl/images/94130820273707392293.jpg
#Turyści
0
Dobrze Andrzejku, wyjaśniaj tam Mbapego
1
@Regios Jak cała Francja, nikt się tam nie wyróżnia.
0
Swoją drogą genialne zachowanie Umtitiego. A Lenglet na ławce. xd
3
Adios kupon, jak zwykle ostatni mecz :) :) :)
0
Ładnie gra Lo Celso, szkoda że z kimś mocniejszym dziś nie grają.
1
Jaki fajny pączuś z Aguero stoi :D
0
@Moolek Ok, dzięki. Edytuj to albo usuń, bo linków nie można podawać :D
0
Chciałem mecz Argentyny obejrzeć a tu nie ma gdzie za bardzo, ktoś ma jakiś link? xD
0
Jakaś fajna gierka mobilna, RPG czy coś :D
Byle nie Mobile Legends, bo nie mam cierpliwości do baranów :D
2
@Colon Wiedza na temat polityki, partii, programów tych partii i to do czego dążą jest przerażająca. Widzę to po swojej rodzinie, znajomych, sąsiadach, kolegach, po wszystkich. Oni głosują na ślepo, bo partia z czymś konkretnym się im kojarzy.
Zamiast jakiegoś wychowania do życia w rodzinie powinno się uczyć o aktualnej sytuacji politycznej czy coś w tym stylu, bo jak ktoś się oburzy i powie, że to go nie interesuje i ma "wywalone" to tak jakby leciały bombowce w stronę miasta a on ukrył się pod kocem i myślał, że nic go nie draśnie - naiwne myślenie.