Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Póki co to tutaj Suarez i Cou są do zmiany, Malcom gra od nich lepiej
0
Jaki light... no ludzie święci
1
Ta prawa strona to jakies piłkarskie kamikadze
0
Nieaktualne.
1
Wiedziałem, że za dobry był ten kurs na Atleti. Wiedziałem, ale i tak dałem sie nabrać.
1
Jak w kacza dupę... Brawo Aguero.
0
"ewidentny"... ta, niektórzy chyba od wczoraj ligę hiszpańską oglądają, od kiedy tu takie ręce gwiżdżą
0
To strasznie irytujące jak w serialu pełnym tajemnic, wielu wątków, zwrotów akcji jest kilka grupek, działających niezależnie od siebie (nastolatkowie, dorośli, jakieś dzieciaki) no i oni wszyscy działając niezależnie od siebie, próbują rozwiązać tajemnice, tę samą, ale innymi drogami. Grupka staruchów nie wierzy dzieciakom i średnio ufa nastolatkom, młodzi są najbliżej rozwiązania tajemnicy, ale reszta ich ignoruje, no bo są młodzi... nie wierzą im. Każdy ma przed każdym tajemnice, wystarczy, że usiedliby przy jednym stole - młodzi, dorośli i dzieciaki i cała fabuła serialu rozwiązałaby się w 10 minut, ale nieee muszą mi ryć banie przez 5 sezonów ;/
A już najbardziej mnie wnerwia jak ktoś zobaczy coś niesamowitego i cała reszta bohaterów serialu ma go za świra a ty widzisz, że on serio zobaczył coś niesamowitego i musisz trzymać w sobie tę irytację
mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi.
1
Haha, na de duscie 2 byś z respa nie wyszedł xD
0
Niestety nie.
0
Za mało fps mam na takie zabawy. Bomberman ledwo mi działa.
0
https://iv.pl/images/48698991815727680727.jpg
Ktoś poszczela? xD
1
Nie zaprzeczam, nie potwierdzam.
3
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51385331_2250854391904700_6923399723948703744_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=a31e72261a0794a82fd40214b9203d38&oe=5CBF53FA
dobre
7
Nasser Al-Khelaifi, szef Paris Saint-Germain może zostać nowym członkiem komitetu wykonawczego UEFA.
https://iv.pl/images/90450428457206648636.jpg
Tak tylko przypominam :D
3
Ludzie święci, co za alternatywa. Między młotem a kowadłem i tak całe życie.
41
https://iv.pl/images/73962048421054925943.jpg co na lapku odkopałem xd
1
Wspomnienia wracają, tyle nocy nieprzespanych przez Gothica :D
0
Inter za burtą, Lazio w półfinale.
2
" Najemnicy zawsze będą tylko najemnikami"
Najemnik to szczególne określenie. Nie każdy kto nie jest wychowankiem od razu będzie najemnikiem. Wiele osób marzy o grze dla tego klubu i nie musiało uczyć się tu gry (czyt. Arthur)
29
Eriksen i KDB to raczej inne pozycje. Duńczyk jest bardziej ofensywny, często wystawiany nawet na skrzydle. KDB też raczej bliżej bramki. Arthur to bardziej cofnięty rozgrywający. Ciężko ich porównywać.
2
Juve, Roma, Chelsea - kompromitacja dzisiaj.
0
Niekoniecznie :D United 2-2
0
Ja +2.5, też wtopa raczej.
0
City masakra :D Liverpool serio może ugrać tego mistrza.
0
no, a w meczu PSG bagiety xDD
0
Twierdzisz, że każdy polak lubi bigos? Nie.
51
On ich tam dyma bez mydła, 2 bramki+2kartki na nim xDDDD
2
On jest za dobry, żeby siedzieć na ławce.
2
On jest niemożliwy