1

Póki co to tutaj Suarez i Cou są do zmiany, Malcom gra od nich lepiej

0

Jaki light... no ludzie święci

1

Ta prawa strona to jakies piłkarskie kamikadze

0

Nieaktualne.

1

Wiedziałem, że za dobry był ten kurs na Atleti. Wiedziałem, ale i tak dałem sie nabrać.

1

Jak w kacza dupę... Brawo Aguero.

0

"ewidentny"... ta, niektórzy chyba od wczoraj ligę hiszpańską oglądają, od kiedy tu takie ręce gwiżdżą

0

To strasznie irytujące jak w serialu pełnym tajemnic, wielu wątków, zwrotów akcji jest kilka grupek, działających niezależnie od siebie (nastolatkowie, dorośli, jakieś dzieciaki) no i oni wszyscy działając niezależnie od siebie, próbują rozwiązać tajemnice, tę samą, ale innymi drogami. Grupka staruchów nie wierzy dzieciakom i średnio ufa nastolatkom, młodzi są najbliżej rozwiązania tajemnicy, ale reszta ich ignoruje, no bo są młodzi... nie wierzą im. Każdy ma przed każdym tajemnice, wystarczy, że usiedliby przy jednym stole - młodzi, dorośli i dzieciaki i cała fabuła serialu rozwiązałaby się w 10 minut, ale nieee muszą mi ryć banie przez 5 sezonów ;/
A już najbardziej mnie wnerwia jak ktoś zobaczy coś niesamowitego i cała reszta bohaterów serialu ma go za świra a ty widzisz, że on serio zobaczył coś niesamowitego i musisz trzymać w sobie tę irytację
mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi.

1

Haha, na de duscie 2 byś z respa nie wyszedł xD

0

Niestety nie.

0

Za mało fps mam na takie zabawy. Bomberman ledwo mi działa.

0

1

Nie zaprzeczam, nie potwierdzam.

7

Nasser Al-Khelaifi, szef Paris Saint-Germain może zostać nowym członkiem komitetu wykonawczego UEFA.

https://iv.pl/images/90450428457206648636.jpg
Tak tylko przypominam :D

3

Ludzie święci, co za alternatywa. Między młotem a kowadłem i tak całe życie.

41

1

Wspomnienia wracają, tyle nocy nieprzespanych przez Gothica :D

0

Inter za burtą, Lazio w półfinale.

2

" Najemnicy zawsze będą tylko najemnikami"
Najemnik to szczególne określenie. Nie każdy kto nie jest wychowankiem od razu będzie najemnikiem. Wiele osób marzy o grze dla tego klubu i nie musiało uczyć się tu gry (czyt. Arthur)

29

Eriksen i KDB to raczej inne pozycje. Duńczyk jest bardziej ofensywny, często wystawiany nawet na skrzydle. KDB też raczej bliżej bramki. Arthur to bardziej cofnięty rozgrywający. Ciężko ich porównywać.

2

Juve, Roma, Chelsea - kompromitacja dzisiaj.

0

Niekoniecznie :D United 2-2

0

Ja +2.5, też wtopa raczej.

0

City masakra :D Liverpool serio może ugrać tego mistrza.

0

no, a w meczu PSG bagiety xDD

0

Twierdzisz, że każdy polak lubi bigos? Nie.

51

On ich tam dyma bez mydła, 2 bramki+2kartki na nim xDDDD

2

On jest za dobry, żeby siedzieć na ławce.

2

On jest niemożliwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?