Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Chwytliwy trzecią, po Portugalia w 2016 była drugą xD
1
@Wittgenstein Przy przychodach Realu Madryt, a mają chyba największe, to mogą sobie na to pozwolić, bo to ile można wydać właśnie od tego głównie zależy.
1
@Kermit Ja pewnie obejrzę, bo mam zamiar o 3 NBA zobaczyć jeszcze
1
@Kompletny Matury z matmy to chyba nie zdałeś, co? xd
0
Dobra, zapinamy pasy i... pijemy kawę, żeby nie zasnąć.
5
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/62075887_2092683744362785_4665446592222855168_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=3771505ae713fedde0c1c00ef87bcceb&oe=5D81B406
I Jak co mecz xD
0
Tu sam Pandev stworzy więcej sytuacji niż cała nasza pomoc razem wzięta.
0
Miałem dać czystą 2 a o 2 z remisem się teraz boję.
0
Wyspy Owcze gol, brawo, jeszcze 2
1
I jakaś flaga z Piłsudskim xD Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby przyjechali Amerykanie na mecz i mieli plakaty z Abrahamem Lincolnem albo Anglicy z Churchillem :D
33
Macedonia będzie narzucać swój styl, bo my swojego nie mamy.
0
Brawo makaroniarze, jeszcze Mali jedną w 93 i kupon do kosza xd
3
Ziomek z Mali co na spokoju wykończył, rzeczywiście czarnym nie brakuje luzu.
1
@Veb1233 A Brzęczypałka? xd
0
@Kredon Gdyby decydowały osiągnięcia indywidualne Messi mógłby sobie tę ZP przyspawać w pokoju, ale to tak nie działa, każdy wie jak to wcześniej wyglądało. Liczą się tytuły i nie mam tu ma myśli mistrzostwa Hiszpanii.
8
Nie oszukujmy się, dobry rezultat Holendrów na tym turnieju mocno redukuje szanse Messiego na ZP. Wiemy jak wygląda te głosowanie, większość zagłosuje na Van Dijka.
1
Tak Andrzejku, o 23 będę kawę pił :D
1
Dzięki de Ligt
Załatwił gol dla Anglii, załatwił dla Holandii - BTTS na plus.
2
@KidusFCB fili cc
2
Z takimi armatami to Holandia może dziś bramki nie strzelić. Oni głupieją pod polem karnym.
0
@Borry Przecież połowa to śmieszkuje, bo niżej każdy się de Ligtem zachwycał.
1
- Halo, Ajax? Rezygnujemy z tego interesu.
1
De Ligt xDDDDDDDDDDDDD
1
@Kajtek77 A nie uważasz, że większym priorytetem jest w tym momencie system obrony przeciwlotniczej? Bo jak słucham wielu osób zajmujących się tematem to tutaj mamy spore braki. To nie jest większy priorytet?
0
@Kajtek77 Zgadza się, ale patrząc na plusy i minusy ciekawe czy nie lepiej byłoby zamiast tego kupić kilka razy więcej sprzętu, na którym już umiemy pracować.
0
@Aerox Kilkanaście lat temu jak mieliśmy sprzęt radziecki i kupiliśmy amerykański nikt nie wiedział jak się za to zabrać, jak coś się rozwaliło.Tak było z f16 i tak będzie z f-35, tym bardziej że ta technologia to kosmos
2
Nieźle w TVP zachwalają możliwy zakup f-35 przez Polskę, szkoda że nie powiedzą, że nie mamy infrastruktury, żeby je obsłużyć. Żeby wyszkolić mechaników, pilotów itd. to kolejne miliony.
18
@myscooter Blond włosów i nazwiska "Rakitić" na koszulce.
15
Myślałem, że tyle kibiców z Kataru przyjechało a to krzesełka są pomalowane na bordowo xD
20
@vangoor zawsze się trochę gwałci